Materac Janpol FINI

Rozmiar
Pokrowiec
508,00 zł

W pierwszych miesiącach życia Twoje dziecko przesypia od 15 do nawet 20 godzin na dobę. W tym czasie rośnie i rozwija się. A kiedy wypocznie, odkrywa świat, zdobywa wiedzę i poznaje otoczenie. Odpowiednio dobrany materacyk umożliwia maluszkowi bezpieczny start w świat dziecięcej przygody.

Gwarancja 5 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 14 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Janpol FINI

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Materac Janpol FINI – zapewnij spokojny sen swojemu dziecku

Sen w życiu dziecka spełnia jeszcze ważniejszą rolę niż u dorosłych. To właśnie w czasie jego trwania dziecko rośnie, rozwija się i zdobywa energię na przyswajanie nowych umiejętności. Zapewnij więc odpowiednie warunki snu swojemu dziecku i wpłyń na jego prawidłowy rozwój, wybierając produkt firmy Janpol. FINI jest modelem materaca odpowiadającym na najważniejsze potrzeby maleństwa.

Materac Janpol FINI wykonany jest z w całości z przyjaznego dla skóry i zdrowia dziecka lateksu. Jest to materiał, który zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa i nie ogranicza ruchów w czasie snu. Dziecko nie zapada się w nim, za to materiał dopasowuje się do jego ciała. Materac lateksowy jest także niezwykle higieniczny. W jego wnętrzu nie rozwijają się szkodliwe drobnoustroje.

Materac rolowany w czasie transportu nie traci swoich właściwości. Sprzedawany jest wraz z pokrowcem mającym certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Materac FINI – idealny wybór do łóżeczka

Materac dwustronny FINI przyda Ci się do wyposażenia łóżeczka dla dziecka o standardowych rozmiarach. Możesz wykorzystać łóżeczko, które było już użytkowane przez rodzeństwo. Wystarczy, że założysz do niego nowy wkład, a tym samym zadbasz o najwyższy komfort snu maleństwa. Wykorzystaj do tego materac Janpol FINI. Dostępny jest w rozmiarach: 60x120 cm, 70x140 cm, 80x160 cm.

Materac FINI wykonany z lateksu po obu stronach zachowuje tę samą twardość. Dzięki temu nie ma różnicy, na którą stronę ułożysz go w łóżeczku. Dlaczego warto wybrać produkt firmy Janpol? FINI jest modelem materaca objętym pięcioletnią gwarancją producenta. Dzięki temu masz pewność, że użyte do jego produkcji materiały są najwyższej jakości.

Janpol FINImaterac średniotwardy dla prawidłowego rozwoju dziecka

Materac lateksowy jest w pełni bezpieczny dla zdrowia nowonarodzonego maleństwa. Jest bardzo sprężysty, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do jego ciała i ruchów. Dzięki temu możesz być pewien, że dziecko zachowuje prawidłową postawę, niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpi.

FINI jest to materac antyalergiczny. Lateks doskonale odprowadza wilgoć na zewnątrz, jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczy. Dodatkowo nie kumuluje w swoim wnętrzu kurzu. Pokrowiec Puroactive, w który jest obleczony, dodatkowo oczyszcza go z alergenów, dzięki obecności probiotyków. Sam materiał, z którego jest wykonany, ma certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Możesz go prać w temperaturze 40°C, dzięki czemu zachowasz go w higienicznej czystości.

Pokrowiec:

Pokrowiec Puroactive to wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec Puroactive można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, nawet w 40 stopniach. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Tabela produktu:

Nazwa materaca FINI
Sposób pakowania rolowany
Rodzaj lateksowy
Wysokość 10 cm
Twardość średni
Pokrowiec  Puroactive
Gwarancja 5 lat
Właściwości materaca

antyalergiczny

dwustronny

pokrowiec do prania

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Janpol

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła