Poduszka Notte SONNO TRZYKOMOROWA

Rozmiar

Kolekcja przeznaczona dla całej rodziny. Polski puch, spełniający wszystkie europejskie kryteria pozostaje zarówno w najwyższej klasie czystości jak i ekonomii. Rozwiązanie które zapewni przyjemność snu wszystkim domownikom dzięki delikatnemu poszyciu.

Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Notte SONNO TRZYKOMOROWA

Właściwości produktu:

  • Dostępne rozmiary 40x40, 50x60, 70x80
  • Tkaniny bawełna

Opis:

Poduszka Notte Sonno trzykomorowa – zadbaj o higienę snu

Szukasz puchowej poduszki? Wybierz model Notte Sonno trzykomorowa. Zapewnia wysoką jakość snu, komfort oraz wygodę. Możesz stosować ją w nocy, podczas popołudniowej drzemki, jak również na wyjeździe.

Poduszka Sonno trzykomorowa to produkt wysokiej jakości. Jej wewnętrzna komora jest w 15% wypełniona puchem pranym, a zewnętrzne wypełnienie stanowi 70% puchu pranego. Trzykomorowa konstrukcja poduszki Notte Sonno gwarantuje miękkość i komfort w użytkowaniu.

Poduszka Notte jest dostępna w trzech rozmiarach: 40 x 40, 50 x 60, 70 x 80. Możesz więc wybrać kształt, jaki Ci odpowiada – kwadratowy lub prostokątny.

Poduszka Notte Sonno trzykomorowa spełnia najwyższe standardy

Poduszka Notte Sonno trzykomorowa spełnia wszystkie europejskie standardy – charakteryzuje się wysokiej klasy czystością, jak i ekonomią. Jej trzykomorowa budowa zapewnia komfort w czasie snu – kasetonowa konstrukcja ułożenia puchu zapobiega jego przemieszczaniu się, a specjalna kompozycja gwarantuje ciepło przy zachowaniu niewielkiej wagi produktu.

Poduszka Notte Sonno jest stworzona z materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo i są hipoalergiczne. Są również łatwe w praniu i czyszczeniu, co znacznie podnosi komfort korzystania z produktu. Notte Sonno Trzykomorowa idealnie sprawdzi się jako poduszka dla alergika.

Poduszka Notte Sonno trzykomorowa – na lato i na zimę

Czy wiesz, że możesz wybrać wersję poduszki na lato lub na zimę? Taką możliwość daje również poduszka Notte Sonno trzykomorowa. Możesz wybrać produkt przeznaczony na cały rok (medium), który świetnie sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem. Jeśli jednak w zimie zależy Ci na cieplejszej poduszce, postaw na wersję warm. Zapewni Ci komfortowy sen, nawet jak temperatura spadnie.

Poduszka Notte Sonno trzykomorowa wyróżnia się również minimalistycznym, klasycznym designem. Poszyta jest bawełną i wykończona elegancką bizą. Stanowi elegancki dodatek nie tylko w sypialni. Z powodzeniem może być ozdobą salonu, czy pokoju gościnnego.

Poduszka Sonno trzykomorowa to dodatek, który musisz mieć w swoim domu. Higiena snu jest niezwykle ważna. Poduszka stanowi element, który mocno wpływa na jakość snu – odpowiednio dobrana zapewni Ci wygodę oraz zdrowy wypoczynek. Model Sonno Notte możesz dobrać do pory roku i cieszyć się komfortem w czasie letnich lub zimowych miesięcy. Nie wahaj się i zadbaj o swoje zdrowie już dziś. Najwyższa jakość w eleganckiej formie – taka właśnie jest trzykomorowe poduszka Notte Sonno.

Wypełnienie - 70% puch prany.

Klasa wypełnienia - Klasa I.

Czystość puchu - 1000 mm.

Notte Sonno

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła