Jak odnaleźć się w ogromnej liczbie rodzajów i modeli materacy i znaleźć ten, który nie tylko pozwoli Ci się wygodnie i spokojnie wyspać, ale też zadba o Twój kręgosłup? Przygotowaliśmy dla Ciebie recenzję jednego z naszych najpopularniejszych produktów – poznaj materac termoelastyczny Hilding Salsa.

SPIS TREŚCI

  1. Hilding SALSA – materac dla wymagających
  2. Materac Hilding SALSA – kryteria oceny
  3. Dla kogo materac SALSA od Hilding?

Hilding SALSA – materac dla wymagających

Materac termoelastyczny Hilding Salsa to zdecydowanie jeden z bestsellerowych modeli materacy. Jego budowa, jakość zastosowanych komponentów i dopracowane szczegóły wspólnie pracują na komfortowy i zdrowy sen bardzo szerokiej grupy użytkowników.

Materac dostępny jest zarówno w rozmiarach standardowych: 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm i 180x200 cm, jak i w niestandardowych. Jeżeli potrzebujesz materaca do łóżka o nietypowej szerokości lub też jeśli ze względu np. na wyższy wzrost zależy Ci na dłuższym materacu niż standardowe 200cm, możesz u nas zamówić model Hilding Salsa w rozmiarze odpowiadającym Twoim wymaganiom.

Poza możliwością dopasowania materaca do miejsca w sypialni Hilding Salsa niesie ze sobą obietnicę komfortowego i zdrowego snu. Materac otrzymał certyfikat wyrobu medycznego I klasy, co oznacza, że spełnia wyśrubowane normy bezpieczeństwa, ergonomii i higieny.

Materac Salsa Hilding ma za zadanie optymalnie odciążyć ciało w czasie snu i umożliwić pełną regenerację organizmu także osobom z problemami z kręgosłupem – sprawdźmy, czy ma odpowiednie cechy, by to zapewnić.

Zobacz również: Materac Hilding Pasodoble – recenzja produktu

Materac Hilding Salsa z pokrowcem

Materac Hilding SALSA – kryteria oceny

Jednym z najpopularniejszych produktów wśród naszych klientów jest materac Hilding Salsa. Opinie na temat tego produktu są bardzo pozytywne. Jak my oceniamy ten materac? Przy sprawdzaniu każdego modelu materaca bierzemy pod uwagę te same kryteria, które powinniśmy mieć na względzie, gdy zastanawiamy się, jaki materac wybrać. Jakie kryteria wpływają na ocenę materaca Hilding Salsa? Opinie mówią same za siebie.

Jakość użytych materiałów

Czyli to, co ma bezpośrednie przełożenie komfort i na okres użytkowania materaca. Zakup materaca powinniśmy traktować jako inwestycję na lata, dlatego ważne jest by materac posiadał długą gwarancję. 10-15 lat gwarancji to pewność, że producent wykorzystał wysokiej jakości materiały, które nie odkształcą się po kilku latach użytkowania i zachowają swoje właściwości. Materac medyczny Salsa to produkt zdecydowanie wysokiej jakości, posiada bowiem 15 lat gwarancji.

Bezpieczeństwo

W tym wypadku wiele powiedzą nam certyfikaty. Najbardziej oczywisty to certyfikat Oeko-Tex, którego przyznanie oznacza, że do produkcji danego produktu nie użyto szkodliwych dla zdrowia materiałów i substancji. Materac Hidling Salsa posiada nie tylko certyfikat Oeko-Tex, ale również i certyfikat wyrobu medycznego I klasy.

Wpływ na zdrowie

Mowa tu zarówno o komfortowym śnie alergików, jak i prozdrowotnych właściwościach materaca, który powinien zapewniać nie tylko zdrowy klimat snu, ale też właściwe podparcie całego ciała. Materac Salsa spełnia oba te wymogi: zarówno wkład jak i pokrowiec materaca zapewniają odpowiednie warunki dla osób uczulonych na roztocza, pleśni i grzyby. Z kolei certyfikat medyczny gwarantuje, że materac zadba o odciążenie Twojego ciała w czasie snu.

Higiena

Mówiąc najprościej, to kryterium wyznacza, czy materac jest łatwy w utrzymaniu w czystości? W przypadku materaca Hidling Salsa mamy możliwość wyboru jednego z dwóch pokrowców: Tencel lub Velvet. Oba pokrowce wyposażone są w zamek rozdzielczy, dzięki czemu bez problemu zdejmiesz je i wypierzesz w pralce.

Indywidualne poczucie komfortu

Tu ocenę wystawia już każdy sam, zależnie od tego, jakiego rodzaju podparcia oczekuje. Niektórzy z nas wolą sprężyste i mocne materace sprężynowe, innym z kolei cudownie odpoczywa się z przyjemnym uczuciem otulenia, jakie zapewnia pianka termoelastyczna. Jaki w odczuciu jest materac Salsa? To materac średniotwardy, o sprężystej bazie i obietnicy delikatnego otulenia.

Materac Hilding Salsa - przekrój

Dla kogo materac SALSA od Hilding?

Na podstawie podanych powyżej kryteriów możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że materac Hilding Salsa w pełni zasłużenie zbiera tak pozytywne opinie od naszych klientów. Model ten ma w sobie wyraźny potencjał, by zapewnić odpowiedni poziom komfortu i efektywny odpoczynek.

Zastanawiasz się dla kogo materac Hilding Salsa będzie trafionym wyborem?

  • Dla par – materac nie przenosi drgań, dzięki czemu ruchy osoby śpiącej obok nie zakłócają naszego snu.
  • Dla alergików – optymalna wentylacja wkładu i otwartokomórkowa struktura pianek zapewniają higieniczne środowisko snu wolne od alergenów.
  • Dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa – pianka visco VitaRest idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, odciąża je i wspiera lepszą cyrkulację krwi w organizmie.
  • Dla osób starszych – pianka termoelastyczna ułożona na mocniejszej podstawie pianki FlexiFoam pozwala łatwo zmieniać pozycję na materacu i z niego wstawać.
  • Dla aktywnych fizycznie – ponieważ materac zapewnia warunki pozwalające Twojemu ciału na pełną regenerację.

Jeżeli szukasz materaca, który przez najbliższe kilkanaście lat zadba o Twoją wygodę i dobre samopoczucie po przebudzeniu, materac Salsa od Hilding może być dobrym wyborem. Przewiewny, zapewniający higieniczne środowisko snu wolne od alergenów i dopasowujący się kształtu ciała – taki jest materac medyczny Salsa. Pamiętaj, że w razie wątpliwości możesz z łatwością skontaktować się z jednym z naszych specjalistów, który pomoże dobrać materac. Dodatkowo przy zakupie materaca przez nas sklep internetowy możesz testować go w najbardziej komfortowych warunkach – u siebie w domu, przez 30 nocy. Dowiedz się więcej: Test 30 nocy