SELECT Classic

Rozmiar
509,00 zł
382,00 zł Zniżka 25%

Poprawia wentylację materaca, zapewniając stały przepływ powietrza (od góry i od dołu). Wymusza prawidłowe ułożenie ciała w czasie snu. Idealny do materacy twardych, o podwyższonej twardości oraz materacy z warstwą kokosu.

Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 10 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
SELECT Classic
  • -25%

Właściwości produktu:

Opis produktu:

Stelaż Select Classic – solidne podparcie materaca

Gwarancją wygody jest nie tylko materac, czy poduszka, ale także odpowiedni stelaż do łóżka, który jest sercem całej konstrukcji. To element, który wyróżnia się niebywałą wytrzymałością. Produktem o doskonałych właściwościach jest stelaż select classic, który został wykonany aż z 28 listew o wysokiej sprężystości. Te elementy to klejone warstwowo drewno zamocowane w kauczukowych uchwytach.

Tak skonstruowany stelaż do łóżka hilding odznacza się trwałością, dzięki czemu posłuży Ci przez wiele lat. Solidnie utrzyma materac we właściwej pozycji, co będzie także miało wpływ na Twój komfort snu. Klejone warstwowo listwy z naturalnego surowca sprawiają, że stelaż do łóżka ma doskonałe właściwości i jest odporny na zniszczenia. Ten stelaż do łóżka hilding został wyposażony w funkcję regulacji twardości konstrukcji, którą znajdziesz na środku szkieletu.

Stelaż do łóżka podstawą jego konstrukcji

Stelaż select classic ma szerokie zastosowanie. Idealnie nadaje się do materacy twardych, o podwyższonym stopniu twardości oraz tych, które zostały wyposażone w płytę kokosową. Ten stelaż do łóżka hilding to najlepszy wybór, jeśli cenisz sobie jakość i wysoką estetykę wykończenia. To nie tylko konstrukcja, która utrzyma materac we właściwej pozycji, ale także uzupełnienie ramy łóżka.

Stelaż select classic jest prosty w montażu i jeszcze łatwiejszy w użytkowaniu. Jest uzupełnieniem łóżka, które gwarantuje prawidłową pracę materaca. Wykonany z solidnych i mocnych materiałów, które jednocześnie są sprężyste częściowo odciąża materac i przyjmuję na siebie ciężar. W ten sposób stelaż select classic nie tylko utrzymuje Ciebie i materac, ale wspomaga pracę materaca.

Hilding stelaż select classic dla zwiększonej żywotności materaca

Hilding stelaż select classic ma dużo większe znaczenie niż mogłoby się wydawać. Sprężysta konstrukcja jest solidnym podparciem Twojego kręgosłupa i pozwala korzystać z właściwości materaca w stu procentach. Należy pamiętać, że nawet najlepszy materac leczniczy wymaga odpowiedniego stelaża, by w pełni pokazać swój potencjał, w który został wyposażony.

Oprócz tego hilding stelaż select classic wydłuży żywotność materaca. Ustabilizuje go w ramie łóżka, co również jest ważne podczas użytkowania. Stelaż ma także wpływ na właściwą wentylację materaca, dzięki czemu pomiędzy warstwą materiału i konstrukcją nie będą zbierały się zabrudzenia i wilgoć, które są dobrą pożywką dla różnych mikroorganizmów. Dzięki temu na ścianie stelaża lub materaca nie osadzi się pleśń lub grzyb.

Stelaż Classic

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła