Prześcieradło Velfont RESPIRA

Prześcieradło Velfont Respira jest wodoodpornym i bardzo dobrze przepuszczającym powietrze ochraniaczem na materac i prześcieradłem w jednym. Jest wykonane w 100% z organicznej, wyjątkowo miękkiej bawełny, która jest bardzo przyjemna w dotyku.

Rozmiar
Gwarancja 2 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
149,00 zł

Właściwości produktu:

  • Wkład 100% organiczna bawełna
  • Wysokość Wodoodporne i oddychające, dopasowane do materaca, możliwe do stosowania jakoś prześcieradło i ochraniacz na materac w jednym, Pralny w temperaturze 95°C.
  • Cechy Pralny w temperaturze 90°C.
  • Gwarancja 2 lat
  • Dostępne rozmiary 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200

Opis:

Dopasowane przescieradło Velfont Respira jest produktem 2 w 1. Oznacza to, że poza rolą prześcieradła, jest również ochraniaczem na materac. Wykorzystując je jako ochraniacz na materac, możemy na nie założyć dodatkowe prześcieradło, lub korzystać z niego bezpośrednio, ponieważ jest wyjątkowo miękkie i przyjemne w kontakcie. Zastosowana membrana Neotherm chroni materac przed cieczą, równocześnie pozwalając naszej skórze oddychać, zapewniając spokojny i zdrowy sen, nawet u osób z tendencją do nadmiernej potliwości. Membrana Neotherm sprawia, że prześcieradło Velfont Respira jest najbardziej oddychającym i najlepiej przepuszczającym powietrze wodoodpornym ochraniaczem dostępnym na świecie. Prześcieradło Velfont Respira posiada elastyczną gumkę dookoła całej krawędzi, która zapewnia idealne dopasowanie prześcieradła przez całą noc. Nadaje się do materacy o długości do 200 cm i grubości nawet do 30 cm. Jest elastyczne i rozciągliwe, przez co łatwo je zarówno założyć na materac, jak i ściągnąć. Jest produktem idealnym dla alergików. Nadaje się do prania w temperaturze 95%.
 Reviews

Be the first to write your review !

Opinie:

polecam każdemu! Chroni materac i może być stosowany zamiast prześcieradła . Dobra jakość

Bartek

Polecam. Kupiłam ze względu na nieprzepuszczanie płynów, przy małym dziecku sprawdza się idealnie !

Dori

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła