Skąd masz wiedzieć, że wybierasz dobry materac przez internet? A co jeśli jednak nie będzie dla Ciebie wygodny? Wiele osób szukających nowego materaca miało te same pytania, co Ty. Dlatego właśnie, zamawiając materac w naszym sklepie internetowym możesz skorzystać z promocji Testuj 30 nocy. I masz pewność, że znajdziesz produkt odpowiedni dla Ciebie. Taki, dzięki któremu dobrze się wyśpisz.

Poniżej znajdziesz wszystkie informacje o tym, jak działa nasza promocja i co zrobić, żeby jak najlepiej wykorzystać okres testowy.

Kup materac online bez obaw

Każdy z nas jest inny i każdy z nas ma inne oczekiwania w stosunku do materaca. Twardy, miękki, średniotwardy, taki, który przyjemnie otula, czy też taki, który jest idealnie sprężysty. Wybór materacy jest naprawdę duży, więc postanowiliśmy jak najbardziej ułatwić Ci decyzję.

Jednym z czynników, które sprawiają, że wiele osób zastanawia się czy zakup materaca przez internet to dobry pomysł, jest to, że nie ma jak go przetestować przed dokonaniem wyboru. W SypialniaPlus dajemy Ci możliwość testowania materace w zaciszu własnego domu. Dzięki temu możesz samodzielnie i na spokojnie podjąć decyzję. Jest to zdecydowanie bardziej komfortowy i bardziej efektywny sposób na sprawdzenie materaca, niż kilkuminutowy test w salonie, ze stojącym nad Tobą sprzedawcą.

Odpoczywaj spokojnie: w razie czego wymienisz materac na inny

Na czym polega testowanie materaca w domu? Zasadniczo masz 30 dni, przez które śpisz na zakupionym przez Ciebie materacu. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że nie jest ci wygodnie, możesz wymienić materac na inny, zarówno tańszy, jak i droższy model. Pamiętaj tylko, żeby do materaca dokupić nieprzemakalny ochraniacz.

Jak kupić materac online w promocji Testuj 30 nocy

Jak najlepiej wykorzystać darmowy okres testowy?

To jasne, że przede wszystkim powinieneś spać na wybranym materacu, ale warto zadbać o kilka rzeczy, żeby ten czas wykorzystać jak najlepiej. Po pierwsze i najważniejsze - postępuj zgodnie z instrukcją producenta materaca. Jeśli np. materac został dostarczony zrolowany, to pozostaw go spokojnie przez wyznaczony czas, żeby wszystkie warstwy przybrały właściwy kształt. Nie ma co się spieszyć - masz przecież aż 30 dni, by sprawdzić ten materac!

Po drugie, daj materacowi pewien kredyt zaufania. Jeśli jest on inny od poprzedniego, np. przerzuciłeś się z piankowego na sprężynowy, albo jeśli do tej pory spałeś na kanapie i jest to pierwszy “prawdziwy” materac, Twoje ciało musi się przyzwyczaić do innego podparcia. Niektórzy adaptują się szybko, innym potrzeba nawet około tygodnia, by faktycznie móc ocenić dany materac.

Pamiętaj, by nie zmieniać swoich przyzwyczajeń (np. przybierając celowo inną pozycję snu) śpij tak jak zawsze. Ale zastanów się, przy okazji wyboru nowego materaca, czy Twoja poduszka też nie nadaje się do wymiany. Poduszka i materac to tandem, który wspólnie pracuje na rzecz komfortu snu i zdrowia Twojego kręgosłupa. Jeśli Twoja poduszka ma już kilka lat lub też jeśli nie jest Ci na niej wygodnie - wraz z zakupem materaca radzimy też dobrać nowy model poduszki - dopasowany do Twojej budowy ciała, pozycji snu i twardości materaca.

SleepMed Hybrid Supreme - bestseller w promocji Testuj 20 nocy

Zobacz materace objęte promocją i sprawdź szczegóły w Regulaminie promocji.

Wybór dobrego materaca to inwestycja na długie lata. Inwestycja w komfort, spokojny sen, brak wybudzania się w nocy i w zdrowie kręgosłupa. Warto więc znaleźć taki produkt, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Jeśli zastanawiasz się jaki materac wybrać - napisz do nas na czacie lub zadzwoń. Nasi sprzedawcy na bieżąco odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą materace najlepiej dopasowane do Twoich wymagań i założonego budżetu.

Popularne pytania

Jakie materace objęte są promocją?

To wiele modeli piankowych, sprężynowych i hybrydowych, także materace z certyfikatem wyrobu medycznego w rozmiarze 140x200; 160x200 i 180x200:

  • z marki Hilding: Flamenco, Pasodoble, Rock& Roll, Salsa,
  • z marki SleepMed: Supreme, Hybrid Supreme,
  • z marki Foam Royal: Med Brilliant, Med Prestige, Med Standard,
  • z marki Halsa: Jamtlands, Skellefte,
  • z marki Hamilton: Cool & Wool, Five Z.

Listę modeli i zasady wymiany sprawdzisz też w regulaminie promocji.

Chcę wymienić materac na inny - jak mam to zrobić?

Przyzwyczajenie się do nowego materaca może zająć nawet kilkanaście dni. Jeśli nadal nie jest wygodny, spróbuj obrócić materac o 180 stopni (nie przewracając go). Upewnij się też, że śpisz na właściwej stronie: wiele modeli ma inną twardość po obu stronach materaca i zapewnia różny rodzaj podparcia.

Jeśli nadal chcesz zwrócić swój materac, nie ma problemu. Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta tutaj, aby zacząć działać.

Sprawdź ofertę materacy w promocji Testuj 20 nocy

Testuj materac 30 nocy - sprawdź ofertę