Materac Foam Royal MED SUPREME

Materac Royal Med Supreme marki Foam Royal to materac o średnim stopniu twardości. Bazę materaca tworzy warstwa pianki wysokoelastycznej Platinum Foam o grubości 24cm , natomiast na warstwę wierzchnią składa się 8 cm pianki termoelastycznej Fit Foam.

Rozmiar
Pokrowiec
Gwarancja 10 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 3 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
3 389,00 zł

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Właściwości produktu:

Opis produktu:

Materac medyczny Royal Med Supreme jest zbudowany z dwóch rodzajów pianek, z dodatkową przekładką oddzielającą obie warstwy. Stanowiąca wierzchnią warstwę materaca pianka Fit Foam to pianka termoelastyczna, ceniona za optymalne dopasowywanie się do kształtu ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Podstawę materaca stanowi z kolei pianka wysokoelastyczna Platinum Foam. Charakteryzuje się ona wysoką elastycznością i sprężystością (funkcjonalność tej pianki podobna jest do najwyższej klasy materacy kieszeniowych). Dodatkową, trzecią warstwę stanowi przekładka FeelDrought. Zastosowanie tej dodatkowej warstwy, zaprojektowanej by jak najefektywniej pochłaniała wilgoć, w połączeniu z siatką 3D wszytą w boki pokrowca podnosi zdecydowanie higienę snu. Materac termoelastyczny Royal Med Supreme zapewnia równomierne podparcie wszystkich części ciała, nie wywołując przy tym nacisku zwrotnego – takie rozwiązanie wpływa korzystnie na poprawę cyrkulacji krwi w organizmie. Skład materaca dostosowany jest do wymagających użytkowników, w tym także do osób cierpiących na bóle kręgosłupa.

Pokrowiec:

Pokrowiec Coolmax to pokrowiec trójwarstwowy, który dzięki specjalnym włóknom termoregulacyjnym efektywnie odprowadza nadmiar ciepła i wilgoci. Zwiększona wentylacja obniża poziom perspiracji – śpiący nie poci się na materacu tak, jak w przypadku tradycyjnych modeli. Pokrowiec został specjalnie zaprojektowany dla materacy termoelastycznych. Co ciekawe, w czasie prania materaca wystarczy jedynie ściągnąć wierzchnią nakładkę - nie ma potrzeby usuwania pokrowca z materaca. Gramatura pokrowca ~500g/m2.

Tabela produktu:

Nazwa materacaRoyal Med Supreme
Wysokośćok. 34 cm
TwardośćH2 - średniotwardy
Skład materacapianka termoelastyczna Visco; pianka wysokoelastyczna
Pokrowiec Coolmax
Gwarancja10 lat
Właściwości materaca

produkt medyczny

antyalergiczny

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Foam Royal

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła