Materac Tempur HYBRID LUXE 30 COOLTOUCH

Materac Tempur Hybrid Luxe to najnowszy i najbardziej zaawansowany materac Tempur. Powstał z połączenia wyjątkowego materiału Tempur i sprężyn kieszeniowych.

Rozmiar
Pokrowiec
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 14 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
8 321,00 zł

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Właściwości produktu:

Opis produktu:

Tempur Hybrid Luxe to materac, na którym każdy wyśpi się jak dziecko. Jego unikatowość wynika z innowacyjnego połączenia materiału Tempur i dwóch warstw sprężyn kieszeniowych, gwarantujących najwyższy poziom komfortu snu i wypoczynku.Podstawą materaca są dwie 10cm warstwy mikro-sprężyn kieszeniowych Precision™. Są one gięte na zimno co zapewnia im niesamowitą trwałość i sprężystość. Bardzo szybko reagują na ruch, momentalnie dopasowując się do Twojego ciała. Sprężyny nie stykają się ze sobą bezpośrednio, dzięki czemu nie przenoszą drgań, np. gdy druga osoba wstaje lub obraca się na łóżku. Druga warstwa sprężyn zapewnia materacowi nie tylko wysokość (dzięki czemu wygodniej się z niego wstaje) ale także poprawia jego parametry, co jeszcze bardziej poprawia Twój komfort snu.Wierzchnia część materaca Hybrid Luxe jest wykonana z kilku warstw materiału TEMPUR. Są to kolejno: 4 cm zaawansowanego materiału TEMPUR i 3 cm materiału TEMPUR Dynamic Support. Warstwy te współpracują ze sobą, by Twój kręgosłup zyskał jak najlepsze podparcie. Zapewniają też brak nacisku wstecznego na kręgi i odciążają mięśnie – co jest szczególnie istotne dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Cała magia kryje się we właściwościach materiału TEMPUR, który został stworzony przez naukowców NASA w celu uwolnienia astronautów od nacisku, którego doświadczali podczas startów rakiet.Spód materaca jest pokryty warstwą antypoślizgową, dlatego też materac Hybrid Luxe doskonale nadaje się do łóżek kontynentalnych, a dzięki swojej wysokości 30 cm – świetnie też się na nich prezentuje.

Pokrowiec:

Miękki, elegancki i stylowy pokrowiec Quick Refresh został stworzony z myślą o Twojej wygodzie i komforcie użytkowania. Idealnie współgra z materiałem TEMPUR, gdyż jest wykonany ze specjalnej, oddychającej tkaniny. Możesz go z łatwością zdjąć z materaca by go wyprać. Jeden z zamków pozwala zdjąć całość pokrowca, natomiast drugi – tylko część wierzchnią, na której śpisz, w związku z czym z pewnością zmieści się on nawet w niedużej pralce.

Tabela produktu:

Nazwa materacaHybrid Luxe 30 CoolTouch
Wysokość30 cm
TwardośćH2 - średnio twardy
Skład materacapianka wysokoelastyczna; pianka termoelastyczna Visco; sprężyny kieszeniowe
Pokrowiec QuickRefresh
Gwarancja10 lat
Właściwości materacaantyalergiczny
Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Tempur

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła