Przedstawiamy Ci bestseller marki Janpol – rehabilitacyjny materac Wenus. Sprawdź, jakie ma główne zalety i dlaczego można go polecić tak wielu osobom: od seniorów, przez alergików, po nastolatków. Poznaj lepiej materac Janpol Wenus - recenzja pomoże Ci zdecydować, czy jest to odpowiedź na Twoje potrzeby.

SPIS TREŚCI:

W tym artykule przybliżymy Ci rehabilitacyjny materac Janpol Wenus. Opinie dotyczące tego materaca są w przeważającej liczbie pozytywne, dlatego w ciągu wielu lat obecności na rynku wyrobił on sobie odpowiednią renomę. Poznaj jeden z bestsellerów polskiej marki materacy Janpol.

Materac Janpol Wenus – właściwości

Klasyczny materac kieszeniowy ubrany w pokrowiec Smart to atrakcyjne rozwiązanie w konkurencyjnej cenie, które zapewni spokojny sen szerokiej grupie użytkowników. Wkład materaca stanowi system sprężyn kieszeniowych i pianka wysokoelastyczna. Dwucentymetrowa warstwa pianki Energy Foam nie tylko z obu stron zabezpiecza wkład sprężynowy, ale też sprawia, że materac jeszcze lepiej dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała.

Marka Janpol materac Wenus udostępnia w dedykowanym pokrowcu Smart, ale – co jest wyróżnikiem tej firmy – daje możliwość zmiany pokrowca. Materac Janpol Wenus możesz też nabyć w zamiennym pokrowcu Silver Protect. Jeżeli chcesz podnieść właściwości antyalergiczne i antystatyczne materaca, zdecyduj się na ten drugi rodzaj pokrowca, który zawiera w sobie dobroczynne jony srebra.

Zobacz także: Materac Hilding Pasodoble – recenzja produktu

Materac Janpol Wenus

Janpol Wenus – jak oceniamy produkt?

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką recenzję materaca Janpol Wenus. Opinie o produkcie warto wyrobić sobie nie tylko na podstawie krótkiej informacji od producenta. Właśnie dlatego wzięliśmy bestseller marki Janpol pod lupę i przyjrzeliśmy się dokładniej jego właściwościom.

Wygoda

Czy materac Wenus może zapewnić wygodne warunki do odpoczynku? Przyjrzeliśmy się bliżej temu, co stanowi bazę materaca. Są to sprężyny kieszeniowe, czyli wyższa generacja wkładu sprężynowego. Taki system sprężyn zapewnia bardziej punktowe podparcie ciała i sprawnie reaguje w miejscu nacisku. Materac Janpol Wenus z obu stron obłożony jest dodatkowo 2cm warstwą pianki wysokoelastycznej, która bardzo dobrze współpracuje ze sprężynami.

Ta stosunkowo prosta konstrukcja wkładu dobrze reaguje na nacisk i nie przenosi drgań, dlatego sprawdzi się między innymi w przypadku par. Średnia twardość materaca to też gwarancja wygodnego snu dla osób o przeciętnej wadze i dla nastolatków. Dodatkowo materac ma status wyrobu medycznego, co jest obietnicą zdrowego ułożenia ciała w czasie snu i szansą na pełną regenerację organizmu także w przypadku osób z problemami z kręgosłupem.

Higiena

Materac musi zapewniać zdrowe i higieniczne środowisko snu – nie dotyczy to tylko alergików, ale każdego z nas. Z tego też względu warto zwrócić uwagę, czy wkład materaca pozwala na swobodną cyrkulację powietrza i czy łatwo utrzymać jest materac w czystości. Materac Janpol Wenus w obu pokrowcach – Smart i Silver Protect – dba o antyalergiczne środowisko snu. Pokrowiec z łatwością zdejmiesz i upierzesz w pralce.

Trwałość

Ile wynosi gwarancja na materac Janpol Wenus? Producent udziela 3 lat gwarancji. Jednocześnie warto zauważyć, że wykorzystana w materacu pianka Energy Foam jest niezwykle trwała i odporna na odkształcenia. Dodatkowo, odwracając materac na drugą stronę, możemy jeszcze bardziej przedłużyć jego trwałość. Materac Wenus Janpol jest więc bez wątpienia dobrym produktem w swojej klasie, a jego trwałość odpowiada „półce cenowej”.

Uniwersalność

Bestseller marki Janpol – materac Wenus zyskał pozytywne opinie klientów także przez swoją uniwersalność. Średni poziom twardości to najpopularniejszy rodzaj materacy, ponieważ pasuje największej grupie użytkowników. Do tego materac jest dwustronny: po obu stronach zapewnia ten sam rodzaj podparcia, więc można z łatwością przedłużyć jego trwałość, regularnie odwracając go na drugą stronę.

Przeczytaj również: SleepMed Supereme – recenzja materaca

Materac Wenus Janpol – kiedy sprawdzi się najlepiej?

Zastanawiasz się dla kogo i w jakiej sytuacji najlepiej sprawdzi się materac Janpol Wenus? Opinie klientów i status bestselleru mówią same za siebie – ten model materaca to produkt odpowiedni dla seniorów, par i dla młodzieżyMoże służyć też z powodzeniem jako materac do pokoju gościnnego. Dzięki uniwersalnej twardości i zdolności do dopasowywania się do kształtu ciała powinien być odpowiedni dla osób o różnej budowie ciała. Z kolei antyalergiczny, pralny pokrowiec zapewni higieniczne warunki snu także alergikom. Jest to produkt o prostej budowie, z 3-letnią gwarancją – w swojej klasie cenowej na pewno zasługuje na uwagę, szczególnie jeśli nie szukasz materaca na długie lata.

Jeżeli nadal zastanawiasz się jaki materac wybrać, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni model w pasującej Ci cenie. Pamiętaj też, że jeśli kupujesz materac w naszym sklepie internetowym, w przypadku wielu modeli masz możliwość testowania materaca w najbardziej komfortowych warunkach – u siebie w domu i to przez 30 nocy. Zobacz ofertę SypialniPlus już dziś!

Sprawdź również inne materace, które sprawdzą się dla par i młodzieży, dostępne w sklepie SypialniaPlus!