krakow_sypialniaplus1.jpg
krakow_sypialniaplus4.jpg
krakow_sypialniaplus3.jpg
krakow_sypialniaplus2.jpg
SypialniaPlus Stawowa
SypialniaPlus Stawowa
SypialniaPlus Stawowa
SypialniaPlus Stawowa
SypialniaPlus Stawowa
SypialniaPlus Stawowa

Salon SypialniaPlus zlokalizowany przy ul. Stawowej 10 to wolnostojący budynek, który znajduje się w sąsiedztwie salonu Ikea oraz Galerii Bronowickiej. Budynek usytuowany jest na tyłach parkingu sieci marketów Castorama. Wejście do salonu znajduje się od strony ul. Chełmońskiego, na wysokości sklepu Żabka. Na dole budynku swoją siedzibę ma bank. Dotarcie do salonu umożliwi wjazd dużą, nowoczesną windą na drugie lub trzecie piętro. Dla naszych Klientów oferujemy bezpłatny parking bezpośrednio przed wejściem do budynku. Nasz salon cechuje domowa atmosfera i indywidualne podejście do Klienta.

Do dyspozycji Klienta oddajemy dwa piętra o łącznej powierzchni ok. 200 m², na których można przetestować i obejrzeć ponad 20 rodzajów materacy i łóżek. Jesteśmy salonem, który specjalizuje się w realizacji indywidualnych projektów Klientów.

Jesteśmy oficjalnym i jedynym dystrybutorem produktów marek premium w Polsce, takich jak szwedzka marka proekologicznych materacy Halsa czy hotelowa linia materacy Hamilton, która wyposaża hotele najwyższej jakości na całym świecie, typu Sheraton czy Hilton.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego wyjątkowego salonu, w którym, dzięki fachowej obsłudze i ogromnej wiedzy naszych Doradców, każdy zostanie otoczony opieką oraz znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Profesjonalna i miła obsługa, pani Gosia bardzo pomogła nam w doborze materaca. Polecam serdecznie!
Jak zwykle profesjonalna obsługa i dobrze dobrany materac. Ceny nie są niskie, ale za to materace na lata. Drugi zakup
Dziękuję za profesjonalną pomoc przy wyborze łóżka i materaca. Świetna i kompetentna obsługa. Polecam zwłaszcza Panią Gosię.
Serdecznie polecam! Doskonałe doradztwo Pani Gosi wraz ze świetnymi produktami najwyższej klasy. Wreszcie się wyśpię. :)
Doskonała obsługa, idealnie dobrany materac i poduszki. Szczególne podziękowania dla Pani Gosi, świetnie podejście do klienta.
Profesjonalna obsługa, sprzedający bardzo cierpliwy, wszystkie dokładnie wyjaśnia.
Bardzo profesionalna obsługa, doradztwo przy wyborze materaca najlepsze w okolicy. Polecam w 100%!
Super zaopatrzony sklep. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam.
Pomocny sprzedawca! Kupiłem materac i nie tylko. :)
Dziękujemy za wspaniałą i profesjonalną obsługę oraz doradzenie zakupu materacy i poduszki.
Polecam. Sprzedawca wie co sprzedaje. Trochę szkoda że ze względu na wielkość sklepu nie można oglądnąć większej ilości materacy. Ceny przystępne.

Dlaczego my?

Nasze największe zalety

Gwarancja nawet 20 lat

Darmowa dostawa

Łóżka na wymiar

Dni sypialni

Bezpłatne konsultacje

12 salonów stacjonarnych

Raty 0%

25 tysięcy zadowolonych Klientów