Poduszka Foam Royal AIR

Senpuro Air to poduszka ortopedyczna wypełniona pianą termoelastyczną Fit Foam, która daje znacznie więcej punktów podparcia niż regularna poduszka. Została wyposażona w 4 rzędy drylowanych otworów.

Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 10 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
199,00 zł

Opis:

Senpuro Air jest ortopedyczną poduszką wypełniona termoelastyczną pianą Fit Foam. Zapewnia ona o wiele więcej punktów podparcia niż w przypadku tradycyjnych poduszek. Zawiera też cztery rzędy drylowanych otworów.Wnętrze poduszki ortopedycznej Senpuro Air wypełnia termoelastyczna pianka Fit Foam. Daje ona znacznie więcej punktów podparcia, ponieważ pod wpływem ciężaru ciała i temperatury doskonale się do niego dostosowuje. Technologia pianek termoelastycznych powstała z myślą o astronautach, którzy brali udział w programach kosmicznych NASA. Po upływie kilkudziesięciu lat, dzięki idealnym parametrom usuwającym napięcie, stała się hitem w najlepszych centrach terapeutycznych i klinikach. 

Poduszka Senpuro Air posiada dodatkowo 4 rzędy drylowanych otworów. Dzięki temu jest trochę bardziej miękka, a jej czas reakcji (podniesienia) jest krótszy. Takie podparcie jest idealnym odciążeniem stawów i kręgosłupa, dzięki czemu Twoje ciało wykorzystuje każdą chwilę snu na maksymalne odprężenie i relaks.

Dzięki poduszce ortopedycznej Senpuro Air możesz nie tylko zapomnieć o pobudkach w środku nocy spowodowanych bólem szyi, lecz nawet o chrapaniu.

POKROWIEC

Do poduszki dołączony został pokrowiec z zamkiem błyskawicznym. Jest on wykonany z nowoczesnego materiału Coolmax, który skutecznie odprowadza nadmiar wilgoci i ciepła. Można go też prać w pralce w temperaturze 40˚C. 

 Reviews

Be the first to write your review !

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła