Materac Foam Royal MED SUPREME

Rozmiar
Pokrowiec
3 389,00 zł

Materac Royal Med Supreme marki Foam Royal to materac o średnim stopniu twardości. Bazę materaca tworzy warstwa pianki wysokoelastycznej Platinum Foam o grubości 24cm , natomiast na warstwę wierzchnią składa się 8 cm pianki termoelastycznej Fit Foam.

Gwarancja 10 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 3 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Foam Royal MED SUPREME

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Poznaj materac Foam Royal MED SUPREME

Materac Foam Royal MED SUPREME ma 34 cm grubości. Produkt charakteryzuje się średnim stopniem twardości, który jest uniwersalny. Sprawdzi się zarówno dla lżejszych, jak i cięższych osób.

Royal MED SUPREME to materac z pianki termoelastycznej, która tworzy wierzchnią warstwę o grubości 8 cm. Materiał dopasowuje się do temperatury ciała oraz nacisku. Bazą materaca jest pianka wysokoelastyczna, która wyróżnia się sprężystością. Pomiędzy warstwami znajduje się przekładka FeelDrought – odpowiada za pochłanianie wilgoci.

Materac H2 występuje w wielu rozmiarach, dlatego bez trudu dopasujesz go do łóżka dla jednej lub dwóch osób. Royal MED SUPREME jest dostępny w wariantach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm. Budowa materaca pozwala na podtrzymanie osoby o wadze nawet do 170 kg.

Dowiedz się więcej o materacu z pokrowcem Coolmax

Foam Royal MED SUPREME to model medyczny, co daje Ci pewność, że produkt spełnia restrykcyjne normy i jest bezpieczny w użytkowaniu. Powierzchnia zapewni Ci komfort, nawet jeśli zmagasz się z bólami kręgosłupa. Materac medyczny podpiera wszystkie części ciała równomiernie bez wywoływania nacisku zwrotnego. Dzięki temu poprawia krążenie krwi w organizmie.

Materac z pianki termoelastycznej znajduje zastosowanie w przypadku osób cierpiących na wady postawy. Model przydaje się w profilaktyce dyskopatii oraz zapobiega przeciążeniu kręgosłupa.

Jest to także materac antyalergiczny. Założony na niego pokrowiec Coolmax jest nowoczesną tkaniną, która jest obojętna dla skóry człowieka, dlatego nie wywołuje reakcji alergicznej. Dzianina świetnie przewodzi ciepło, dlatego model z pianki termoelastycznej dobrze spełnia swoje zadanie.

Materac MED SUPREME – dlaczego warto go wybrać?

Materac H2 może rozwiązać problemy par, u których występuje duża różnica wagi ciała. Dzięki właściwie dopasowanym warstwom dwie osoby zawsze znajdują się na takiej samej wysokości. Materac nie zapada się, a dodatkowo nie przenosi drgań. Dzięki temu podczas wstawania jednej z osób druga nie poczuje ruchu.

Materac antyalergiczny i medyczny jest polecany dla osób, które zmagają się z problemami zdrowotnymi. To model idealny dla Ciebie, jeśli masz trudności z poruszaniem się, na przykład wynikające z dysfunkcji narządu ruchu spowodowanej chorobą układu nerwowo-mięśniowego. Materac medyczny znacznie ułatwia wstawanie, dlatego sprawdzi się także dla seniorów.

Model jest polecany dla alergików. Zastosowana w nim wkładka FeelDrought uniemożliwia rozwój pleśni, grzybów, roztoczy i bakterii.

Pokrowiec:

Pokrowiec Coolmax to pokrowiec trójwarstwowy, który dzięki specjalnym włóknom termoregulacyjnym efektywnie odprowadza nadmiar ciepła i wilgoci. Zwiększona wentylacja obniża poziom perspiracji – śpiący nie poci się na materacu tak, jak w przypadku tradycyjnych modeli. Pokrowiec został specjalnie zaprojektowany dla materacy termoelastycznych. Co ciekawe, w czasie prania materaca wystarczy jedynie ściągnąć wierzchnią nakładkę - nie ma potrzeby usuwania pokrowca z materaca. Gramatura pokrowca ~500g/m2.

Tabela produktu:

Nazwa materaca Royal Med Supreme
Wysokość ok. 34 cm
Twardość H2 - średniotwardy
Skład materaca pianka termoelastyczna Visco; pianka wysokoelastyczna
Pokrowiec  Coolmax
Gwarancja 10 lat
Właściwości materaca

produkt medyczny

antyalergiczny

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Foam Royal

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła