Materac Majestat Premium Yatas

Rozmiar
3 199,00 zł

Majestät Premium marki Yatas to dwustronny materac sprężynowo-kieszeniowy, posiadający innowacyjną sprężynę systemową "3 w 1". Zapewnia doskonałe podparcie ciała w każdej pozycji do spania. Materac jest wysoko oceniany przez klientów na międzynarodowym rynku. 

Gwarancja 5 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Majestat Premium Yatas

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Materac sprężynowy Majestät Premium Yatas - informacje o produkcie

Materac Majestät Premium ma 30 cm wysokości zapewniając wysoki komfort odpoczynku. Sprężyny kieszeniowe Titan Matrix w materacu Majestät Premium Yatas pokryte są z obu stron piankami termoelastycznymi (po 2,7 cm) oraz piankami wysokoelastycznymi (po 2,0 cm). Dzięki obecności pianki termoelastycznej materac reaguje na temperaturę Twojego ciała i dopasowuje się do jego kształtów.

Materac dostępny jest w rozmiarach 80 cm x 200 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm, 100 cm x 200 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 200 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm.

Materac kieszeniowy Majestät Premium Yatas - innowacyjna technologia

Materac Yatas posiada ok. 416 sprężyn (w oparciu o rozmiar rdzenia sprężyny 100x200 cm). Składa się z unikalnej na skalę światową, innowacyjnej sprężyny systemowej Titan Matrix 3 w 1.

Dwustronny materac Majestät Premium dostosowany jest do wagi 120kg na osobę. Ta innowacyjna technologia umożliwia, niezależnie od wysokości, wagi i pozycji spania, optymalne podparcie ciała dla zrównoważonego snu tam, gdzie jest to potrzebne. Dodatkowo specjalnie opracowany system sprężyn zapewnia do 28% większą regulację wilgoci i ciepła niż konwencjonalne materace piankowe, a tym samym gwarantuje odpowiedni klimat do spania.

Materac odpowiadający na Twoje potrzeby

Materac Majestät Premium posiada aż 9 stref twardości zapewniając doskonałe podparcie ciała w każdej pozycji podczas snu. Materac wykonany jest z wysokiej jakości materiałów co potwierdza certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Komfortowa piankowa osłona po obu stronach zapewnia idealne dopasowanie do ciała. Materac jest dwustronny, dzięki czemu nie tylko dopasujesz jego twardość, ale też przedłużasz jego żywotność, ponieważ materac wolniej się zużywa.

Polecany jest dla osób o wyższej wadze, z bólem kręgosłupa, seniorów, par oraz dla alergików. Materac jest dwustronny, dzięki czemu nie tylko dopasujesz jego twardość, ale też przedłużasz jego żywotność, ponieważ materac wolniej się zużywa.

Pokrowiec jest niezdejmowany, posiada 4 praktyczne uchwyty ułatwiające jego przesuwanie i przenoszenie.

Majestat Premium

Tabela produktu:

Nazwa materaca Yatas Majestät Premium - materac kieszeniowy
Wysokość ok. 30 cm
Twardość H3 - Twardy
Skład materaca pianka termoelastyczna (wysokość 2,7 cm), pianka wysokoelastyczna (wysokość 2,0 cm), sprężyny kieszeniowe (wysokość 16,6 cm, 2,7 sprężyny przy 100x200 cm), pianka wysokoelastyczna (wysokość 2,0 cm), pianka termoelastyczna (wysokość 2,7 cm).
Pokrowiec Niezdejmowany, 74% wiskoza, 26% polipropylen
Gwarancja 5 lat
Właściwości materaca

materac kieszeniowo-sprężynowy

dla alergików

do 120kg na osobę

pokrowiec niezdejmowany

Pokrowiec:

Pokrowiec

Pokrowiec
Antyalergiczny pokrowiec posiada 4 uchwyty ułatwiające obracanie i przenoszenie materaca. Pokrowiec jest niezdejmowany. Skład: 74% wiskozy, 26% polipropylenu.

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła