Od teraz wszystkie osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny mogą skorzystać z dedykowanej zniżki na cały asortyment w sklepie internetowym SypialniaPlus i we wszystkich naszych salonach stacjonarnych. Oferujemy szeroki wybór produktów wysokiej jakości, które mogą stać się dobrą inwestycją w komfort i zdrowy sen dla całej rodziny.

SypialniaPlus jest partnerem Karty Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny – co to jest?

Karta Dużej Rodziny to program wspierający rodziny wielodzietne. Jeśli jesteś rodzicem co najmniej trójki dzieci, ta karta umożliwia Ci dostęp do specjalnych zniżek, które mogą wymiernie odciążyć domowy budżet. Kartę Dużej Rodziny może otrzymać każda rodzina 3+ (posiadająca więcej niż dwójkę dzieci), rodzinny dom dziecka i rodzina zastępcza.

Co ważne - ze zniżek mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny, nie tylko dzieci.

Zniżki w SypialniaPlus – realna wartość dla Twojego domu

W SypialniaPlus rozumiemy, że zakup nowego łóżka czy materaca to ważna decyzja, zwłaszcza gdy wybiera się produkty najwyższej jakości. Dlatego oferujemy 5% rabatu dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. Nasze promocje są przejrzyste – możesz łączyć rabat z innymi akcjami promocyjnymi, co pozwala na jeszcze większe oszczędności przy zakupach wartościowych produktów.

Sprawdź naszą ofertę materacy dla par w rozmiarze 160x200 i 180x200. Zobacz też polecane materace dla dzieci.

Karta Dużej Rodziny - jak skorzystać ze zniżki

Dlaczego warto wybrać SypialniaPlus?

Nasze produkty są wybierane przez klientów, którzy oczekują jakości i trwałości. Oferujemy szeroki wybór materaców, łóżek i akcesoriów, które są projektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego wsparcia i komfortu. Ponadto zapewniamy:

  • Profesjonalną pomoc w doborze materaca: skontaktuj się z naszymi doradcami przez czat, infolinię lub maila. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty i pomożemy znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich wymagań.
  • Darmową dostawę w 24h: wiele materacy jest dostępnych w naszym sklepie z darmową dostawą już w 24h. Nie musisz martwić się kosztami transportu.
  • Gwarancję najniższej ceny: wiesz, że kupujesz w najkorzystniejszej cenie.
  • Test 20 nocy: by ułatwić Ci zakup materaca, dajemy możliwość testowania go nawet przez 20 nocy we własnym domu. To komfort i pewność wyboru.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i skorzystać z przysługującego Ci rabatu.

Materace SleepMed i Hilding z gwarancją najniższej ceny - sprawdź ofertę