Pozwalają na samodzielną zmianę twardości materaca nawet na 6 sposobów. Jako produkty medyczne objęte są niższą stawką VAT, a producent gwarantuje niezmienną jakość nawet przez 15 lat – poznaj materace SleepMed!

SPIS TREŚCI

 1. Materace SleepMed – poznaj ich zalety
 2. Materace SleepMed – unikalna budowa
 3. Materac SleepMed – kiedy warto się na niego zdecydować?
 4. SleepMed – materace o innowacyjnej technologii

Materace SleepMed to produkty zapewniające wysoki komfort, którego pragniesz i optymalne podparcie, którego potrzebuje Twoje ciało, by móc się w pełni zregenerować. Zobacz, co wyróżnia materace medyczne SleepMed i dowiedz się, czy będą dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Pamiętaj też, że zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci dobrać odpowiedni materac.

Materace SleepMed – poznaj ich zalety

Materace SleepMed są wyjątkowymi produktami na polskim rynku. Kluczowe cechy, które wyróżniają te materace, to m.in.:

1. Certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH

By go uzyskać, musiały zostać przetestowane pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Co to dla Ciebie oznacza? Kupując materac marki SleepMed, masz pewność, że:

 • odpowiednio dopasuje się do Twojej sylwetki,
 • zapewni Ci zdrowe środowisko snu, niwelując ryzyko rozwoju pleśni i roztoczy,
 • będzie regulował poziom wilgotności, pozwalając na spokojny sen.

Dowiedz się więcej z naszego artykułu o certyfikacie jakości AEH.

2. Swobodna zmiana twardości

Materace Sleepmed to produkty pozwalające na samodzielną zmianę twardości materaca – jeden model to nawet 6 różnych poziomów twardości, które możesz dopasowywać do swoich potrzeb.

3. 15-letnia gwarancja

Tak długi okres gwarancyjny świadczy o nieprzeciętnej jakości i trwałości produktów marki Sleepmed. Materace wykonane są z najwyższej jakości komponentów – pianek, sprężyn i pokrowców – ponieważ tylko wykorzystanie najlepszych materiałów sprawia, że producent może pochwalić się tak długą gwarancją.

Materace SleepMed zapewniają Ci optymalny komfort snu, sprzyjają Twojemu zdrowiu i gwarantują niezmienną jakość na długie lata.

Zobacz jak możesz samodzielnie dopasować twardość materaca:

Materace SleepMed – unikalna budowa

Materace medyczne SleepMed to odpowiedź na indywidualne potrzeby każdego z nas. Powstały z myślą o wymagających użytkownikach, którzy nie tylko szukają odpowiedniego komfortu na długie lata, ale chcą też, by produkt odpowiadał zmieniającym się wymaganiom.

Kwestie zdrowotne, zmiana wagi, czy nawyków dotyczących snu, to wszystko może sprawić, że materac, który dawniej zapewniał Ci wygodny odpoczynek, przestanie spełniać swoje zadanie. I tutaj idealnym rozwiązaniem jest każdy materac medyczny z oferty marki SleepMed. Materace dają Ci możliwość regulacji twardości i rodzaju podparcia aż na 4 lub 6 sposobów. W ten sposób oferują bardzo wiele możliwych ustawień materaca. Co więcej, nie masz ograniczeń, ile razy zmieniasz te konfiguracje, możesz bez ograniczeń testować i dopasowywać materac do swoich potrzeb. Szybko i w prosty sposób zapewnisz sobie komfortowy sen, na jaki zasługujesz.

Wszystko to za sprawą wyjątkowej budowy wkładu materaca:

1. Materace SleepMed Standard i SleepMed Hybrid

To kilka produktów w jednym. Zależnie od kolejności ułożenia pianek otrzymasz materac twardy, średniotwardy lub miękki. Warstwa pianki termoelastycznej podwyższa komfort snu, a przede wszystkim zapewnia prozdrowotne podparcie kręgosłupa, idealnie dopasowując się do naturalnych krzywizn ciała, odciążając układ kostny i mięśnie.

W ofercie marki SleepMed znajdziesz modele piankowe i hybrydowe.

Modele z najgrubszą warstwą pianki termoelastycznej to SleepMed Supreme i SleepMed Hybrid Supreme. Dla dodatkowe utwardzenia materaca możesz dokupić  matę kokosową. Materac z kokosem to dobre rozwiązanie między innymi dla osób o wyższej wadze.

Zobacz video, które prezentuje, w jaki sposób dopasujesz materac do swoich oczekiwań ↓

2. Materace SleepMed Plus i SleepMed Hybrid Plus

Materace z tych serii to jeszcze więcej możliwych konfiguracji i jeszcze wyższy komfort, który osiągnięto, dzięki dodaniu odpinanego topu z pianki termoelastycznej. Co zyskujesz, wybierając materac z serii Plus? Odpinany top możesz wykorzystać:

 • wraz z materacem SleepMed, by otrzymać dodatkową warstwę pianki z pamięcią kształtu, która idealnie dopasowuje się do sylwetki,
 • jako samodzielny materac nawierzchniowy, by zwiększyć komfort spania na kanapie lub wersalce.

Najwyższe modele z obu serii to SleepMed Supreme Plus i SleepMed Hybrid Supreme Plus.

Zobacz video, które prezentuje sposób zmieniania twardości materaca↓

3. Mata kokosowa

Marka SleepMed daje Ci wiele możliwości, by dopasować materac do indywidualnych oczekiwań. Jeżeli są wskazania, z powodu których potrzebujesz bardziej twardego materaca, możesz dokupić wkładkę kokosową. Ułożona między piankami wyraźnie podnosi twardość materaca. By zmiana była delikatniejsza, zalecamy ułożenie maty na spodzie materaca.

Poznaj dodatkowe korzyści, jakie zapewnia w materacu mata kokosowa SleepMed

Materac SleepMed – kiedy warto się na niego zdecydować?

Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości materace marki SleepMed są odpowiednim rozwiązaniem dla szerokiej grupy użytkowników.

Dla kogo polecamy materace SleepMed?

 • dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem,
 • dla osób o wyższej wadze,
 • dla par,
 • dla alergików,
 • dla osób starszych lub przewlekle chorych,
 • dla osób po zabiegach medycznych,
 • dla aktywnych fizycznie,
 • dla wymagających użytkowników,
 • dla osób szukających wartościowego produktu z gwarancją na lata.

SleepMed – materace o innowacyjnej technologii

Jak widzisz materace SleepMed to produkty, które zapewnią spokojny sen wielu osobom o bardzo różnych potrzebach i wymaganiach. Za wszystkim stoi nie tylko unikalna możliwość zmiany twardości materaca, ale też wyjątkowe technologie. Zastosowane w materacach SleepMed rozwiązania zostały stworzone z myślą o Twoim zdrowiu.

Zobacz, jakie nowoczesne technologie wykorzystywane są w materacach SleepMed:

Technologia Airforce w materacach SleepMed

To wielostrefowa technologia nacinania pianek, która zapewnia maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca. Co to dla Ciebie oznacza?

 • optymalną wentylację wkładu materaca,
 • hypoalergiczne środowisko snu,
 • sprężyste podparcie całego ciała.

Pianka termoelastyczna w materacach SleepMed

Pianki stosowane w materacach SleepMed zdobyły złoty medal „Wyrób roku 2010”, „Nagrodę za innowacyjność 2010” i certyfikację Oeko-Tex Standard i Nordic Swan Ecolabel – ekologiczne oznaczenie UE. Co do dla Ciebie oznacza?

 • idealne dopasowanie do kształtu ciała,
 • nieprzenoszenie drgań,
 • korzystny wpływ na układ nerwowy,
 • zapewnione właściwości ortopedyczne i przeciwodleżynowe,
 • higieniczne i prozdrowotne środowisko snu.

Sprężyny multipocket w materacach SleepMed

Sprężyny kieszeniowe o małej średnicy i wysokim zagęszczeniu, w poprzecznym systemie podziału twardości na 7 stref wykorzystane w materacach z serii SleepMed Hybrid. Co to dla Ciebie oznacza?

 • pełne dopasowanie do anatomicznej budowy ciała,
 • 2 razy więcej punktów podparcia niż przy klasycznych sprężynach kieszeniowych.

Medyczne, prozdrowotne, dopasowujące się do różnej wagi ciała, antyalergiczne i z wieloletnią gwarancją – takie są materace SleepMed. Zarówno modele z serii piankowej, jak i materac SleepMed Hybrid Supreme oraz jego niżsi odpowiednicy – wszystkie one mają zapewnić nie tylko wygodne, ale i zdrowe warunki do odpoczynku nawet najbardziej wymagającym osobom.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki materac wybrać: czy np. piankowy model SleepMed Supreme, czy hybrydowy SleepMed Hybrid, a może produkt innej marki – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni model materaca, biorąc pod uwagę indywidualne cechy.