Materac Janpol Pola

Rozmiar
Pokrowiec
1 618,00 zł

Czerwony marmurek to żelowa pianka o niespotykanej dotąd ilości komórek, które gwarantują doskonały przepływ powietrza i plastyczność materaca. Dzięki tym właściwościom pianka świetnie dopasowuje się do ciała, modelując się do jego kształtów, a materac pozostaje chłodny przez całą noc, co pozwala na zachowanie optymalnej temperatury snu.

Gwarancja 10 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Janpol Pola

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Tabela produktu:

Nazwa materaca Pola
Sposób pakowania rolowany
Rodzaj piankowy
Wysokość 21,5 cm
Twardość średni
Pokrowiec  30-lecie
Gwarancja 10 lat
Właściwości materaca

7 stref twardości

wysoka wentylacja

dwustronny

pokrowiec do prania

zdejmowalny pokrowiec

Opis produktu:

Wiele rozmiarów to wiele korzyści

Janpol Pola to materac, który spełni Twoje najwyższe wymagania. Wielowarstwowy, piankowy środek oraz zdejmowany pokrowiec pozytywnie wpłyną na komfort snu. Materac Pola posiada aż siedem stref twardości, które dostosowują się do poszczególnych części Twojego ciała. Dodatkowo materac charakteryzuje się wysoką wentylacją.

W naszym asortymencie znajdziesz materac Pola w wielu rozmiarach. Doskonale dopasuje się on do łóżek pojedynczych o rozmiarach 80x200, 90x200 i 100x200 cm, także wąskiego łóżka podwójnego o szerokości 120x200 cm, jak również do większych ram o rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200 i 200x200 cm. Materac Pola wspomoże zdrowy sen dzieci, nastolatków, młodych rodziców, osób starszych czy małżeństw. Bez względu na wybrany przez Ciebie rozmiar, ten wysokiej jakości produkt będzie niezastąpiony w każdej sypialni.

Materac Pola – wielowarstwowy odpoczynek

Dwustronny, twardy materac Janpol Pola świetnie dopasowuje się do ciała dzięki zastosowaniu trzech rodzajów wypełnienia. Pierwsza, marmurowo-czerwona, żelowa warstwa nie przyswaja ciepła, co pozwala zachować optymalną temperaturę ciała podczas snu. Niebieska, termoelastyczna pianka, która znajduje się pośrodku, pomaga równomiernie rozprowadzić nacisk ciała na materac. Ostatnia, czerwona, hybrydowa pianka posiada specjalne nacięcia, które wspomogą Twój kręgosłup podczas snu lub odpoczynku.

Ogromnym atutem produktu jest ściągany pokrowiec, który ułatwi Ci zachowanie materaca w czystości. Pokrowiec należy prać w temperaturze do 30 stopni. Produkt posiada gwarancję na 10 lat.

Materac Janpol Pola – spełnienie Twoich snów

Materac Pola to produkt dopasowany do potrzeb wymagających użytkowników. Posiada trzy warstwy pianek, które przyspieszą i ułatwią regeneracje Twojego organizmu podczas snu. Zapewnią one nie tylko idealne dopasowanie do ciała, ale również odciążą kręgosłup i wspomogą krążenie krwi.

Podczas gdy Ty będziesz odpoczywać na materacu, świetnie dobrane pianki wewnętrzne nie spowodują ucisku na ciało. Twój sen będzie komfortowy bez względu na pozycję, którą przyjmiesz. Dzięki wysokości 21,5 cm materac ułatwi Ci wstawanie z pozycji siedzącej, co pozytywnie wpłynie na pracę Twoich kolan i stawów. Janpol Pola dobrze sprawdzi się szczególnie dla par, ponieważ piankowe wypełnienie pozostaje stabilne, nawet gdy partner wstaje lub zmienia pozycję. Możesz więc spać spokojnie, bez obaw o wyrwanie z pięknego snu.

Pokrowiec:

Pokrowiec 30-lecie to dzianina dedykowana dla materacy jubileuszowych Janpol.

Pokrowiec składa się z dwóch rodzajów materiału: elastycznej i miękkiej dzianiny w kolorze białym oraz granatowej siatki 3D.

Powierzchnia białej części pokrowca posiada wzór, który zapewnia delikatny masaż ciała. Ponadto dzianina ta jest bezpieczna dla alergików, nie podrażnia skóry i dzięki wysokiej elastyczności doskonale przylega do wkładu.

Granatowa część pokrowca to specjalny materiał o strukturze 3D, który charakteryzuje się doskonałą przepuszczalnością powietrza. Jego zastosowanie znacząco podnosi komfort i higienę snu. Pozwala na zachowanie optymalnej temperatury snu.

Pokrowiec 30-lecie można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze 30 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Zalecamy, by każdą część pokrowca prac oddzielnie.

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Janpol

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła