Punkt Płowiecka zlokalizowany jest w dzielnicy Warszawa Wawer. Jest on doskonale widoczny z głównej ulicy - Płowieckiej oraz znajduje się w sąsiedztwie salonu samochodowego KIA Motors. Na duży, bezpłatny parking, pod same drzwi wejściowe, można wjechać, jadąc od strony Mińska Mazowieckiego w kierunku Ostrobramskiej. Wygodną formą transportu będzie również komunikacja miejska. Bezpośrednio dojadą Państwo do nas autobusami linii: 125, 142, 411, 502, 521, 525, 702, 704, 720, 722 i 730.

Salon znajduje się na parterze, dzięki czemu jest przyjazny osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Dzięki przestronności salonu oraz zaglądającemu, przez duże okna, słońcu wybór materaca czy łóżka staje się przyjemnością. Punkt SypialniaPlus Płowiecka to jeden z największych naszych salonów w Polsce. Na naszej ekspozycji zobaczą Państwo 20 łóżek, które dodatkowo możemy modyfikować, pod indywidualne zamówienia Klientów. Dodatkowo do przetestowania na miejscu mamy 23 modele materacy, różnych producentów, w tym marki premium takie jak: Hamilton czy Halsa, które posiadamy na wyłączność.

Dodatkowo oferta salonu została powiększona o świece zapachowe dwóch marek premium – WoodWick oraz Yankee Candle. Świece zapachowe pomogą stworzyć przytulny nastrój w Twoim domu, są piękną ozdobą oraz źródłem światła i przyjemnego zapachu.

Cała oferta została dobrana tak, aby maksymalnie spełnić wszystkie oczekiwania Klientów, zarówno co do rozmiaru i wygody materaca, ale także wyglądu oraz funkcjonalności zamówionego łóżka. Nasz salon wyróżnia się najdłużej pracującym Zespołem w firmie. Stawiamy na profesjonalne podejście do klienta, przekazując swoje doświadczenie oraz nabytą wiedzę, a dodatkowo wszystko to w rodzinnej, domowej atmosferze.

Wybraliśmy tam materac. 3 miłe wizyty z jednoczesnym coachingiem snu :). Polecam szczególnie Panią Agnieszkę, znakomita obsługa. Dziękujemy
Świetna obsługa. Pani Alicja pomogła nam dobrać idealny materac i poduszki. Polecamy!
Profesjonalna pomoc w doborze materaca. Zwrócenie uwagi na fizjoterapeutyczne aspekty co jest niezwykle cenne w doborze materaca ;)
Bardzo miła obsługa.Pani Agnieszka Dopasowanie materaca do klienta idealne.
Pani Alicja swietnie doradzila i pomogla w wyborze. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Pani Alicja swietnie zna rzeczy i jest przemila.
Skutkiem przyjemnej konwersacji z Panią Alicją był zakup wymarzonego materaca. Polecam.
Pani Alicja doradziła nam bardzo profesjonalnie, materac cudowny!!! Śpimy jak anioły!
Dzięki fachwej i miłej pomocy Pani Agnieszki zakupiliśmy nowy materac.
Bardzo polecam salon SypialniaPlus przy ul. Płowieckiej, szczególnie Pani Agnieszkę, która pomogła nam wybrać idealny materac.
Bardzo polecam salon Sypialnia Plus przy ul. Płowieckiej. Świetna obsługa oraz profesjonalizm Pani Alicji na najwyższym poziomie.

Dlaczego my?

Nasze największe zalety

Gwarancja nawet 20 lat

Darmowa dostawa

Łóżka na wymiar

Dni sypialni

Bezpłatne konsultacje

13 salonów stacjonarnych

Raty 0%

25 tysięcy zadowolonych Klientów