Poduszka PerDormire MINI PUNTINO

Pianka Viscomind® jest rewolucyjnym materiałem, który dostosowuje się do wagi i nacisku oferując niezwykły komfort.

Gwarancja 2 lata
Dostępność Na zamówienie
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 5-7 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
139,00 zł

Właściwości produktu:

  • Gwarancja 2 lata
  • Dostępne rozmiary 42x24 cm

Opis:

Pianka Viscomind® jest rewolucyjnym materiałem, który dostosowuje się do wagi i nacisku oferując niezwykły komfort. Technologia ta pozwala na odnalezienie harmonii podczas odpoczynku. Owa zdolność dostosowania się do kształtu głowy i szyi przywracając je do naturalnego kształtu bez niewłaściwych punktów nacisku gwarantuje optymalny wypoczynek. Pokrowiec poduszki wykonany jest z elastycznych włókien antyalergicznych i antybakteryjnych.
Pokrowiec wykonany jest z 100% antyalergicznego włókna. Zapewnia antybakteryjny i higieniczny sen.
Poduszka z wnętrzem z leniwej pianki. Leniwa pianka to wyjątkowy rodzaj otwartokomórkowej pianki poliuretanowej zmieniającej swoją twardość w zależności od temperatury. Pod wpływem wagi naszej głowy staje się bardziej plastyczna i dopasowuje się, aby zapewnić odpowiednie podparcie. Zapewnia spokojniejszy sen - mniej przewracania się z boku na bok, i złagodzenie bólu kręgosłupa szyjnego.
Pokrowiec wykonany jest w większości z poliestru lub zawiera różne dodatki zapobiegające powstawaniu pleśni i rozwojowi bakterii, np. srebro. Ogranicza rozwój bakterii, grzybów i roztoczy, utrzymuje wysoki poziom higieny w łóżku i jest odpowiedni dla alergików, astmatyków i osób z zaburzeniami odporności.
Pokrowiec można rozpiąć i zdjąć z poduszki do wyprania. Zapewnia zwiększenie poziomu higieny w łóżku. Także zwiększa żywotność poduszki umożliwiając usuwanie soli i innych minerałów obecnych w ludzkim pocie, które mają negatywny wpływ na wnętrze poduszki i jej właściwości ortopedyczne.

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła