Zapraszamy w sobotę, 27 lutego do wszystkich naszych salonów

SOBOTA Z FIZJOTERAPEUTĄ to wyjątkowa okazja, by w naszych salonach w Warszawie, Częstochowie, Katowicach, Krakowie i Gdańsku skorzystać z:

  • bezpłatnych konsultacji z fizjoterapeutami
  • promocji przygotowanych specjalnie na ten dzień

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Bezpłatne Konsultacje

Zastanawiasz się jaki materac wybrać...

  • dla alergika
  • dla osoby cierpiącej na bóle kręgosłupa
  • dla osoby starszej
  • dla pary
  • przy wyższej wadze?

Każdy z nas jest inny i każdy z nas zasługuje na odpoczynek dopasowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy Cię do skorzystania z darmowych konsultacji z fizjoterapeutami, którzy na spokojnie, bez kolejek i pośpiechu znajdą rozwiązanie idealne dla Ciebie. Konsultacje są bezpłatne, nie obowiązują na nie zapisy, a fizjoterapeuci będą obecni w godzinach otwarcia salonów.

Strefa Promocji

Z okazji Dni Sypialni przygotowujemy specjalną ofertę promocyjną. Rabaty obejmują cały asortyment: łóżka, materace i akcesoria.

Jeżeli chcesz odświeżyć wygląd Twojej sypialni lub planujesz zakup nowego materaca, albo jeśli szukasz poduszki dopasowanej do Twojej pozycji w czasie snu - Dni Sypialni to najlepszy czas na spokojne zakupy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Raty 0%

Czy wiesz, że w czasie Dni Sypialni możesz skorzystać z Rat 0%?

We współpracy z Santander Consumer Bank oferujemy Ci możliwość rozłożenia płatności w ratach - wniosek złożysz z pomocą naszego sprzedawcy w każdym z naszych salonów, a decyzję kredytową otrzymasz nawet w 15 minut.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o Ratach 0% - kliknij tutaj.

Lepsza jakość snu

Organizowane przez nas Dni Sypialni to wydarzenie zaplanowane tak, byś mógł w komfortowych warunkach zadbać o zdrowy sen.

Doradztwo profesjonalistów, możliwość skonsultowania indywidualnych potrzeb i oczekiwań, a do tego korzystne promocje - wszystko to pomoże Ci na spokojnie podjąć decyzję, która wpłynie nie tylko na Twój sen, ale w konsekwencji także na samopoczucie w ciągu dnia.

Inny termin?

Nie odpowiada Ci najbliższy termin darmowych konsultacji z fizjoterapeutami? Nie straconego!

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Nasi sprzedawcy, zarówno Ci w salonach, jak i Ci, z którymi porozmawiasz na czacie, przez maila lub telefon, są szkoleni przez profesjonalnych fizjoterapeutów - tych samych, z którymi możesz porozmawiać osobiście w czasie Dni Sypialni. >> Kontakt

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła