Poduszka Hilding VISCO GREEN

259,00 zł

Naturalna poduszka wykonana z ekstraktów z oleju roślinnego, jest prawdziwą innowacją dla komfortu Twojego ciała. Znacząco podnosi jakość snu, zmniejszając punkty nacisku.

Gwarancja 2 lata
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Hilding VISCO GREEN

Właściwości produktu:

  • Wkład Pianka termoelastyczna Visco z włóknami węglowymi
  • Wysokość 12 cm
  • Cechy Ekstrakty z oleju roślinnego, Pianka reaguje na temperaturę ciała i zapewnia doskonałe wsparcie głowy
  • Gwarancja 2 lata
  • Dostępne rozmiary 60 x 40 x 12 cm

Opis:

Poduszka Hilding Visco Green – wysoka jakość snu

Poduszka Hilding jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, co wpływa bezpośrednio na komfort Twojego odpoczynku w łóżku. Jej wnętrze wypełnia termoelastyczna pianka Visco, która pod wpływem nacisku i temperatury dokładnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn Twojego ciała. Dzięki temu nie uciska, a dokładnie otula głowę i kark.

Poduszka Visco Green wykonana jest z ekstraktów z olejków roślinnych, które wpływają na utrzymanie dużej elastyczności produktu. Ponadto w jej składzie znajdują się włókna węglowe odpowiadające za jej dużą wytrzymałość, co gwarantuje długą żywotność produktu. Poduszka Hilding ma tradycyjny, prostokątny kształt o wymiarach: 60 x 40 x 12 cm. Objęta jest dwuletnią gwarancją producenta.

Niezbędne wyposażenie każdego łóżka

Poduszka Hilding Visco Green jest wysokiej jakości produktem, który możesz zastosować w każdej sypialni. Dzięki swoim doskonałym właściwościom wpływającym na efektywność odpoczynku może być stosowana także w łóżkach osób obłożnie chorych. Visco green świetnie sprawdzi się także podczas popołudniowej drzemki na kanapie w salonie.

Poduszka Hilding sprzedawana jest wraz z pokrowcem o właściwościach antybakteryjnych, który możesz prać w pralce dla utrzymania większej higieny snu. Podczas snu ciało wydziela dużą ilość wilgoci, to jednak nie wpływa na właściwości samej poduszki. Materiał ten doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu w jej wnętrzu nie rozwijają się grzyby i pleśń.

Visco Green – łagodzi stres i bóle karku

Niczym niezakłócony sen w nocy wpływa na skuteczność regeneracji całego organizmu. Wiele osób wybudza się w nocy z powodu złego ułożenia ciała lub głowy. Często diagnozowane są także napięcia mięśniowe przyczyniające się do bólu karku, które spowodowane nieprawidłową pozycją kręgosłupa podczas snu. Aby uniknąć takiej sytuacji, przyda Ci się poduszka Hilding Visco Green. Ma 12 cm wysokości, dzięki czemu idealnie wypełnia przestrzeń pomiędzy szyją a barkiem.

Termoelastyczny materiał, z którego wykonana jest poduszka Visco Green, pomaga niwelować napięcia w punktach spustowych ciała, które są najbardziej wrażliwe na nacisk i najczęściej powodują przewlekły ból towarzyszący Ci przez cały dzień.

Warto także wspomnieć, że model poduszki Visco Green wykonany jest z ekstraktów olejów roślinnych o właściwościach redukujących stres. Dzięki tym wszystkim właściwościom jest to produkt, który może zapewnić Ci najwyższy komfort snu. Bezpośrednio wpłynie także na regenerację organizmu i zapas sił witalnych.

Visco Green

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła