Materac Tempur CLOUD SUPREME 21

Materac Tempur Cloud Supreme zapewnia idealną równowagę między miękkością i podparciem. Materiał TEMPUR Extra Soft gwarantuje niespotykany komfort, a pozostałe warstwy dają stabilne podparcie.

Rozmiar
Pokrowiec
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 14 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
5 699,00 zł

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Właściwości produktu:

Opis produktu:

Materac Tempur Original Elite to średnio wysoki materac z rodziny Tempur Original. Rdzeń materaca Tempur Original Elite zbudowany jest z 4 warstw tak, aby idealnie podpierać Twój organizm na całej jego długości, jednocześnie redukując nacisk. Podstawą wkładu materaca Tempur Original Elite jest materiał DuraBase o podwójnej warstwie, każda o wysokości 6,5cm. To właśnie materiał DuraBase zapewnia sztywność i elastyczność całej konstrukcji, idealnie współgrając z wyższymi warstwami wkładu. Po środku wkładu znajduje się materiał wspierający Tempur o grubości 9 cm. Warstwa ta odpowiada za odpowiednie podparcie organizmu i rozłożenie masy ciała na całej powierzchni materaca. Górną warstwę wkładu materaca Tempur Original Elite stanowi materiał komfortowy Tempur o grubości 3 cm. To właśnie ten materiał zapewnia Ci najwyższy poziom komfortu i relaksu. Dzięki unikalnym właściwościom pianka ta dostosowuje się do każdej krzywizny Twojego ciała pod wpływem nacisku i temperatury. Materiał Tempur nie przenosi drgań, co przekłada się na niezaburzony sen obojga partnerów. Materiał komfortowy Tempur redukuje również uczucie nacisku, dzięki czemu mniej się wiercimy i rzadziej zmieniamy pozycję podczas snu. Materac zapewnia niezwykle regenerujący i zdrowy sen. Rano zawsze wstaniesz wypoczęty i gotowy do działania. Każdy z materiałów Tempur użyty w budowie materaca ma strukturę otwarto komórkową, więc doskonale odprowadza nadmiar ciepła i wilgoci. Materac Tempur Original Elite dzięki swej doskonałej wentylacji zmniejsza ryzyko rozwoju roztoczy i bakterii, tworząc bardzo higieniczne środowisko snu.

Pokrowiec:

Miękki, elegancki i stylowy pokrowiec Quick Refresh został stworzony z myślą o Twojej wygodzie i komforcie użytkowania. Idealnie współgra z materiałem TEMPUR, gdyż jest wykonany ze specjalnej, oddychającej tkaniny. Dzięki wygodnemu zamkowi możesz go z łatwością zdjąć z materaca i wyprać w 60 stopniach.

Tabela produktu:

Nazwa materacaCloud Supreme 21
Wysokość21 cm
TwardośćH1 - miękki
Skład materacapianka wysokoelastyczna; pianka termoelastyczna Visco
Pokrowiec QuickRefresh
Gwarancja10 lat
Właściwości materacaantyalergiczny
Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Tempur

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła