Ze względu na jakość użytych przy ich produkcji materiałów odradzamy wybór najtańszych materacy, które często dodawane są gratis do łóżeczek. Nie mają one odpowiednich certyfikatów i wykorzystują niskiej jakości materiały. Zwróć uwagę, czy dany produkt posiada pozytywne opinie niezależnych organizacji, np. Instytutu Matki i Dziecka, by mieć pewność, że wybierasz produkt bezpieczny dla Twojego dziecka.

Dla najmłodszych dzieci, które są w fazie wzrostu, odradzamy też wybór materacy termoelastycznych, ze względu na właściwości tej pianki, która zapewnia optymalne dopasowanie do kształtu ciała.

Naszym zdaniem najbezpieczniejsze i najlepsze dla najmłodszych dzieci są materace z pianki wysokoelastycznej. Zapewniają dobrą wentylację materaca, nie gromadzi się w nich kurz i nie rozwijają roztocza, a do tego gwarantują odpowiednie podparcie całego ciała malucha.

Zobacz ofertę materacy dla dzieci

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła