content_copy

Poduszka Notte DOLCE TRZYKOMOROWA

Najbardziej prestiżowa kolekcja. Dla komfortu jedwabne poszycie zostało wypełnione ręcznie sortowanym puchem i obszyte plecioną lamówką w kolorze złotym. Specjalna selekcja pozwoliła uzyskać 93% zawartość puchu.

Rozmiar
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
371,00 zł

Właściwości produktu:

  • Dostępne rozmiary 40x40, 50x60, 50x70, 50x80, 65x65, 70x80, 80x80
  • Tkaniny bawełna

Opis:

Najbardziej prestiżowa kolekcja. Dla komfortu jedwabne poszycie zostało wypełnione ręcznie sortowanym puchem i obszyte plecioną lamówką w kolorze złotym. Specjalna selekcja pozwoliła uzyskać 93% zawartość puchu. Zgodnie z normą japońską, jest to najdoskonalsze wypeł-nienie na świecie, zapewniające niezwykłe uczucie lekkości, a zarazem sprężystości i komfortu. Delikatny jedwab daje niezapomniane doznanie chłodu na skórze, a pleciona biza podkreśla prestiż linii produktów. Kołdry i poduszki są szyte ręcznie w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Konstrukcja kasetonowa kołder zapobiega przemieszczaniu się puchu, a trzykomorowa budowa poduszek gwarantuje miękkie i jednocześnie sprężyste podparcie. Poduszki wypełnione są 93% puchem gęsim pranym w komorze zewnętrznej, w komorze wewnętrznej znajduje się 60% puch gęsi prany. 
Wypełnienie - 93% puch prany.
Klasa wypełnienia - Klasa I.
Czystość puchu - 1000 mm.
Kolekcja przeznaczona dla całej rodziny. Polski puch, spełniający wszystkie europejskie kryteria pozostaje zarówno w najwyższej klasie czystości jak i ekonomii. Rozwiązanie które zapewni przyjemność snu wszystkim domownikom dzięki delikatnemu poszyciu, eleganckiemu wykończeniu w postaci bizy oraz najważniejszemu czyli wypełnieniu. Umieszczony w równych kasetonach puch, nie ulega przemieszczeniu a jego kompozycja zapewnia ciepło przy zachowaniu niewielkiej wagi. Kryteria czystości zapewniają bezpieczeństwo i hipoalergiczność produktów a użyte materiały są łatwe w praniu i czyszczeniu.

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła