Praca

jest ogólnopolską, dynamicznie rozwijającą się siecią salonów meblowych z wyposażeniem sypialni. Wyróżniamy się profesjonalnym doradztwem oraz najwyższej jakości asortymentem.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży - Doradca Klienta

Opis stanowiska:

 Doradztwo w wyborze materaca, łóżka i dodatków do sypialni
 Współpraca z najlepszymi producentami mebli
 Współpraca z projektantami i architektami wnętrz
 Obsługa klienta - sprzedaż oraz obsługa posprzedażowa

Oczekujemy:

 Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
 Odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
 Umiejętności obsługi komputera
 Doświadczenia w bezpośrednim kontakcie z klientami
 Wysokiej kultury osobistej i dyspozycyjności

Zapewniamy:

 Umowę o pracę na czas nieokreślony
 Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
 Możliwość rozwoju zawodowego
 Certyfikowane szkolenia rozwojowe
 Pracę w miłej atmosferze i zespole profesjonalistów
 Niezbędne narzędzia pracy m.in.: telefon, laptop
 Bogate zaplecze socjalne

Zgłoszenia prosimy przesyłać na ades rekrutacja@sypialniaplus.pl

Zamknij
pixel