2 759 zł2 207 zł-20%

  1 629 zł1 303 zł-20%

   939 zł

    1 059 zł794 zł-25%

     1 299 zł974 zł-25%

      694 zł

       Materac kokosowy - stabilne podparcie i odporność na odkształcenia

       Materac kokosowy to produkt, który tworzy zdrowe warunki do odpoczynku. Głównym zadaniem maty kokosowej w materacu jest podniesienie jego twardości i usztywnienie wkładu. Ale oprócz tego, materac z kokosem jest korzystnym rozwiązaniem dla alergików, dla borykających się z problemami z kręgosłupem, osób o wyższej wadze, dla seniorów. i dla osób, którym dokucza nadmierna potliwość w czasie snu.

       Główne zalety materacy kokosowych

       Materace kokosowe są hipoalergiczne, zapewniają twardsze i bardziej stabilne podłoże snu i są odporne na odkształcenia. Dodatkowo, włókno z kokosa dobrze pochłania wilgoć.

       Materace z kokosem są często wybierane przez osoby o wyższej wadze lub te, które szukają prozdrowotnego materaca, odpowiadającego na potrzeby osób z problemami z kręgosłupem. Wynika to z faktu, że chociaż materace kokosowe to twarde modele materacy, to nadal dobrze dopasowują się do kształtu ciała.

       Dobrej jakości pianki wysokoelastyczne, lateksowe, czy sprężyny kieszeniowe, które stanowią bazę materacy do spania z kokosem, odpowiadają za elastyczność punktową i optymalne dopasowanie do kształtu ciała, zaś warstwa kokosowa sprawia, że ciało jest stabilnie podparte i nie zapada się w materac. Dodatkowo materace z kokosem zapewniają ochronę antybakteryjną i antygrzybiczną,

       Prozdrowotne materace kokosowe - szeroki wybór 

       W SypialniaPlus dostępne są materace kokosowe jednostronne i dwustronne, o różnym stopniu twardości, a także modele medyczne. W materacach z kokosem zastosowano naturalne włókna z łupin orzecha kokosowego utrwalone mleczkiem kokosowym.

       Nazwa materac kokosowy może być myląca, gdyż nie są to produkty w całości zbudowane z kokosa, tylko obok różnych warstw zawierają też właśnie warstwę maty kokosowej.

       Dobrej jakości mata w materacu kokosowym nie zawiera żadnych środków chemicznych. Z tego względu i z uwagi na szereg korzystnych właściwości włókna kokosowego, dostępny jest także dziecięcy materac z kokosem.

       Sprawdź też kategorię: materac SleepMed - to materace kokosowe, które pozwalają Ci samodzielnie zdecydować między którymi warstwami materaca umieścisz przekładkę kokosową. To rozwiązanie umożliwia dopasowanie rodzaju podparcia i twardości materaca do własnych potrzeb.

       Jako oficjalny dystrybutor marek Hilding, SleepMed i Janpol posiadamy w ofercie wszystkie materace z kokosem z aktualnych ofertach tych marek. Wszystkie modele objęte są gwarancją najniższej ceny i darmową dostawą.

       Zachęcamy Cię też do kontaktu z naszymi ekspertami, jeśli nie jesteś pewien, który model materaca będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

       Dlaczego my?

       Nasze największe zalety

       Gwarancja nawet 20 lat

       Darmowa dostawa

       Łóżka na wymiar

       Dni sypialni

       Bezpłatne konsultacje

       12 salonów stacjonarnych

       Raty 0%

       25 tysięcy zadowolonych Klientów

       Potrzebujesz pomocy?

       Wybierz dogodną formę kontaktu i skontaktuj się, a nasi specjaliści pomogą Ci podjąć wybór
       E-mail
       NAPISZ
       Telefon
       ZADZWOŃ
       Chat
       Rozpocznij czat