1 629 zł1 303 zł-20%

  2 484 zł1 987 zł-20%

   1 937 zł1 549 zł-20%

    1 579 zł1 263 zł-20%

     1 793 zł1 434 zł-20%

      3 171 zł2 536 zł-20%

       2 388 zł1 910 zł-20%

        939 zł

         2 809 zł2 247 zł-20%

          2 834 zł2 267 zł-20%
           Okazja tygodnia

           Promocja na materace Hilding, SleepMed i Curem  

           Trzy marki i trzy mega okazje na zdrowy sen w promocyjnej cenie :) 

           SPRAWDŹ

           2 001 zł1 600 zł-20%

            2 789 zł2 231 zł-20%

             3 360 zł

              2 883 zł2 306 zł-20%

               2 407 zł1 925 zł-20%

                3 028 zł2 422 zł-20%

                 Materac ortopedyczny to produkt, który spełnia szereg restrykcyjnych wymagań, dzięki czemu otrzymał status wyrobu medycznego. Co to dla Ciebie oznacza? Materac ortopedyczny pomaga przeciwdziałać powstawaniu lub pogłębianiu się wad postawy, wspomaga proces rehabilitacji albo profilaktykę wad rozwojowych układu ruchowego. Jednym słowem - dba o Twoje zdrowie. A przy tym jest objęty 8% stawką Vat.

                 Materac ortopedyczny - produkt o statusie wyrobu medycznego

                 Wszystkie materace ortopedyczne muszą spełnić szereg restrykcyjnych wymagań. Certyfikat wyrobu medycznego jest potwierdzeniem ich prozdrowotnych właściwości. Specjalna konstrukcja i wysokiej jakości komponenty, tworzące wkład tych materacy zapewniają, w zależności od zakresu certyfikatu: działanie profilaktyczne, rehabilitacyjne lub przeciwodleżynowe. W SypialniaPlus znajdziesz szeroki wybór certyfikowanych modeli o różnych zastosowaniach i stopniach twardości, a także ortopedyczny materac z regulacją twardości.

                 Materace ortopedyczne – nasza oferta

                 Materace ortopedyczne i materace rehabilitacyjne to potoczna nazwa modeli o statusie wyrobu medycznego. W naszym sklepie znajdziesz materace medyczne na kręgosłup wykonane w różnych technologiach. Dostępne są materace:

                 • piankowe - wysokoelastyczne,
                 • termoelastyczne,
                 • lateksowe,
                 • sprężynowe,
                 • hybrydowe.

                 Każdy materac rehabilitacyjny do spania przeszedł rygorystyczne testy. Wszystkie modele pochodzą od uznanych producentów i posiadają szereg certyfikatów. Obok certyfikatu wyrobu medycznego jest to np. prestiżowy certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Marki Hilding, SleepMed, Curem, czy Foam Royal to gwarancja jakości, trwałości i prozdrowotnych właściwości.

                 W ofercie posiadamy wszystkie modele z aktualnych kolekcji tych producentów. Znajdziesz u nas zarówno materace rehabilitacyjne do łóżek pojedynczych, jak i podwójnych. Wszystkie produkty objęte są gwarancją najniższej ceny i darmową dostawą.

                 Medyczny materac - właściwości

                 Wszystkie rodzaje materacy medycznych, dostępne w SypialniaPlus łączy kilka konkretnych zalet. Materace ortopedyczne cechują się wysoką elastycznością punktową, zapewniającą prozdrowotne podparcie całego ciała, dopasowane do jego naturalnych krzywizn. Dodatkowo zminimalizowany zostaje nacisk zwrotny ze strony materaca, dzięki czemu kręgosłup i mięśnie są optymalnie odciążone. Dobra termoregulacja i sprawny obieg powietrza wewnątrz materaca sprawiają z kolei, że nie ma problemu przegrzewania się w czasie snu.

                 Materac medyczny ma przemyślany wkład, który odpowiada na konkretne potrzeby osób borykających się z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa, czy też po zabiegach operacyjnych, a także osób dużo czasu spędzających w łóżku.

                 Materac ortopedyczny na kręgosłup może mieć dobry wpływ na jakość snu. Odciąża ciało, wypełnia naturalne krzywizny, podpierając newralgiczne miejsca, jak odcinek lędźwiowy kręgosłupa i nie przenosi drgań, co jest ważną cechą w przypadku, gdy łóżko dzielisz z partnerem.

                 W zależności od rodzaju, materac ortopedyczny na kręgosłup może zaspokoić konkretne potrzeby zdrowotne i zadbać o bardziej regenerujący sen.

                 Pamiętaj, że jest to wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

                 Materace o statusie wyrobu medycznego - szeroki zakres zastosowań

                 Materac o statusie wyrobu medycznego to wysokiej jakości materac do łóżka rehabilitacyjnego i zwykłego. Ortopedyczne, rehabilitacyjne lub przeciwodleżynowe właściwości wynikają m.in. z faktu, że stara się on „nakierować” kręgosłup na poprawną z punktu widzenia anatomii pozycję. Co istotne, materac medyczny nie jest dedykowany wyłącznie osobom z problemami z kręgosłupem. Schorzenia aparatu ruchu nie pojawiają się z dnia na dzień, dlatego tak ważna jest profilaktyka. Komfortowy sen, podczas którego ciało jest ułożone w zdrowy i naturalny sposób, odciąża kręgosłup i pozwala organizmowi na głęboką regenerację.

                 Także dla osób aktywnych doskonałym pomysłem mogą być właśnie materace lecznicze. Na kręgosłup sportowca za dnia działa wiele sił, dlatego podczas snu powinien on być maksymalnie odciążony.

                 W przypadku osób, które mają problemy z krążeniem, są po zabiegach operacyjnych lub z uwagi na wiek albo przewlekłe schorzenia spędzają w łóżku większość dnia także z tej kategorii produktów można wybrać najlepiej dopasowany do potrzeb materac na łóżko. Ortopedyczne właściwości materacy medycznych sprawdzą się świetnie również w tym przypadku. Szukaj produktów z certyfikatem potwierdzającym właściwości rehabilitacyjne lub przeciwodleżynowe, jeśli interesuje Cię konkretnie materac na łóżko rehabilitacyjne.

                 Typowy materac rehabilitacyjny ma także kolejną ważną cechę - materace ortopedyczne na kręgosłup mają charakter medyczny, co oznacza, że oprócz prozdrowotnego podparcia zostały także potwierdzone ich właściwości termoregulacyjne. Z tego względu modele z tej kategorii dbają o optymalną wentylację wkładu. Jest to bardzo istotne, szczególnie dla osób z nadmierną potliwością.

                 Materace ortopedyczne zbudowane są z materiałów o właściwościach antyalergicznych i antybakteryjnych. W efekcie jest to produkt idealny dla osób z alergią m.in. na roztocza czy pleśnie. Szczególnie modele z wkładem sprężynowym, lateksowym lub specjalnymi wkładkami, jak w modelach Foam Royal, zapewnią wysoce higieniczne środowisko snu

                 Dlaczego my?

                 Nasze największe zalety

                 Gwarancja nawet 20 lat

                 Darmowa dostawa

                 Łóżka na wymiar

                 Dni sypialni

                 Bezpłatne konsultacje

                 13 salonów stacjonarnych

                 Raty 0%

                 25 tysięcy zadowolonych Klientów

                 Potrzebujesz pomocy?

                 Wybierz dogodną formę kontaktu i skontaktuj się, a nasi specjaliści pomogą Ci podjąć wybór
                 E-mail
                 NAPISZ
                 Telefon
                 ZADZWOŃ
                 Chat
                 Rozpocznij czat