Wszystkie Salony - SypialniaPlus.pl

 

 

Warszawa

ul. Połczyńska 51
01-336 Warszawa
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela.: 10-16

Telefon: 516 336 557 (Łukasz) 
Telefon: 500 076 328 (Kasia)
e-mail: lukasz@sypialniaplus.pl
e-mail: 
kasia@sypialniaplus.pl

Warszawa

ul. Towarowa 22
00-839 Warszawa
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela.: 10-17

Telefon: 887 027 020 (Alicja) 
Telefon: 661 754 806 (Agnieszka)
e-mail: alicja@sypialniaplus.pl
e-mail: 
agnieszka@sypialniaplus.pl

Częstochowa

ul. Drogowców 33/35A
42-200 Częstochowa
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela.: 10-18

Telefon: 735 913 096 (Monika)
Telefon: 882 655 652 (Marcin)
e-mail: monika.nowak@sypialniaplus.pl
e-mail: marcin@sypialniaplus.pl 

 

Gdańsk

Al. Grunwaldzka 569
80-339 Gdańsk
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela.: 10-16

Telefon: 606 795 387 (Monika)
Telefon: 795 518 030 (Weronika)
e-mail: monika@sypialniaplus.pl
e-mail: weronika@sypialniaplus.pl 

Katowice

Al. Roździeńskiego 97
40-315 Katowice
Pon.-Sob.: 10-20
Niedziela.: 10-19

Telefon: 735 913 096 (Anna)
Telefon: 698 759 032 (Ola)
e-mail: anna@sypialniaplus.pl
e-mail: aleksandra@sypialniaplus.pl 

 



Kraków

ul. Stawowa 10
31-346 Kraków
Pon.-Niedz.: 10-20

Telefon: 882 655 650 (Gosia)
Telefon: 882 402 301 (Darek)
e-mail: gosia@sypialniaplus.pl
e-mail: darek@sypialniaplus.pl

 

 

Kraków

ul. Zakopiańska 56, nr lokalu 45
30-418 Kraków
Pon.-Pt.: 10-19
Sobota: 10-18
Niedziela: 10-16

Telefon: 694 459 103 (Agnieszka)
Telefon: 694 458 635 (Anna)
e-mail: agnieszka.popiolek@sypialniaplus.pl
e-mail: anna.zagorska@sypialniaplus.pl

Poznań

Al. Solidarności 34
61-696 Poznań
Pon.-Sob: 10-20
Niedziela.: 10-18

Telefon: 664 936 270 (Paulina)
Telefon: 728 881 308 (Magda)
e-mail: paulina@sypialniaplus.pl
e-mail: magda@sypialniaplus.pl

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel