Poduszka Sembella LATEKSOWA KOMFORT

215,00 zł

Poduszka Sembella wykonywana jest w taki sposób, aby idealnie wypełniała przestrzeń pomiędzy głową, szyją a materacem, zapewniając Ci odpoczynek we właściwej pozycji. Używanie jej daje poczucie wysokiej wygody.

Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Sembella LATEKSOWA KOMFORT

Właściwości produktu:

  • Cechy Wypełnienie: 100% lateks
  • Dostępne rozmiary 60 x 40 x 14 cm

Opis:

Poduszka Sembella Lateksowa Komfort – przyjmij właściwą pozycję snu!

Poduszka Sembella Lateksowa Komfort została stworzona z myślą o Twoim komfortowym śnie. Zapewnia duże poczucie wygody w czasie nocnego wypoczynku czy regeneracji. Dzięki niej możesz wyeliminować nieprzyjemne odczucie zdrętwiałego karku, po przybraniu złej pozycji w czasie snu.

Poduszka Sembella została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jej wnętrze jest w 100% wypełnione lateksem. Jest dostępna w rozmiarze 60 x 40 x 14 cm. Jej specjalny kształt został zaprojektowany w taki sposób, by zagwarantować idealne wypełnienie przestrzeni pomiędzy głową i szyją śpiącego, a materacem. Dzięki temu poduszka Sembella Lateksowa Komfort zapewnia właściwą pozycję w czasie snu lub wypoczynku.

Poduszka Sembella Lateksowa Komfort – alergia już nigdy nie przeszkodzi Ci w komfortowym śnie!

Poduszka Lateksowa Komfort polecana jest wszystkim alergikom, którzy mają wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę lub drogi oddechowe. Wszystko dzięki temu, że pokrowiec poduszki z metalizowaną srebrną nicią ma działanie bakteriobójcze. To właśnie dlatego poduszka Sembella jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim bezpieczna dla wszystkich osób, które są podatne na działania alergenów.

Poduszka Lateksowa Komfort jest również bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Pokrowiec można bez przeszkód zdjąć i wyprać w pralce. To wygodne rozwiązanie – dzięki temu możesz bez obaw korzystać z poduszki codziennie, a jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, wyprać ją. Dodatkowo łatwe pranie sprawia, że poduszka Sembella to produkt, który może Ci towarzyszyć również w podróży – nie musisz obawiać się, że powstałe zabrudzenia będzie trudno usunąć.

Poduszka Sembella Lateksowa Komfort – zadbaj o higienę swojego snu!

Wiesz, jak ważna jest higiena snu i szukasz poduszki, która zapewni Ci komfortowy wypoczynek? Wybierz poduszkę Sembella Lateksowa Komfort! Odpowiedni kształt, materiały wysokiej jakości wykorzystane do jej produkcji oraz właściwości bakteriobójcze pokrowca to gwarancja, że Twój nocny wypoczynek przebiegnie bez żadnych zakłóceń.

Poduszka Sembella Lateksowa Komfort jest gwarancją, że śpiąc, przyjmiesz właściwą pozycję ciała, niezależnie od tego, czy preferujesz leżenie na boku, brzuchu, czy w pozycji embrionalnej. Została zaprojektowana tak, by maksymalnie podnieść komfort Twojego nocnego odpoczynku. Jeśli do tej pory nie znalazłeś poduszki, która sprawiłaby, że regeneracja jest czystą przyjemnością, Sembella Lateksowa Komfort może to zmienić w mgnieniu oka!

Sembella lateksowa komfort

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła