Poduszka Tempur OMBRACIO

691,00 zł

Poduszka ta została zaprojektowana w celu zapewnienia odpowiedniego podparcia osobom często zmieniającym pozycję w czasie snu i pozwala im na relaksujący nocny wypoczynek.

Gwarancja 3 lata
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 3 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Tempur OMBRACIO

Właściwości produktu:

  • Wkład Rozdrobniony materiał TEMPUR
  • Pokrowiec Double Jersey Premium
  • Cechy Antyalegriczna, ergonomiczny kształt, dla śpiących na brzuchu oraz innych pozycjach
  • Gwarancja 3 lata
  • Dostępne rozmiary 60x50 cm
  • Sposób pakowania Pudełko

Opis:

Poduszka Ombracio na idealny sen

Poduszka Tempur Ombracio to idealny wybór, jeśli szukasz wygodnych i wytrzymałych akcesoriów do spania. Ten model wyróżnia się specjalnie opracowanym kształtem w formie motylka. Jest on praktyczny, jeśli na co dzień śpisz w pozycji na brzuchu, ale doskonale sprawdzi się też dla osób, które śpią na plecach lub boku. Wyprofilowany kształt pozwala swobodnie objąć poduszkę Ombracio i tym samym przyjąć najbardziej optymalną pozycję.

Poduszka Tempur została wyprodukowana z wysokiej jakości materiałów. Wkładem jest pianka Tempur o rozdrobnionej strukturze. Jej cechą jest bardzo elastyczna, miękka i zarazem solidna formuła, która idealnie współpracuje pod ciężarem głowy i szyi. Poduszka Tempur będzie również estetyczną ozdobą Twojej sypialni. Wyposażone w nią łóżko będzie idealną strefą do codziennego wypoczynku.

Dla każdego, kto ceni komfort i świetną jakość – Ombracio

Poduszka Tempur Ombracio jest przeznaczona dla dorosłych użytkowników i młodzieży. Ze względu na kształt jest szczególnie polecana, jeśli lubisz spać na brzuchu ponieważ jej wyprofilowany kształt umożliwi swobodne objęcie poduszki Ombracio. Niemniej jednak nadaje się ona również do spania na plecach i boku.

Poduszka Tempur wykonana z innowacyjnej pianki Tempur zapewni Ci właściwe podparcie i zachowanie prawidłowej postawy w trakcie spania i higieniczne warunki snu. Na powierzchni został zastosowany pokrowiec z miękkiej tkaniny Double Jersey Premium, który jest zdejmowany. Możesz go wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza, a materiał nadal zachowa swoje właściwości.

W trosce o Twój sen i zdrowie – poduszka Tempur

Specjalny wkład z certyfikowanej przez NASA pianki gwarantuje idealne warunki do snu. Poduszka Ombracio nie powoduje nacisku na żadną część ciała. Tworzy delikatne i miękkie podparcie, ale bez efektu zapadania się. Utrzymuje głowę i szyję w zdrowej i komfortowej pozycji. Tego typu pianka dostosowuje się do kształtów, ale zaraz po odciążeniu wraca do swojej formy.

Poduszka Ombracio ma także właściwości prozdrowotne. Zarówno wkład, jak i pokrowiec zapewniają właściwą cyrkulację powietrza i nie gromadzą wilgoci. Dzięki temu na poduszce nie rozwijają się mikroorganizmy. Poduszka Tempur Ombracio to także świetna opcja dla alergików. Nie chłonie alergenów, roztoczy i kurzu, dzięki czemu możesz cieszyć się czystym środowiskiem snu. Prezentowana poduszka to inwestycja na lata, która będzie dbać o najwyższy standard Twojego odpoczynku.

Ombracio

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła