Wybierając materac dla osoby o wyższej wadze kieruj się odczuciem komfortu, preferencjami co do twardości materaca i jakością materaca. Wybierz taki materac, którego komponenty nie odkształcą się z upływem czasu, a sam wkład zapewni Ci czyste i higieniczne środowisko snu.

Dowiedz się też: Jaki materac dla osoby o wyższej wadze będzie najlepszy?

Materac dla osoby o wyższej wadze, jaki będzie najlepszy? Baner

Materace zapewniające sztywne podparcie, dużą dynamikę i komfort zawarte w płaskim fundamencie

Hilding Pasodoble

Materac Hilding Pasodoble zapewnia mocne podparcie ciała, a przy tym zachowuje prozdrowotne właściwości. Wspiera profilaktykę rozwoju wad postawy, zatem mamy gwarancję, że umożliwi nie tylko spokojny, ale i zdrowy dla naszego kręgosłupa sen.

Materac jest dwustronny, 7-strefowy, z warstwą włókien kokosa i agawy, które dadzą pewne podparcie osobom o wyższej wadze.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Hilding Pasodoble

Foam Royal Grenn (Tytan)

Materac Foam Royal Green (Tytan), o nośności do 200kg na osobę, to świetna propozycja dla osób o wyższej wadze. Jest on również dobrą alternatywą dla materacy sprężynowych - innowacyjna pianka Platinum Foam wyróżnia się optymalną sprężystością, a przy tym bardzo wysoką wytrzymałością na odkształcenia.

Materac jest dwustronny, rdzeń stanowi pianka wysokoelastyczna z dodatkiem pianki termoelastycznej w obrębie barków i bioder.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Foam Royal Green

Foam Royal Duet Plus

Materac Foam Royal Duet Plus to ciekawa alternatywa dla materacy sprężynowych. Osobom o wyższej wadze zapewnia pewne podparcie, połączone z optymalną sprężystością, całość zaś dopełnia warstwa pianki lateksowej gwarantująca nie tylko higieniczne środowisko snu, ale też i przyjemne uczucie otulenia.

Materac jest dwustronny, 7-strefowy, z wyjątkowo odporną i sprężystą pianką Platinum Foam.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Foam Royal Duet Plus

Hilding Modern

Materac Hilding Modern to nowoczesna propozycja, w której wykorzystano zalety pianki hybrydowej. Materac zapewni komfortowy sen osobom o wadze do 140kg. Połączenie trzech różnych pianek (wysokoelastycznych i pianki hybrydowej) daje w efekcie materac charakteryzujący się pewnym podparciem, sprężystością i elastycznością.

Materac jest dwustronny, 7-strefowy, ubrany w puszysty pokrowiec Cashmere.

Materac Hilding Modern

Hilding Foxtrot

Materac Hilding Foxtrot to gwarancja solidnego podparcia. Profilowana pianka wysokoelastyczna, która stanowi wkład materaca, zapewnia komfortowy wypoczynek osobom o wyższej wadze, bez względu na ich ulubioną pozycję snu.

Materac 7-strefowy o podwyższonej twardości, z pianki charakteryzującej się bardzo dobrą przewiewnością.

Materac Hilding Foxtrot

Solidne podparcie z gwarancją przyjemnego rozluźnienia, gdy nie chcemy, by materac był zbyt sztywny

Hilding Salsa

Materac Hilding Salsa to rozwiązanie, które docenia szeroka grupa użytkowników, w tym również osoby o wyższej wadze. Wkład z profilowanej pianki Flexifoam “zmiękczony” jest warstwą pianki termoelastycznej. Połączenie to zapewnia pewne podparcie całego ciała, z efektem przyjemnego otulenia. Materac posiada certyfikat wyrobu medycznego.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

hilding-salsa

Curem .zip i .log

Materac Curem .log (piankowy) i Curem .zip (hybrydowy) słusznie swoją nazwą nawiązują do nowych technologii. Za idealne dopasowanie do sylwetki, zmniejszenie uczucia nacisku, a w konsekwencji ogólne poczucie komfortu i miękkości odpowiada innowacyjna pianka Serene wyposażona w system SAT (Supportive Air Technology). W modelu .log bazę stanowi specjalnie zaprojektowana pianka Fusion która gwarantuje większą twardość, czyniąc ten model odpowiednią propozycją dla osób o wyższej wadze. W materacu .zip tę rolę pełni system sprężyn kieszeniowych.

Materace 7-strefowe, posiadające certyfikat AEH, bardzo dobrze dopasowują się do kształtu ciała, bez względu na jego wagę.

Materac Curem log

SleepMed Supreme Plus i SleepMed Supreme Hybrid Plus

Materac SleepMed Supreme Plus i SleepMed Supreme Hybrid Plus to najwyższe modele z kolekcji tej marki. Oba wyposażone są w odpinany top z pianki termoelastycznej, który będzie odpowiadał za przyjemne uczucie miękkości, łagodzące mocne wsparcie, które zapewnią kolejne warstwy obu materacy.

Materace pozwalają na zmianę ustawień twardości nawet na 6 sposobów. Z łatwością dopasujesz materac do swojego odczucia komfortu i do wagi ciała.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac SleepMed Supreme Plus

Hilding Boogie

Materac Hilding Boogie to model zbudowany z 3 rodzajów pianek: twardej pianki HR, która zapewni dobre podparcie ciała osób o wyższej wadze, pianki lateksowej, odpowiadającej za optymalną sprężystość i pianki chłodzącej FloFoam. Takie połączenie gwarantuje zdrowe ułożenie ciała w czasie snu i higieniczne warunki do odpoczynku.

Materac 7-strefowy, o wysokości 26cm, ubrany w przewiewny pokrowiec Tencel.

hilding-boogie

Podparcie przy jednoczesnym dużym komforcie otulenia i dopasowania do kręgosłupa

Foam Royal Med Brilliant

Materac Foam Royal Med Brilliant łączy w sobie wysoki komfort, z prozdrowotnym podparciem kręgosłupa. We wkładzie zastosowane pianki termoelastyczne i wysokoelastyczne o różnej gęstości. Dzięki temu materac dobrze reaguje na ciężar ciała, zapewniając przyjemne podparcie dopasowane do anatomicznego kształtu ciała.

Materac posiada certyfikat medyczny, dostępny jest w dedykowanym pokrowcu Wave.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Foam Royal Med Brilliant

Hilding Makarena

Materac Hilding Makarena to materac sprężynowy o dwóch twardościach. Posiada certyfikat wyrobu medycznego, dzięki czemu mamy gwarancję, że odpowiednio zadba o nasz kręgosłup. Osoby o wyższej wadze docenią 7-strefowy system sprężyn, który dopasuje się do kształtu ciała, zaś przyjemne uczucie otulenia bez efektu zatapiania się w materac zapewni warstwa pianki lateksowej. Materac dwustronny, z 15-letnią gwarancją, dostępny w jednym z dwóch pokrowców do wyboru.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Materac Hilding Makarena

Foam Royal Prestige

Materac Foam Royal Prestige to propozycja, która osobom z wagą powyżej 100 kg zapewni nie tylko prozdrowotne podparcie ciała, odciążając mięśnie i pozwalające na pełną regenerację w czasie snu. Dzięki warstwie pianki termoelastycznej model Prestige pozwoli odczuć także przyjemne wrażenie otulenia, zaś dodatkową zaletą tego modelu jest specjalna przekładka Feel Drought, której głównym zadaniem jest sprawne odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca. W ten sposób śpimy wygodnie, w higienicznym środowisku.

Materac posiada certyfikat medyczny, ubrany jest w dedykowany pokrowiec Coolmax.

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Foam Royal Med Prestige

Jeżeli zastanawiasz się jaki materac będzie dla Ciebie odpowiedni - napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie Ci doradzimy i pomożemy w wyborze.