Materac Janpol Jan

Rozmiar
Pokrowiec
1 930,00 zł
1 544,00 zł Zniżka 20%

Podstawą materaca Jan jest 1200 malutkich sprężyn rozmieszczonych w 7 strefach twardości, które doskonale dopasowują się do Twojego ciała. Umieszczone w pojedynczych kieszonkach sprężyny uginają się tylko i wyłącznie w miejscach zwiększonego nacisku.

Gwarancja 10 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Janpol Jan
  • -20%

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Tabela produktu:

Nazwa materaca Jan
Sposób pakowania rolowany
Rodzaj kieszeniowy
Wysokość 22 cm
Twardość średni
Pokrowiec  30-lecie
Gwarancja 10 lat
Właściwości materaca

materac o dwóch twardościach

dwie strefy lato/zima

dwustronny

zdejmowalny pokrowiec

Opis produktu:

Janpol JAN – materac 7-strefowy na lato i zimę

Janpol JAN to klasyczny materac kieszeniowy (sprężynowy) o podwójnym zastosowaniu – na lato i zimę. Po jednej stronie materaca zastosowano specjalną powłoką żelową, która posiada właściwości chłodzące, a w konsekwencji zapewnia chłodny klimat snu. Z kolei druga strona materaca została pokryta pianką termoelastyczną, która jest podatna na temperaturę ciała i dostosowuje się do jego kształtu.

System sprężyn kieszeniowych został zaprojektowany w oparciu o regułę siedmiu stref twardości. Poszczególne strefy zapewniają stabilne podparcie dla najważniejszych partii ciała. Sprężyny uginają się wyłącznie w miejscach zwiększonego nacisku, dzięki czemu materac nie ma tendencji do zapadania się pod wpływem ciężaru ciała.

Materac Janpol JAN – specyfikacja

Materac JAN jest dostępny aż w ośmiu różnych rozmiarach dla łóżek jedno- i dwuosobowych: 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm oraz 200x200 cm. Tak bogata paleta rozmiarów pozwoli Ci dobrać idealny materac do ramy Twojego łóżka. Wysokość materaca Janpol JAN (niezależnie od wybranego rozmiaru) wynosi 22 cm. Jest to grubość optymalna w przypadku materaców dla osób dorosłych.

Jako materac o średniej twardości, model Janpol JAN jest produktem w pełni uniwersalnym, przeznaczonym dla osób o przeciętnej masie ciała. Największą zaletą materaca JAN jest jego dwustronność. Możesz swobodnie decydować o tym, na której stronie materaca wyśpisz się każdej nocy. Dzięki temu wydłużysz jego żywotność, a jednocześnie zapewnisz sobie optymalne warunki snu, ściśle dostosowane do aktualnej pory roku.

Pokrowiec „30-lecie” w komplecie

Materac JAN jest sprzedawany w komplecie z dedykowanym mu pokrowcem „30-lecie”. Pokrowiec „30-lecie” powstał z myślą o jubileuszowych materacach firmy Janpol. Został wykonany z elastycznej dzianiny i specjalnej siatki 3D, która zapewnia niezbędny dopływ powietrza do materaca. Pokrowiec „30-lecie” możesz bez obaw czyścić oraz prać w warunkach domowych, w maksymalnej temperaturze 30 stopni Celsjusza. Jego dodatkową zaletą są właściwości hipoalergiczne – pokrowiec jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich alergików i uczuleniowców.

Gwarancja producenta na materac JAN wynosi aż 10 lat. Produkt jest dostarczany w zrolowanej formie, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca podczas transportu i jest wygodny do przenoszenia. Wyjęcie go z opakowania nie sprawi Ci żadnych problemów i zajmie dosłownie kilka chwil. Poczekaj do 72 h, a następnie korzystaj z materaca Janpol JAN, podnosząc komfort swojego snu.

Pokrowiec:

Pokrowiec 30-lecie to dzianina dedykowana dla materacy jubileuszowych Janpol.

Pokrowiec składa się z dwóch rodzajów materiału: elastycznej i miękkiej dzianiny w kolorze białym oraz granatowej siatki 3D.

Powierzchnia białej części pokrowca posiada wzór, który zapewnia delikatny masaż ciała. Ponadto dzianina ta jest bezpieczna dla alergików, nie podrażnia skóry i dzięki wysokiej elastyczności doskonale przylega do wkładu.

Granatowa część pokrowca to specjalny materiał o strukturze 3D, który charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza. Jego zastosowanie znacząco podnosi komfort i higienę snu. Pozwala na zachowanie optymalnej temperatury snu.

Pokrowiec 30-lecie można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Zalecamy, by każdą część pokrowca prac oddzielnie.

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Janpol

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła