Materac Hamilton Zero Gravity

Rozmiar
9 300,00 zł

Zero Gravity to luksusowy materac sprężynowy, stworzony by zapewnić komfort odpoczynku zbliżony do przebywania w stanie nieważkości. Dzięki zaawansowanym technologiom sprężyn Wallaby: coil-within-coil oraz Active Support materac niezwykle szybko dopasowuje się do ruchów naszego ciała. Dba o idealne podparcie w każdej pozycji snu, gwarantując najwyższy komfort oraz regenerację w czasie odpoczynku. Zastosowanie technologii Adaptive™ w pokrowcu odpowiada za doskonałą termoregulację i spersonalizowaną temperaturę snu, dlatego materac ten jest idealnym rozwiązaniem także dla par.

Gwarancja 10 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Hamilton Zero Gravity

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Hamilton Zero Gravity – luksusowy materac dla wymagających

Zero Gravity to wysokiej klasy materac kieszeniowo-piankowy, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Wypełnienie składa się z dwóch rodzajów materiałów: efektywnych sprężyn kieszeniowych oraz kilku warstw pianki. Połączenie unikalnych właściwości obu materiałów gwarantuje kosmiczne doznania, zbliżone do przebywania w stanie nieważkości.

Materac Zero Gravity został zaprojektowany z uwzględnieniem siedmiu zróżnicowanych stref twardości. Niemal 1500 sprężyn użytych jako wypełnienie materaca Hamilton gwarantuje odpowiednie podparcie najważniejszych partii ciała, a poszczególne warstwy kilku rodzajów pianek zapewniają pożądaną, lecz nie nadmierną miękkość. Skład zastosowanego wypełnienia jest przyjazny dla alergików. Twardość materaca Zero Gravity określana jest jako średnia, z umiarkowanym wskazaniem w stronę twardej.

Materac Zero Gravity – specyfikacja i przeznaczenie

Hamilton Zero Gravity jest dostępny w dwóch najpopularniejszych rozmiarach: 160x200 cm oraz 180x200 cm. Takie same wymiary posiadają klasyczne łóżka dwuosobowe, dlatego też materac Hamilton jest przeznaczony głównie dla par. Wysokość (grubość) materaca wynosi rekordowe 34 cm, co w bezpośredni sposób przekłada się na efektywny sen i wypoczynek.

Model Zero Gravity jest przystosowany do użytku tylko z jednej strony. Ta cecha świadczy o wysokiej jakości produktu – jednostronny materac nie jest podatny na zniekształcenia, nawet w przypadku wieloletniego użytkowania. Twardość materaca jest odpowiednia również dla osób o masie ciała wyższej niż przeciętna.

Ręcznie pikowany pokrowiec w komplecie

Materac do łóżka Zero Gravity jest wyposażony w niezdejmowalny, wykonany z delikatnej dzianiny pokrowiec, który pełni funkcję ochronną i zapewnia elegancki wygląd. Zastosowana technologia Adaptive gwarantuje doskonałą termoregulację, dzięki czemu materac nie jest pozbawiony dopływu powietrza. Ze względu na brak możliwości zdjęcia pokrowca, zaleca się stosowanie wodoodpornego ochraniacza.

Gwarancja producenta na materac Hamilton Zero Gravity wynosi aż 10 lat. Wykonanie z wysokiej jakości materiałów eliminuje ryzyko związane z szybkim zużyciem materaca i samego pokrowca. Ze względu na dużą wytrzymałość i równie wysoki komfort użytkowania, materac Zero Gravity jest produktem polecanym przez luksusowe hotele klasy premium.

Materac jest przechowywany i dostarczany w płaskiej formie. Ze względu na dużą grubość i ciężar, produkt posiada specjalne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie.

Tabela produktu:

Nazwa materaca Hamilton Zero Gravity
Sposób pakowania na płasko
Rodzaj kieszeniowo - piankowy
Wysokość 34 cm
Twardość średni/twardy
Pokrowiec  dzianina z technologią Adaptive™
Gwarancja 10 lat
Właściwości materaca

dla alergików

dla par, nie przenosi drgań

dla osób które potrzebują chłodnego klimatu snu – technologia Adaptive ™

jednostronny

rekomendowany przez hotele klasy premium

7 stref twardości

sprężyny Wallaby: dwupozycyjne, system coil-within-coil

technologia Active Support ™

sprężyny kieszonkowe, wys. 18 cm, 7 zwojów, średnica drutu 1,8 mm i 2 mm

1425 sprężyn w materacu 160x200

dla osób o większej wadze

wzmocnione krawędzie

Pokrowiec:

Ręcznie pikowany o wyjątkowym designie. Inteligentna technologia Adaptive ™ zapewnia spersonalizowaną temperaturę snu oraz gwarantuje doskonałą termoregulację. Parametry temperatury i wilgoci są optymalizowane i indywidualnie dopasowywane do śpiących na nim osób.

Posiada uchwyty ułatwiające przenoszenie i zmianę ułożenia materaca. Zaleca się przekręcać materac co 3-4 miesiące, zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

Niezdejmowalny, zalecane stosowanie ochraniacza wodoodpornego np. Velfont Respira.

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Hamilton

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła