SPIS TREŚCI

Przygotowaliśmy krótką recenzję jednego z naszych bestsellerów, którym jest materac Hilding Pasodoble. Opinie na temat tego produktu są bardzo dobre – sprawdź zatem, czy stanowi on odpowiedź na Twoje potrzeby. Warto poznać lepiej materac, który będzie zapewniał nie tylko wygodny, ale także zdrowy odpoczynek nawet przez 15 lat.

Hilding PASODOBLE – sprężystość i miękkość

Pasodoble Hilding to materac, który łączy w sobie wkład ze sprężyn kieszeniowych, piankę Flexifoam oraz warstwy maty kokosowej i sizalu. Dzięki temu materac w odczuciu ma podwyższoną twardość, ale przy tym jest sprężysty i elastyczny. Miękki pokrowiec o właściwościach antyalergicznych (do wyboru Velvet lub Tencel) to przyjemne w dotyku i łatwe do utrzymania w czystości dopełnienie tego modelu.

Materac Pasodoble dostępny jest we wszystkich standardowych rozmiarach pojedynczych: 80x200, 90x200, 100x200 i 120x200 oraz w standardowych rozmiarach podwójnych, czyli 140x200, 160x200 i 180x200. Ten model jest odpowiedzią na potrzeby bardzo szerokiej grupy osób, ponieważ można go również zamówić w niestandardowych rozmiarach – dobierz materac o maksymalnej długości 220 cm i dowolnej szerokości, z dopasowaniem do 5 cm.

Zobacz także: Materac Hilding Salsa – recenzja produktu

Materac Hilding PASODOBLE – jak go ocenialiśmy?

Poznaj lepiej materac Hilding Pasodoble. Opinie naszych klientów miały duży wpływ na naszą ocenę tego produktu. Zobacz, na co inne osoby korzystające z tego materaca zwracają często uwagę i jakie cechy produktu decydują o jego jakości i prozdrowotnych właściwościach.

Jakość użytych materiałów

Dlaczego ma znaczenie? Ponieważ bezpośrednio przekłada się na jakość odpoczynku i to, w jakim stopniu materac zadba o Twój kręgosłup czy nawet będzie wspierał rehabilitację wad postawy. Pamiętaj, że jakość komponentów składających się na dany model materaca decyduje o jego trwałości.

Materac Hilding Pasodoble nie tylko ma 15 lat gwarancji, co już samo w sobie świadczy o wysokiej jakości, ale też posiada specjalistyczny certyfikat AEH przyznawany produktom, które pozytywnie przeszły bardzo rygorystyczne teksty. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że pod kątem jakości Hilding Pasodoble otrzymuje pozytywne opinie w pełni zasłużenie.

Bezpieczeństwo

Wpływa ono na prozdrowotne właściwości materaca. Bezpieczeństwo użytkowania to zdrowy sen w warunkach, w których całe Twoje ciało jest odpowiednio podparte, kręgosłup odciążony, a organizm ma optymalne warunki do pełnej regeneracji w zdrowym środowisku. Materac Pasodoble spełnia wszystkie międzynarodowe kryteria określane przez Szwajcarski Instytut Ergonomii i Higieny w zakresie trwałości, klimatu, ergonomii oraz higieny. Jest zatem produktem bezpiecznym i odpowiednim nawet dla wymagających osób i dla alergików.

Wpływ na zdrowie

Szczególnie w przypadku materacy dla osób, które cierpią na schorzenia kręgosłupa, starszych i o wyższej wadze to kryterium oceny ma duże znaczenie. Materac Pasodoble Hilding to produkt skonstruowany z myślą o solidnym wsparciu każdej partii ciała. Został zaprojektowany tak, by wspierać profilaktykę wad postawy i zapewnić prozdrowotny sen także osobom z już występującymi problemami z kręgosłupem.

Higiena

Decyduje o tym, jak łatwo utrzymać ten konkretny model materaca w czystości. W przypadku Hilding Pasodoble jest to wyjątkowe proste: oba pokrowce, które są do wyboru, możesz z łatwością zdjąć i uprać w pralce. Dzięki temu nawet osoby z alergią na roztocza będą miały zapewnione czyste środowisko snu.

Indywidualne poczucie komfortu

To najbardziej „osobiste” kryterium, za pomocą którego oceniamy materac Hilding Pasodoble. Opinie w tym wypadku są determinowane przez to, jakiego rodzaju podparcia oczekujesz. Ten model materaca będzie pasować przede wszystkim osobom, które szukają sprężystego, elastyczne i mocnego podparcia.

Dla kogo materac PASODOBLE od Hilding?

Materac medyczny Pasodoble ze względu na konstrukcję wkładu i posiadane certyfikaty może być dobrym wyborem dla:

  • osób o wyższej wadze (materac ma specjalne przekładki z kokosa i sizalu, które utwardzają wkład materaca),
  • par (sprężyny kieszeniowe reagują punktowo na nacisk i nie przenoszą drgań, więc osoba śpiąca obok nie zakłóca naszego snu),
  • osób starszych (twardsza i sprężysta powierzchnia materaca ułatwia siadanie i wstawanie z materaca),
  • alergików (pokrowiec z zamkiem rozdzielczym i możliwością prania w pralce pozwala utrzymać czyste środowisko snu).

Jeżeli należysz do jednej z wymienionych wyżej grup i szukasz materaca, który nawet przez kilkanaście najbliższych lat zapewni Ci wygodny odpoczynek, a Twojemu ciału zdrowe warunki, sprawdź materac Pasodoble Hilding. Pamiętaj, że kupując w naszym sklepie internetowym, możesz skorzystać z promocji „Testuj 20 nocy” i wypróbować materac w najbardziej komfortowych warunkach, czyli u siebie w domu.