SypialniaPlus | Materace + Łóżka
SypialniaPlus
Materace + Łóżka
Warszawa Połczyńska

ul. Połczyńska 51 (1 piętro), 01-336 Warszawa

532 334 598  -  Ewelina Dębowska

539 038 871  -  Marta Nowosad

666 402 532  -  Anna Śniadała

polczynska_sypialniaplus1.jpg
polczynska_sypialniaplus3.jpg
polczynska_sypialniaplus4.jpg
polczynska_sypialniaplus2.jpg
SypialniaPlus Połczyńska 5
SypialniaPlus Połczyńska 6
SypialniaPlus Połczyńska
SypialniaPlus Połczyńska 7
SypialniaPlus Połczyńska 9
SypialniaPlus Połczyńska 10

Salon znajduje się przy głównej ulicy warszawskiego Bemowa, przy ulicy Połczyńskiej. Do dyspozycji Klientów oddajemy duży parking, z którego można bezpłatnie korzystać. Wejście do salonu usytuowane jest od frontu budynku, następnie należy wejść schodami na pierwsze piętro. Dla osób wybierających komunikację miejską polecamy dojazd linią autobusową 105, 713, 716 czy 743, wysiadając na przystanku Tkaczy lub linią tramwajową 11, 26 lub 78, wysiadając na przystanku Ciepłownia Wola.

Punkt Połczyńska to nasz pierwszy salon w Polsce. Jego lokalizacja cieszy się ogromnym powodzeniem od 2014 roku. Nieopisaną radość sprawiają nam Klienci, którzy po latach, zadowoleni z jakości produktów, wracają do nas po nowe materace, łóżka, poduszki lub produkty dla swoich bliskich.

Salon wyróżnia się przytulną, domową atmosferę. Testując nasze materace czy oglądając łóżka, znajdujące się na ekspozycji można poczuć się jak we własnym domu. Zobaczą Państwo u nas aż 25 różnych modeli łóżek, a także 34 rodzajów materacy. Realizujemy również zamówienia na wymiary niestandardowe, by każde łóżko i materac idealnie pasował do wnętrza sypialni naszego Klienta. W związku z naszym zaangażowaniem, indywidualnemu podejściu i ogromnemu doświadczeniu pomogliśmy zrealizować marzenia o idealnej sypialni już tysiącom Klientów.

Pani Ania bardzo fachowo doradziła podczas wyboru materaca. Szybka, sprawna obsługa klienta, zamówienie w mgnieniu oka i dostawa bez długiego okresu oczekiwania.
Razem z mężem kupiliśmy materac u Państwa. Pani Kasia, która nas obsługiwała wykazała się bardzo dużą wiedzą i pomocą w wyborze materaca.
Świetna obsługa i bardzo dobry wybór materacy. Bardzo polecam p. Kasię.
Bardzo fajne materace. Miła i kompetentna obsługa. Po rozmowie z Panią Anną wybrany materac. Wracam tu po 5 latach bo poprzedni też był super.
Przesympatyczna Pani Ania, która wspaniale doradzi i pomoże przy wyborze odpowiedniego materaca. Bardzo kompetentna i profesjonalna. Polecam.
Bardzo polecam! Profesjonalna pomoc Pani Kasi pozwoliła wybrać zarówno łóżko jak i materac, spełniające wszystkie wymagania.
Bardzo polecam, udało nam się szybko wybrać materac, a wszystko dzięki profesjonalnej obsłudze Pani Ani z salonu :)
Profesjonalne doradztwo. Pani Kasia ma dużą wiedzę w temacie doboru materacy oraz doskonałe nada potrzeby klientów
Bardzo miła i pomocna obsługa. Pani Ania doradziła nam najlepszy materac do naszych wymagań. Polecam
Pani Kasia prawdziwa profesjonalistka. Wysoki poziom wiedzy produktowej i sprzedażowej. Miła, kompetentna, umie doradzić. Będę polecać.

Dlaczego my?

Nasze największe zalety

Gwarancja nawet 20 lat

Darmowa dostawa

Łóżka na wymiar

Dni sypialni

Bezpłatne konsultacje

12 salonów stacjonarnych

Raty 0%

25 tysięcy zadowolonych Klientów