Poduszka Notte LUNA SATYNA TRZYKOMOROWA

Pod tą nazwą kryje się najwyższej jakości kolekcja, w powłoce wykonanej z precyzyjnie plecionej czystej bawełny o lśniąco białym kolorze, obszytej srebrną lamówką, odpowiadającej księżycowej poświacie w twojej sypialni.

Rozmiar
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
257,00 zł

Właściwości produktu:

  • Dostępne rozmiary 40x40, 50x60, 50x70, 50x80, 65x65, 70x80, 80x80
  • Tkaniny bawełna

Opis:

Luksusowa kolekcja w puchoszczelnej powłoce wykonanej z precyzyjnie plecionej czystej bawełny o lśniąco białym kolorze, obszytej srebrną lamówką. Kołdry o konstrukcji kasetonowej wypełnione są 100% gęsim puchem pranym. Poduszki o budowie trzykomorowej dają miękkie i jednocześnie sprężyste podparcie dla głowy i szyi. Komora zewnętrzna jest wypełniona 100% gęsim puchem pranym, natomiast komora wewnętrzna wypełniona jest 30% półpuchem gęsim pranym. Wypełnienie jest prane i sortowane przy zachowaniu najwyższych standardów. Starannie wyselekcjonowane ziarna puchu gwarantują wysoką sprężystość i lekkość. Kołdry i poduszki są szyte ręcznie w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.
Wypełnienie - 100% puch prany.
Klasa wypełnienia - Klasa I.
Czystość puchu - 1000 mm.
Kolekcja przeznaczona dla całej rodziny. Polski puch, spełniający wszystkie europejskie kryteria pozostaje zarówno w najwyższej klasie czystości jak i ekonomii. Rozwiązanie które zapewni przyjemność snu wszystkim domownikom dzięki delikatnemu poszyciu, eleganckiemu wykończeniu w postaci bizy oraz najważniejszemu czyli wypełnieniu. Umieszczony w równych kasetonach puch, nie ulega przemieszczeniu a jego kompozycja zapewnia ciepło przy zachowaniu niewielkiej wagi. Kryteria czystości zapewniają bezpieczeństwo i hipoalergiczność produktów a użyte materiały są łatwe w praniu i czyszczeniu.
 Reviews

Be the first to write your review !

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła