Materac SleepMed HYBRID PREMIUM

Rozmiar
Pokrowiec
1 849,00 zł
1 387,00 zł Zniżka 25%

Materac SleepMed Hybrid Premium zapewnia doskonałe wsparcie punktowe, połączone z pełną swobodą ruchów. Stopień twardości materaca możesz dopasować na 4 różne sposoby. To wszystko dzięki jego wyjątkowej konstrukcji, pozwalającej na zamienianie miejscami warstw o zróżnicowanej twardości.

Gwarancja 15 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac SleepMed HYBRID PREMIUM
  • -25%

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Prezentacja video materaca:

Opis produktu:

Materac SleepMed Hybrid Premium – gwarancja komfortu i higieny snu

SleepMed Hybrid Premium to nowoczesny materac dedykowany osobom pragnącym pełnej swobody ruchów i komfortu podczas wypoczynku. Model ten posiada znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH, potwierdzającego wysoką klasę i bezpieczeństwo stosowania produktu. Certyfikat jakości AEH poświadcza, że materac pomyślnie przeszedł wieloaspektowe analizy i testy jakościowe.

SleepMed Hybrid Premium o wysokości 23 cm występuje w kilku rozmiarach: 80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 oraz 180x200 cm, co pozwala na łatwe dopasowanie artykułu do łóżek różnej wielkości.

Przyjemność snu na materacu SleepMed Hybrid Premium

Bazą materaca SleepMed Hybrid Premium jest wkład kieszeniowy z 7-strefową sprężyną typu Multi, służącą do odpowiedniego podparcia kręgosłupa i właściwego dopasowania powierzchni do pozycji przyjmowanej podczas wypoczynku. Wkład otaczają 3 rodzaje pianki: pianka termoelastyczna VitaRest, wysokoelastyczna i FlexiFoam.

Pianka termoelastyczna pod wpływem temperatury idealnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. W efekcie pianka termoelastyczna VitaRest gwarantuje solidne wsparcie kończyn i tułowia, co przekłada się na najwyższy poziom relaksu.

Pianka termoelastyczna o wysokości 4 cm nie jest w trwały sposób przytwierdzona do materaca, co pozwala na jej umieszczenie z dowolnej strony. Przełóż ją i obróć materac, a będziesz mógł łatwo zmienić twardość materaca SleepMed zgodnie ze swoimi potrzebami.

Pianka wysokoelastyczna występuje po obu stronach wkładu, ale po każdej z nich odznacza się różnym stopniem twardości oraz inną wysokością. Boki materaca zabezpiecza przewiewna pianka FlexiFoam. Jeśli chcesz zwiększyć twardość materaca, pomoże Ci w tym mata kokosowa. Możesz ją dokupić dodatkowo i zwiększyć komfort swojego snu.

SleepMed Hybrid Premium – materac klasy premium

Materac SleepMed Hybrid Premium to polecana propozycja dla osób poszukujących równowagi między optymalnym podparciem punktowym ciała a pełną swobodą ruchu. Model sprawdzi się w przypadku seniorów i osób cierpiących na dolegliwości kręgosłupa. To także dobry wybór dla par. Certyfikat Oeko-Tex potwierdza z kolei, że jest to odpowiedni produkt dla alergików. Materac SleepMed Hybrid Premium jest objęty 15-letnią gwarancją producenta.

Materac multipocket SleepMed Hybrid Premium posiada w zestawie antyalergiczny pokrowiec Merced, wykonany z materiału zapewniającego bardzo dobrą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Zetknięcie nowoczesnej dzianiny ze skórą przypomina delikatny masaż. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60˚C.

Pokrowiec:

Pokrowiec Merced
po wielu próbach został wybrany jako najlepszy pokrowiec do materacy SleepMed. Umożliwia on wykorzystanie w pełni wszystkich zalet pianek tworzących rdzeń materaca. Zarówno taśma 3D, jak i właściwości samego materiału umożliwiają bardzo dobrą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec został uszyty ze specjalnej dzianiny, której struktura zapewnia nam odczucie delikatnego masażu, a zastosowany zamek rozdzielczy umożliwia łatwe zdejmowanie pokrowca. Merced nadaje się do prania w temperaturze do 60 stopni Celcjusza. Jest to pokrowiec antyalergiczny, z certyfikatem Oeko Tex.

Tabela produktu:

Nazwa materaca Sleepmed Hybrid Premium
Wysokość ok. 23 cm
Twardość H2 - średniotwardy H3 -twardy H4 - bardzo twardy
Skład materaca 7-strefowy wkład kieszeniowy MPO 1.4/1.5 o wys. 13 cm2 warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR: HR 40 kg/200 N Hard o wys. 2 cm HR 35 kg/120 N Soft o wys. 3 cm oraz warstwa pianki termoelastycznej VitaRest® o wys. 4 cm po bokach materaca pianka FlexiFoam z technologią Airforce
Pokrowiec  Merced - wykonany z białej dzianiny o bardzo wysokiej gramaturze 600 g. Pokrowiec jest miękki, wytrzymały, a struktura tkania zapewnia wysoką przepuszczalność powietrza.
Gwarancja 15 lat
Właściwości materaca

wyrób medyczny

Certyfikat jakości szwajcarskiego instytutu AEH

pianka termoelastyczna dopasowująca się pod wpływem temperatury do ludzkiego ciała

Certyfikat Oeko-Tex - odpowiedni dla alergików

7 stref twardości

pokrowiec pralny w temp. 60 stopni C

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Opinie:

Polecam szczególnie tym, którzy mają problemy ze snem. Od pierwszego dnia spie jak niemowlak

Piotrek

Naprawdę bardzo wygodny materac ! Polecam dla również dla starszych osób

Henryk

Bardzo miło się na nim leży bardzo komfortowy. SUPER !

Sandra

Wybornie się śpi na tym materacu

Tola

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Sleepmed

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła