Poduszka Curem ERGO L

259,00 zł

Poduszka CUREM "Ergo". Podpierająca odcinek szyjny, wykonana jest z pianki termoelastycznej CureFeel. Dopasowuje się idealnie do kształtu głowy i karku, dzięki swojemu ergonomicznego kształtu.

Gwarancja 2 lata
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Curem ERGO L

Właściwości produktu:

  • Gwarancja 2 lata
  • Dostępne rozmiary 50x31,4x11 cm
  • Twardość miękka

Opis:

Funkcjonalna poduszka Ergo L – idealna do Twojej sypialni

Regeneracja podczas snu uzależniona jest od wyposażenia łóżka. Dobrze dobrany materac i poduszka to klucz do sukcesu. Ergo L to produkt, który wyróżnia się specjalnie opracowaną konstrukcją. Jej kształt idealnie podpiera nie tylko głowę, ale także kręgi szyjne i ramiona. Wkład to innowacyjna pianka termoelastyczna CureFeel, która mimo ciągłej eksploatacji zachowa swoje właściwości na długie lata.

Poduszka Curem Ergo L ma optymalne wymiary: 50 x 31,4 cm to wystarczająca powierzchnia do spania. Atutem jest także odpowiednia wysokość, która wynosi 11 cm. Tyle wystarczy, by zapewnić wygodną pozycję, podeprzeć głowę i nie nadwyrężyć odcinka szyjnego. Poduszka Ergo L to inwestycja na długie lata i estetyczne wyposażenie Twojego łóżka.

Poduszka Ergo L o wyjątkowych właściwościach prozdrowotnych

Poduszka Curem Ergo L to połączenie wysokiej jakości materiałów. Podstawą konstrukcji jest pianka termoelastyczna CureFeel. Działa ona na takiej zasadzie, że reaguje na ciepłotę ciała i pod jej wpływem robi się bardziej plastyczna. To umożliwia idealne dopasowanie się struktury pianki do kształtu głowy, ramion i szyi. Przy każdej zmianie pozycji pianka również zmienia punkty podparcia. Poduszka Curem jest idealna dla osób w zróżnicowanym wieku.

Poduszka Ergo L ma zdejmowany pokrowiec wykonany z miękkiej tkaniny. Całość jest łatwa w pielęgnacji. Możesz wyprać poduszkę Ergo L w całości w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Oprócz tego do prania w domowych warunkach nadaje się sam pokrowiec. Ten element możesz odświeżyć i oczyścić z zabrudzeń w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Poduszka Curem Ergo L – zdrowy sen i wysoki standard relaksu w jednym

Poduszka Curem Ergo L może sprawić, że pozbędziesz się bólu kręgosłupa, głowy i odcinka szyjnego. Specjalnie opracowana konstrukcja otuli miękkim materiałem ciało i sprawi, że w trakcie snu zyskasz warunki do pełnej regeneracji organizmu. Poduszka Curem wykonana z pianki ma nie tylko właściwości prozdrowotne, ale gwarantuje także świetną cyrkulację powietrza, która eliminuje ryzyko gromadzenia się wilgoci.

Poduszka Curem stworzy higieniczne środowisko do wypoczynku. Pianka i pokrowiec nie mają tendencji do gromadzenia roztoczy i alergenów, dzięki czemu możesz śmiało z niej korzystać, jeśli borykasz się z różnego typu uczuleniami. Tkanina nie podrażni Twojej skóry i zachowa swoją strukturę pomimo prania. Ten model poduszki to gwarancja komfortu, który będzie Ci towarzyszył przez wiele lat użytkowania.

Curem Ergo L

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła