Testuj materac
przez 20 nocy

Gwarancja nawet
20 lat

Darmowa
dostawa

11 salonów
stacjonarnych

Szukasz materaca uniwersalnego? A może zastanawiasz się jaki model materaca wybrać przy problemach z kręgosłupem lub alergią na roztocza? Sprawdź czy materac Janpol Demeter odpowie na Twoje potrzeby.

Spis treści

  1. Materac Demeter - właściwości
  2. Materac Janpol Demeter - jak go ocenialiśmy?
  3. Janpol Demeter - dla kogo ten materac będzie dobrym wyborem?

Czy materac Demeter Janpol to produkt wart Twojej uwagi? Dowiesz się o tym tylko wtedy, kiedy poznasz bliżej jego właściwości i rodzaj podparcia, jakie zapewnia. Sprawdź naszą krótką recenzję tego modelu materaca - pokażemy Ci dla jakiej konkretnie grupy osób może on być dobrą propozycją. W tym artykule przybliżyliśmy Ci budowę materaca, jego parametry i cechy szczególne. Opisujemy też pod jakim kątem poddaliśmy ten materac krytycznej ocenie i jak sprawdzi się w odniesieniu do konkretnego rodzaju użytkowników.

Materac Demeter - właściwości

Materac lateksowy, zbudowany z jednolitego blatu pianki o właściwościach antyalergicznych, ubrany jest w wysokiej jakości, dzianinowy pokrowiec Tencel. Janpol Demeter to materac dwustronny, 7-strefowy i polecany dla osób z problemami z kręgosłupem. Nie jest to jednak jedyna grupa użytkowników, która może rozważyć wybór tego materaca. Z pozoru prosta konstrukcja wykorzystuje szereg nowoczesnych rozwiązań, które powinny zapewnić spokojny sen wielu osobom - zobaczmy więc czy tak jest w rzeczywistości i komu w szczególności polecamy ten materac.

Materac Janpol Demeter - jak go ocenialiśmy?

Opinię na temat materaca Demeter Janpol z powodzeniem można sobie wyrobić biorąc pod lupę budowę materaca i użyte materiały. Pod jakim kątem ocenialiśmy ten model materaca? Ocenie poddaliśmy trzy najbardziej istotne właściwości materaca, które mają bezpośrednie przełożenie na Twój komfort i to, czy Twoje ciało będzie miało zapewnione zdrowe warunki odpoczynku. Oto co sprawdziliśmy:

Podparcie - sprawdziliśmy jak materac dopasowuje się do kształtu ciała, na ile podpiera je w naturalnych krzywiznach i czy w efekcie zapewnia warunki wspierające pełną regenerację.

Wielofunkcyjność - materac z 5-letnią gwarancją to trafiona inwestycja na długi czas jeśli materac pozwala na wykorzystanie go w różnych warunkach.

Higiena - to kluczowa kwestia w codziennym użytkowaniu materaca. Zobaczmy, czy materac Janpol Demeter zapewnia zdrowe warunki snu i czy łatwo jest go utrzymać w czystości.

Janpol Demeter - dla kogo ten materac będzie dobrym wyborem?

Materac Demeter Janpol zbudowany jest z gęstej, a przy tym delikatnej pianki lateksowej. Dzięki temu zapewnia sprężyste podparcie, ale jednocześnie poddaje się ciężarowi naszego ciała i dopasowuje do jego naturalnych krzywizn. Specjalne nacięcia różnicują twardość pianki, tak by w strefie głowy, barków, bioder, czy nóg odpowiednio reagowała na różną siłę nacisku. Dzięki temu Janpol Demeter zapewnia zdrowe podparcie ciała i można go polecić także osobom cierpiącym na problemy z kręgosłupem. Potwierdzeniem tego jest certyfikat wyrobu medycznego.

Lateks, z którego zbudowany jest ten model materaca, to pianka odporna na odkształcenia. Ale przede wszystkim to materiał o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybicznych. Nie pochłania kurzu, a struktura wyprofilowanych kanalików zapewnia swobodną cyrkulację powietrza we wkładzie. Wszystko to sprawia, że jest to dobra propozycja dla alergików - materac zapewni im zdrowe środowisko snu, wolne od alergenów. Antyalergiczne właściwości materaca wspiera zdejmowany i pralny pokrowiec z tkaniny Tencel. Poznaj jej wyjątkowe właściwości >>Tencel - materiał o wielu zaletach

Wielofunkcyjność materaca Demeter Janpol wynika z kilku jego cech. Przede wszystkim twardość materaca H3 to bardzo uniwersalna twardość odpowiadająca szerokiej grupie osób. Prócz tego jest to dwustronny model materaca - możesz go odwrócić na drugą stronę by przedłużyć jego żywotność. A przy tym Janpol Demeter sprawdzi się też w łóżkach z regulowanym stelażem. Zdecydowanie więc można powiedzieć, że jest to model wielofunkcyjny.

Pamiętaj, że właściwości materaca to nie wszystko. Aby zapewnił on wygodne warunki snu musi być przede wszystkim dopasowany do Twojej wagi i budowy ciała, a także odpowiadać na Twoje indywidualne odczucie komfortu. Jeżeli więc zastanawiasz się jak dobrać odpowiedni materac - napisz do nas na czacie lub zadzwoń, pomożemy Ci wybrać model najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. I pamiętaj, że kupując w naszym sklepie masz nie tylko gwarancję najniższej ceny, ale też wiele modeli materacy możesz testować przez 20 nocy w domu.