Poduszka Sembella SENSIPUR MEMORY PLUS

143,00 zł

Poduszka Sembella wykonywana jest w taki sposób, aby idealnie wypełniała przestrzeń pomiędzy głową, szyją a materacem, zapewniając Ci odpoczynek we właściwej pozycji. Używanie jej daje poczucie wysokiej wygody.

Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Wysyłka w ciągu 24h
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Poduszka Sembella SENSIPUR MEMORY PLUS

Właściwości produktu:

  • Pokrowiec SILVERLINE LYOCELL
  • Cechy Wypełnienie: 100% pianka termoelastyczna SENSIPUR
  • Dostępne rozmiary 65 x 35 x 12 cm

Opis:

Poduszka Sembella Senspiur Memory Plus – wypoczynek pod kontrolą!

Od poduszki w głównej mierze zależy to, czy rano wstaniesz wypoczęty i pełen energii, czy przez cały czas będziesz odczuwać zmęczenie. Właśnie dlatego poduszka Sembella Sensipur Memory Plus została zaprojektowana tak, by zapewnić Ci najwyższy komfort i jakość snu. Jej kształt oraz wykonanie sprawiają, że zapewni Ci idealne wypełnienie przestrzeni pomiędzy szyją, barkiem, głową a materacem. Dzięki temu niezależnie od tego, czy preferujesz spanie na boku, brzuchu, plecach, czy w pozycji embrionalnej, możesz mieć pewność, że przyjmiesz właściwą pozycję w czasie nocnej regeneracji.

Sensipur Memory Plus to poduszka, która została wykonana z pianki termoelastycznej Sensipur®. Ta opatentowana pianka odpowiada za reakcję poduszki na nacisk głowy oraz temperaturę w czasie snu. Dzięki temu poduszka Sembella dopasowuje się do kształtu głowy śpiącego, co znacznie podnosi komfort jego snu.

Poduszka Sembella Senspiur Memory Plus – powiedz stop bakteriom i ciesz się najwyższą higieną snu!

Poduszka Sembella Senspiur Memory Plus to produkt, który docenią wszyscy alergicy oraz osoby, dla których higiena jest najwyższą wartością. Sembella Senspiur Memory Plus jest wyposażona w pokrowiec Silverline Lyocell z metalizowaną srebrną nicią, który charakteryzuje się właściwościami bakteriobójczymi. Dlatego wszystkie osoby, które są podatne na działanie alergenów, mają wrażliwą skórę oraz drogi oddechowe, mogą odetchnąć z ulgą – z poduszką Sensipur Memory Plus mogą spać spokojnie!

Poduszka Sensipur Memory Plus jest dostępna w rozmiarze 65 x 35 x 12 cm. Można ją czyścić w łatwy sposób – zdejmowalny pokrowiec można wyprać w pralce, jeśli ulegnie zabrudzeniu. Dzięki temu poduszka Sembella może być również brana przez Ciebie na dłuższe wyjazdy – nawet jeśli po podróży będzie potrzebowała odświeżenia, nie będzie z tym problemu.

Poduszka Sembella Senspiur Memory Plus – zadbaj o jakość swojego snu!

Sen pozwala na to, by po ciężkim dniu zregenerować siły i być pełnym energii. Dlatego warto zadbać o to, by przebiegał bez żadnych zakłóceń. Poduszka Sembella to doskonały sposób na to, by cieszyć się zdrowym snem przez długie lata.

Jeśli szukasz poduszki, która będzie idealnie współgrała z Twoim ciałem i pozycją przybraną w czasie nocnego, czy dziennego odpoczynku, poduszka Sembella Sensipur Memory Plus doskonale poradzi sobie z tym zadaniem. Została stworzona dokładnie w tym celu! Dodatkowo jej bakteriobójcze właściwości sprawiają, że Twój sen będzie nie tylko komfortowy, ale również higieniczny i zdrowy. Nie ma lepszej rekomendacji!

Sensipur Memory Plus

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła