SypialniaPlus | Materace + Łóżka
SypialniaPlus
Materace + Łóżka
Wrocław Giant Meble

al. Aleksandra Brücknera 32/34, 51-410 Wrocław

532 973 437  - Anna Kosierkiewicz

539 144 472  - Daria Błaszczak - Brzegowy

SypialniaPlus Wrocław
Salon SypialniaPlus Wrocław
Salon SypialniaPlus Wrocław
Salon SypialniaPlus Wrocław
Salon SypialniaPlus Wrocław
Salon SypialniaPlus Wrocław
Salon SypialniaPlus Wrocław
Salon SypialniaPlus Wrocław

Salon we Wrocławiu to jeden z największych punktów SypialniaPlus w Polsce, co jednoznaczne jest z ogromnym wyborem wygodnych materacy oraz funkcjonalnych łóżek. Znajduje się w sercu Galerii Giant Meble, która jest idealnym miejscem dla osób, które chcą stworzyć swoją wymarzoną sypialnię. Do dyspozycji Klientów przed galerią znajduje się przestronny parking.

Przy chęci wyboru idealnego łóżka, wygodnego materaca czy praktycznych akcesoriów do swojej sypialni zapraszamy do naszego salonu. Na tle konkurencji wyróżniamy się przede wszystkim profesjonalną, ale jednocześnie nienachalną obsługą Klienta. Dodatkowo powierzchnia salonu pozwala na dużą ekspozycję, gdzie obecnie posiadamy aż 34 modele różnych materacy popularnych marek, takich jak: Curem, Hilding, Foam Royal czy SleepMed. Dodatkowo jesteśmy jedynym oficjalnym w Polsce, dystrybutorem marek premium — Halsa oraz Hamilton, które również mogą Państwo przetestować w naszym sklepie.

Asortyment znajdujący się na ekspozycji może różnić się w zależności od lokalizacji salonu. W celu uzyskania aktualnych informacji o dostępności produktu w danym punkcie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail’owy bezpośrednio do sklepu.

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo dobra znajomość produktu. Profesjonalne doradztwo. Wszystko załatwione sprawnie i bezproblemowo. Bezpłatna dostawa. Gorąco polecam!!
Miła obsługa, ciekawa propozycja. Rabat wart zastanowienia!!!
Super miła i profesjonalna obsługa :)
Bardzo nam. Przypasował materace Cool&Wool i do tego łóżko. Spodobały nam się poduszki i kołdry. Pani Jola zachęcała nas do zakupu. Na pewno się pojawimy. Towar wart swojej ceny. Bardzo miła obsługa.
Mega profesjonalna firma, zamówiony materac dotarł bardzo dobrze zabezpieczony. Jestem pewna, że przy takim poziomie podejścia do sprzedaży, każdy klient będzie miał spokojny sen na nowym cudownym materacu. Polecam!
Gorąco polecamy, duży wybór materaców, profesjonalna obsługa, p. Ania fachowo wyjaśniła wszystkie nasze wątpliwości.
Duży wybór materacy i łóżek oraz znakomite i fachowe doradztwo. Polecam!

Dlaczego my?

Nasze największe zalety

Gwarancja nawet 20 lat

Darmowa dostawa

Łóżka na wymiar

Dni sypialni

Bezpłatne konsultacje

12 salonów stacjonarnych

Raty 0%

25 tysięcy zadowolonych Klientów