Akcesoria

Czy wiesz, że za komfort Twojego snu odpowiada nie tylko to, na jakim materacu śpisz? Ogromną rolę odgrywają też dobrane pod kątem Twoich wymagań akcesoria: stelaż, poduszki, a nawet ochraniacz na materac, który zapewni higieniczne środowisko snu. Miłym dodatkiem natomiast jest oryginalna pościel i narzuty, które dopełnią wystrój Twojej sypialni. A teraz wszystko to znajdziesz w jednym miejscu - sprawdź naszą ofertę i zapewnij sobie nie tylko zdrowy, ale i stylowy odpoczynek.

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-36 z 44 pozycji
 • Nowy

Poduszka PerDormire WAVE

Poduszka Wave, jest wykonana z pianki Viscomind, która dostosowuje się do twojej głowy pod względem temperatury i kształtu. Jeśli cierpisz na bóle kręgosłupa szyjnego – Wave jest doskonałym remedium na Twój problem!

249,00 zł
 • Nowy

Poduszka PerDormire MOORE

Poduszkę Perdormire Moore cechuje klasyczny, prostokątny kształt, wkład z wiskoelastycznej pianki Mindfoam, oraz neutralny pod względem alergicznym pokrowiec. Jest to uniwersalna poduszka, odpowiednia dla każdego.

249,00 zł
 • Nowy

Poduszka Hilding VISCO BALLANCE

Ergonomiczny kształt poduszki zapewnia optymalne wsparcie głowy, karki oraz szyi podczas snu. Wykonana z pianki termoelastycznej Visco, która pod wpływem temperatury ciała każdorazowo dopasowuje się do ułożenia głowy.

97,00 zł
 • Nowy

Poduszka Sleepmed PILLOW SUPREME

SleepMed Supreme Pillow to poduszka o unikalnym, ergonomicznym kształcie, wykonana z carbonu - pianki wykończonej włóknami węglowymi, które eliminują skumulowane na powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne.

338,00 zł
 • Nowy

Poduszka Hilding VISCO STANDARD

Poduszka Hilding Visco Standard wykonana jest z pianki termoelastycznej dopasowującej się do ułożenia Twojej głowy. Pozwala to zredukować nacisk na kręgi szyjne i ramiona, zapewniając Ci wygodny i zdrowy wypoczynek oraz sen.

209,00 zł
 • Nowy

Poduszka Hilding VISCO PRIME

Poduszka Hilding Visco Prime to profilowany podgłówek, który dzięki ergonomicznemu kształtowi i zastosowaniu pianki termoelastycznej zapewni idealne podparcie dla Twojej głowy i szyjnej części kręgosłupa.

209,00 zł
 • Nowy

Poduszka Tempur OMBRACIO

Poduszka ta została zaprojektowana w celu zapewnienia odpowiedniego podparcia osobom często zmieniającym pozycję w czasie snu i pozwala im na relaksujący nocny wypoczynek.

691,00 zł
 • Nowy

Poduszka Sleepmed PILLOW PREMIUM

SleepMed Premium Pillow to poduszka o uniwersalnym kształcie wykonana z pianki o wysokiej gęstości i otwarto-komórkowej strukturze. Te cechy wraz z pokrowcem wyposażonym w taśmę 3D gwarantują stałą wentylację wkładu i optymalny przepływ powietrza.

287,00 zł
 • Nowy

Poduszka Tempur MILLENNIUM

Tempur Millenium to profilowany zagłówek, dedykowany osobom śpiącym głównie na plecach. Dzięki unikalnym właściwościom materiału TEMPUR i profilowanemu zagłębieniu, twoja głowa otrzyma idealne podparcie podczas snu.

Od 486,00 zł
 • Nowy

Poduszka Tempur SYMPHONY

Bardziej miękka formuła materiału TEMPUR doskonale harmonizuje się z dwustronnym designem poduszki, po to aby zapewnić uczucie komfortu i odpowiedniego podparcia dla osób śpiących na plecach jak i dla osób śpiących dla boku.

Od 553,00 zł
 • Nowy

Poduszka Tempur SONATA

Poduszka ta została zaprojektowana w celu zapewnienia odpowiedniego podparcia osobom często zmieniającym pozycję w czasie snu i pozwala im na relaksujący nocny wypoczynek.

Od 553,00 zł
 • Nowy

Poduszka Tempur ORIGINAL

Poduszka Tempur Original zapewni Ci niesamowity komfort, podczas snu dzięki utrzymaniu naturalnej linii tworzonej przez Twoje ramiona, szyję i głowę. Jeśli musisz zachować podczas snu pozycję terapeutyczną – jest to poduszka idealna dla Ciebie!

Od 442,00 zł
 • Nowy

Poduszka Tempur COMFORT SIGNATURE

Comfort Signature to poduszka idealnie współgrająca przede wszystkim z materacami Tempur Original Cloud i Sensation, ale także i z każdym innym materacem. Doskonale sprawdzi się, niezależnie od pozycji, w jakiej śpisz.

Od 539,00 zł
 • Nowy

Poduszka Curem ERGO L

Poduszka CUREM "Ergo". Podpierająca odcinek szyjny, wykonana jest z pianki termoelastycznej CureFeel. Dopasowuje się idealnie do kształtu głowy i karku, dzięki swojemu ergonomicznego kształtu.

239,00 zł
 • Nowy

Poduszka Notte SONNO TRZYKOMOROWA

Kolekcja przeznaczona dla całej rodziny. Polski puch, spełniający wszystkie europejskie kryteria pozostaje zarówno w najwyższej klasie czystości jak i ekonomii. Rozwiązanie które zapewni przyjemność snu wszystkim domownikom dzięki delikatnemu poszyciu.

Od 80,00 zł
 • Nowy

Poduszka Notte DOLCE TRZYKOMOROWA

Najbardziej prestiżowa kolekcja. Dla komfortu jedwabne poszycie zostało wypełnione ręcznie sortowanym puchem i obszyte plecioną lamówką w kolorze złotym. Specjalna selekcja pozwoliła uzyskać 93% zawartość puchu.

Od 371,00 zł
 • Nowy

Poduszka Notte LUNA SATYNA TRZYKOMOROWA

Pod tą nazwą kryje się najwyższej jakości kolekcja, w powłoce wykonanej z precyzyjnie plecionej czystej bawełny o lśniąco białym kolorze, obszytej srebrną lamówką, odpowiadającej księżycowej poświacie w twojej sypialni.

Od 257,00 zł

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła