Materac Hilding FUNKY

869 zł

  Materac Hilding DOBRANOCKA

  269 zł

   Materac Hilding BREAKDANCE

   979 zł

    Materac Janpol LIO

    659 zł

     Materac Hilding KOŁYSANKA

     399 zł

      Materac Janpol TONI

      694 zł

       Materac Janpol FINI

       559 zł

        Materac Janpol HERMES

        485 zł412 zł-15%

         Materac Janpol IDA

         336 zł

          Materac Hilding SAFETY SMYK

          499 zł
           Okazja tygodnia

           Promocja do -30% na materace Hilding Anders i Janpol

           Mega okazja na zdrowy sen w promocyjnej cenie :) 

           SPRAWDŹ

           Materac Janpol ATENA

           1 145 zł973 zł-15%

            Wybierając materac dla dziecka warto zwrócić uwagę na jakość użytych komponentów, która powinna być potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. W ofercie SypialniaPlus znajdziesz materace dla dzieci, które mają najwyższą jakość i są wykonane z bezpiecznych, trwałych i oddychających materiałów.

            Materac dla dziecka - dba o prawidłowy rozwój w czasie snu

            Bezpieczeństwo, higiena snu i zapewnienie zdrowych warunków do wzrostu – to główne kryteria, którymi każdy rodzic kieruje się podczas kompletowania wyprawki dla swoich dzieci. Materac dla dziecka muszą spełniać wyśrubowane kryteria, aby zapewniał odpowiednie warunki dla najbardziej wrażliwych użytkowników.

            Dobrej jakości materace dla dzieci zbudowane są z komponentów zapewniających stabilne podparcie całej sylwetki, a przy tym oddychających i sprawnie odprowadzających nadmiar ciepła z wnętrza materaca.

            Każdy materac do łóżeczka dziecięcego, który znajdziesz w naszej ofercie, cechuje się trwałością i specjalnie opracowaną konstrukcją. Są to produkty, które mają sprecyzowane przeznaczenie. Oferujemy materac do pokoju dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym.

            Sprawdź nasz asortyment: jako oficjalny dystrybutor takich marek jak Hilding, czy Janpol posiadamy szeroki wybór certyfikowanych modeli.

            W SypialniaPlus każdy materac dla dziecka objęty jest gwarancją najniższej ceny.

            Funkcjonalne, trwałe i wygodne materace dziecięce

            Materac na łóżko dziecięce to szczególnie ważny element, niezależnie od wieku Twojej pociechy. Zdrowy sen i wypoczynek to także gwarancja odpowiedniego rozwoju. Materac dziecięcy wspiera zdrowy wzrost, odpowiednią postawę i codzienne samopoczucie małego człowieka. Źle dobrany produkt będzie sprawiał dyskomfort i znacznie obniży jakość regeneracji Twojego dziecka.

            Czym wyróżniają się materace dziecięce, które znajdziesz w tej kategorii? Przede wszystkim możesz mieć pewność, że każdy znajdujący się tu materac dla dziecka został przebadany pod kątem bezpieczeństwa użytych komponentów. Zadbaliśmy o szeroki wybór i wysoką jakość, potwierdzoną certyfikatami.

            Znajdziesz u nas materac piankowy dla dziecka wykonany z responsywnych pianek, o wysokiej elastyczności punktowej - to ważna cecha, którą powinien posiadać każdy dobry materac. Łóżeczko dziecięce, czy łóżko starszego dziecka, powinno być także miejscem wolnym od alergenów. Oznacza to, że konstrukcja wkładu i struktura pianek musi umożliwiać swobodną wymianę powietrza, tak by w materacu nie gromadziła się wilgoć i kurz, bo to one stanowią idealną pożywkę dla rozwoju pleśni, bakterii i roztoczy.

            Wygodny materac do łóżka dla dziecka - nasza oferta

            Różnorodność oferty to duże udogodnienie, które pozwoli Ci dobrać model odpowiadający konkretnym wymaganiom.W SypialniaPlus dostępne są wszystkie modele marki Hilding i Janpol. W naszym sklepie znajdziesz pełen zakres rozmiarów dziecięcych materacy do spania o różnym stopniu twardości. Pamiętaj, że twarde podłoże niekoniecznie równa się lepszemu, bardziej solidnemu podparciu, ale też osoby w wieku poniżej 15 lat nie powinny spać na miękkim materacu. Wczesne lata dziecięce to okres intensywnego wzrostu i kręgosłup dziecka potrzebuje odpowiedniego, stabilnego podparcia. Najlepiej sprawdzają się materace średnio-twarde i twarde, czyli H2 i H3 - takie właśnie modele znajdziesz w naszym sklepie.

            Na etapie przedszkolnym lub szkolnym rodzice często wybierają materac piankowy 160x80 cm. Dla starszych dzieci odpowiednie mogą być już standardowe modele, jak np. materac piankowy 80x200.

            Zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech, materac piankowy dla dzieci to najpopularniejszy i najbezpieczniejszy produkt z kilku ważnych względów. Wysokoelastyczny wkład wyróżnia się responsywną, ale i bardzo stabilną konstrukcją. Dzięki temu materac zapewnia maksymalną wygodę oraz pomaga zachować właściwą postawę w trakcie snu, bez względu na wagę dziecka i to, w jakiej pozycji lubi spać. Materace dla dzieci mają zazwyczaj od około 10 do 18 cm wysokości. Jest to wystarczająca wartość, dzięki której produkt zapewni stabilne podparcie.

            Materac piankowy dla dzieci może być zbudowany z jednolitego blatu pianki wysokoelastycznej lub dwóch pianek o różnej twardości. To drugie rozwiązanie sprawia, że materac do spania dla dziecka będzie mógł służyć dłużej, dopasowując podparcie do zmieniającej się wagi i wzrostu użytkownika.

            Posiadamy również w ofercie materac lateksowy 80x200 - idealne rozwiązanie do sypialni starszego dziecka. 

            Dlaczego my?

            Nasze największe zalety

            Gwarancja nawet 20 lat

            Darmowa dostawa

            Łóżka na wymiar

            Dni sypialni

            Bezpłatne konsultacje

            12 salonów stacjonarnych

            Raty 0%

            25 tysięcy zadowolonych Klientów

            Potrzebujesz pomocy?

            Wybierz dogodną formę kontaktu i skontaktuj się, a nasi specjaliści pomogą Ci podjąć wybór
            E-mail
            NAPISZ
            Telefon
            ZADZWOŃ
            Chat
            Rozpocznij czat