Poduszka Senpuro Select

249,00 zł

Poduszka Select wykonana jest z wysokiej jakości pianki termoelastycznej, która idealnie dopasowuje się kształtu Twojego ciała i do pozycji, jaka przybierasz w czasie snu. Select to termoelastyczna poduszka o klasycznym kształcie, która zapewni optymalne podparcie głowy i karku w czasie snu, pozwalając Twoim mięśniom na pełne rozluźnienie, a Tobie zapewniając komfortwe warunki do odpoczynku.

Gwarancja 2 lata
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Senpuro Select

Właściwości produktu:

Opis produktu:

Poduszka Senpuro Select dopasuje się do Twojego ciała

Sen to indywidualna kwestia – każdy człowiek przyjmuje inną pozycję i inaczej porusza się w trakcie odpoczynku. Dlatego poduszka Senpuro Select została zaprojektowana tak, by dopasować się do Twojego ciała. Jak to możliwe?

Poduszka Select jest wykonana z wysokiej jakości pianki termoelastycznej. To właśnie ona odpowiada za idealne dopasowanie się do kształtu Twojego ciała oraz pozycji, jaką przybierasz w trakcie snu. Zapewnia także optymalne podparcie karku oraz głowy, a mięśniom pozwala na pełne rozluźnienie się, tym samym gwarantując komfort i wygodę w trakcie spania. Poduszka Select sprawi, że wstając rano, będziesz pełen sił i energii, gotowy na wyzwania nowego dnia!

Poduszka Select Senpuro – śpij spokojnie i wygodnie

Dla kogo przeznaczona jest poduszka Select Senpuro? Ze względu na jej kształt oraz zastosowane materiały, polecana jest między innymi osobom wyższym. Oprócz tego świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które śpią na brzuchu lub na plecach.

Poduszka dostępna jest w wymiarze: 60 x 40 x 12 cm. Objęta jest dwuletnią gwarancją. Możesz więc mieć pewność, że będzie Ci służyła przez długi okres. Gdyby pojawił się jakiś problem, możesz zgłosić go do nas, a my zajmiemy się natychmiast jego rozwiązaniem.

Poduszka Senpuro Select – by spało się lepiej!

Poduszka Senpuro Select została stworzona po to, byś bez ograniczeń mógł cieszyć się spokojnym snem. Dlatego oprócz kształtu, który dopasowuje się do Twojego ciała, zadbaliśmy również o to, by materiały, z których została wykonana, również pozytywnie wpływały na Twój wypoczynek.

Poduszka Senpuro Select została wyposażona w pokrowiec Jersey. Dzięki temu, że można go zdjąć, z łatwością wypierzesz go w pralce, zachowując higieniczne warunki snu. To spore ułatwienie – jeśli będziesz chciał na przykład zabrać poduszkę w podróż, nie musisz martwić się, że przypadkowo ulegnie zabrudzeniu. Zawsze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, poduszkę Select możesz wyprać.

Dzięki temu, że zarówno pokrowiec, jak i wkład poduszki Select nie gromadzą wilgoci, utrudniają tym samym rozwój roztoczy i drobnoustrojów. Jeśli więc jesteś alergikiem, nie musisz się obawiać o to, że w trakcie snu Twój organizm zetknie się z alergenami.

Bezpieczeństwo poduszki Select potwierdza międzynarodowy certyfikat Oeko-Tex 100. Jest on dowodem na to, że przy produkcji poduszki nie użyto żadnych szkodliwych i toksycznych materiałów, negatywnie oddziałujących na zdrowie i bezpieczeństwo człowieka.

Senpuro Select

Tabela produktu:

Wkład Poliestrowy
Pokrowiec Jersey
Cechy Dla śpiących na brzuchu, na plecach oraz dla wyższych osób
Gwarancja
2 lata
Sposób pakowania Pudełko
Dostępne rozmiary 60x40x12 cm

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła