Masz pytania? Zadzwoń: 883 999 100. Infolinia czynna pn.-pt.: 9-19 sob.:10-17 lub napisz info@sypialniaplus.pl

Warszawa - Salony SypialniaPlus.pl

Warszawa / Metropol

Metropol Dom i Wnętrze

Lokal: 77B

ul. Jagiellońska 82
03-301 Warszawa

Godziny pracy:
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela: 11-17


Telefon: 666 402 532 (Anna Śniadała)
Telefon: 666 402 352 (Katarzyna Ambroziewicz)

e-mail: anna.sniadala@sypialniaplus.pl
e-mail: katarzyna.ambroziewicz@sypialniaplus.pl

Warszawa / Połczyńska

ul. Połczyńska 51
01-336 Warszawa

Godziny pracy:
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela: 10-16


Telefon: 604 134 928 (Łukasz)
Telefon: 500 076 328 (Katarzyna)

e-mail: lukasz@sypialniaplus.pl
e-mail: katarzyna@sypialniaplus.pl

 

Warszawa / Towarowa

ul. Towarowa 22 lok. B13 i C14
00-839 Warszawa

Godziny pracy:
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela.: 10-17


Telefon: 887 027 020 (Alicja)
Telefon: 661 754 806 (Agnieszka)

Telefon: 500 076 328 (Katarzyna)

Telefon: 604 134 598 (Joanna)
Telefon: 666 402 652 (Bartosz Kowalczyk)


e-mail: alicja@sypialniaplus.pl
e-mail: agnieszka@sypialniaplus.pl

e-mail: katarzyna@sypialniaplus.pl

e-mail: joanna@sypialniaplus.pl

e-mail: bartosz.kowalczyk@sypialniaplus.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel