Poduszka Curem RELAX

509,00 zł

Innowacyjna poduszka „Relax“, wykonana z pianki termolelastycznej.

Gwarancja 2 lata
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Curem RELAX

Właściwości produktu:

  • Gwarancja 2 lata
  • Dostępne rozmiary 55x40x11 cm
  • Twardość miękka

Opis:

Innowacyjna poduszka Relax – gwarancja wygody na najwyższym poziomie

Wyposażenie łóżka to przede wszystkim wygodny materac i odpowiednio dobrana poduszka. Relax to model, który został opracowany z dbałością o najmniejszy szczegół. To balans pomiędzy właściwościami zdrowotnymi a niesamowitą jakością wygody. Z takiego efektu możesz korzystać na co dzień wybierając poduszkę Relax. Wyróżnia się ona specjalnym kształtem. Wyprofilowana konstrukcja umożliwi Ci spanie w każdej pozycji.

Zaletą są optymalne wymiary, którymi cechuje się poduszka Relax. 55 x 40 cm to wystarczająca powierzchnia, by cieszyć się miękkim materiałem i otulić nim nie tylko głowę, ale i szyję. Poduszka Curem Relax ma wysokość - 11 cm to zalecana wartość, która nie nadwyręża kręgów szyjnych i nie sprawia, że podczas snu lub odpoczynku musisz trzymać głowę w nienaturalnej pozycji. Poduszka Curem jest miękka i wykonana z termoelastycznej pianki CureFeel i delikatnego pokrowca.

Poduszka Curem – dla każdego, kto ceni sobie świetną jakość snu

Poduszka Curem ma szerokie zastosowanie. Idealnie nadaje się dla młodszych użytkowników, ale i dla dorosłych osób, które chcą zadbać o najwyższy standard snu. To wariant, który będzie stanowił idealne podparcie dla głowy, szyi i ramion. Wyróżnia się wytrzymałością i świetną jakością wykonania. Wkład z pianki termoelastycznej CureFeel to innowacyjny materiał, który pomimo ciągłej eksploatacji zachowa swój kształt i zagwarantuje Ci idealne podparcie.

Wierzchnią warstwą jest w pełni zdejmowany pokrowiec wykonany z delikatnej tkaniny. Pełni on funkcję ochronną, dzięki czemu wnętrze poduszki nie zabrudzi się, ale też poprawia komfort użytkowania. Zarówno ta część, jak i sama poduszka Relax są łatwe w utrzymaniu czystości. Pokrowiec możesz wyprać w temperaturze 60 stopni w domowych warunkach. Również poduszka Curem nadaje się do odświeżenia w pralce. Tego typu zabiegi nie naruszą struktury tych obu elementów.

Stwórz swoją strefę relaksu i ciesz się nią na co dzień

Poduszka Curem jest idealna do spania w każdej pozycji. Miękka pianka reaguje na ciepłotę ciała i dostosowuje się do wyznaczonych kształtów. Jednocześnie pełni funkcję stabilnego podparcia, dzięki czemu możesz cieszyć się wygodną, ale prawidłowo zachowaną pozycją podczas snu. Pianka CureFeel ma to do siebie, że zaraz po odciążeniu wraca do pierwotnej formy. Ponadto poduszka Curem Relax cechuje się doskonałą cyrkulacją powietrza, co pozwala skutecznie odprowadzać wilgoć i hamować rozwój mikrooorganizmów.

Poduszka Curem Relax to także świetna opcja dla alergików. Jeśli Twoim problemem są uczulenia, ten model spełni Twoje oczekiwania. Tkanina i pianka nie gromadzą roztoczy, kurzu i alergenów, dzięki czemu zachowują czyste środowisko snu.

Curem Relax

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła