Testuj materac
przez 20 nocy

Gwarancja nawet
20 lat

Darmowa
dostawa

13 salonów
stacjonarnych

SLEEPMED SUPREME – RECENZJA MATERACA

Materac SleepMed Supreme to wyrób medyczny posiadający międzynarodowy certyfikat jakości i pozwalający na zmianę twardości aż na 4 sposoby. Dowiedz się, czy jest to właśnie ten produkt, którego szukasz.

SPIS TREŚCI

Marka SleepMed to synonim zdrowego odpoczynku. W swoich produktach wykorzystuje wyłącznie najlepszej jakości, certyfikowane materiały, a same materace przechodzą rygorystyczne testy, które gwarantują bezpieczeństwo, jakość i prozdrowotne właściwości. Materac SleepMed Supreme to najwyższy oraz najbardziej luksusowy model z kolekcji piankowych materacy tej marki. Sprawdź, czym wyróżniają się materace SleepMed. Opinie naszych klientów na temat tych produktów są bardzo pozytywne.

SleepMed SUPREME – produkt o szczególnych właściwościach

Materace SleepMed to bez wątpienia produkty wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach i szczególnych potrzebach osób cierpiących na schorzenia kręgosłupa. Model Supreme dostępny jest w standardowych rozmiarach do łóżek pojedynczych i podwójnych. Dzięki piankowej strukturze sprawdzi się także w przypadku regulowanych stelaży. Zastosowanie najgrubszych warstw pianek i całkowita wysokość 27 cm sprawiają, że zapewnia wyjątkowy komfort i w pełni zasłużenie zbiera pozytywne opinie.

Wyposażony jest w zdejmowany i pralny pokrowiec, który stanowi dodatkową barierę, chroniącą wkład materaca. Dopełnienie całości stanowi możliwość regulacji twardości materaca przez zmianę kolejności ułożenia warstw. W ten sposób możesz samodzielnie podnieść twardość lub sprawić, że materac będzie bardziej miękki.

Zobacz także: Materac Hilding Pasodoble – recenzja produktu

Materac SleepMed Supreme - pokrowiec

Materac SleepMed Supreme – kryteria oceny

Materac SleepMed Supreme warto ocenić pod kątem nie tylko wygody, jaką zapewnia w czasie snu, ale też właściwości prozdrowotnych. Przyjrzyjmy się bliżej temu modelowi materaca – pozwoli to ocenić dla kogo i dlaczego jest dobrym rozwiązaniem.

Wygoda

Materac wyposażony jest w 8 cm warstwę pianki termoelastycznej. Jego całkowita wysokość to 27cm. Dodatkowo warstwa pianki wysokoelastycznej VPPHR Soft profilowana jest w 7 stref twardości, tak by zróżnicować podparcie dla poszczególnych części ciała. W ten sposób materac zapewnia przyjemne uczucie otulenia, podpiera ciało w newralgicznych punktach i – co szczególnie docenią pary – nie przenosi drgań. Ten model materaca z powodzeniem spełnia wszystkie kryteria, które mają wpływ na Twoją wygodę.

Higiena

Aby zapewnić higieniczne środowisko snu, materac musi pozwalać na swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu. W ten sposób zniwelowane zostaje ryzyko rozwoju grzybów i roztoczy. Suche, świeże warunki snu to optymalne środowisko dla Twojego odpoczynku. Dodatkową zaletą jest zdejmowany pokrowiec na materac, który z łatwością można uprać w pralce.

Materac SleepMed Supreme spełnia wszystkie podane powyżej kryteria. Nie tylko wyposażony jest w antyalergiczny, zdejmowany i pralny pokrowiec, ale też w jego produkcji zastosowano innowacyjną technologię Airforce, która – dzięki wielostrefowej metodzie nacinania pianek – umożliwia maksymalny obieg powietrza w materacu.

Zdrowie

Materac medyczny przeznaczony dla osób z problemami z kręgosłupem musi spełniać rygorystyczne normy. Tylko to sprawi, że będziemy mieć gwarancję inwestycji w produkt, który faktycznie zadba o prawidłowe ułożenia ciała na materacu i optymalnie odciąży kręgosłup oraz mięśnie, by pozwolić Tobie na pełną regenerację w czasie snu. Materac medyczny wspiera profilaktykę wad postawy i rehabilitację już występujących schorzeń. Materac medyczny SleepMed Supreme otrzymał certyfikat wyrobu medycznego (w związku z tym jest objęty niższą, 8% stawką VAT) i posiada certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH.

Sprawdź także: Materac Hilding Salsa – recenzja produktu

Materac SleepMed Supreme - przekrój

Dla kogo są materace SleepMed SUPREME?

Powyższe kryteria obiektywnie opisują główne cechy, które wyróżniają materace SleepMed. Opinie naszych klientów też są zgodne: ten model materaca pozwala się wyspać. Alergicy, seniorzy, pary, osoby cierpiące na schorzenia kręgosłupa – dla nich wszystkich termoelastyczne materace SleepMed mogą być dobrym rozwiązaniem.

Pamiętaj, że możesz swobodnie zmieniać twardość materaca. Masz też możliwość dokupienia maty kokosowej, która usztywni wkład i zwiększy twardość. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się szczególnie dla osób, które szukają mocniejszego podparcia, tych o wyższej wadze czy starszych. Ułatwi im wstawanie z materaca i z powodzeniem dopełni uniwersalny produkt, jakim niewątpliwie jest materac SleepMed Supreme.

Zastanawiasz się, czy ten model materaca będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać odpowiedni produkt. Pamiętaj też, że wiele materacy w naszym sklepie objętych jest promocją „Testuj 20 nocy”. Zapraszamy do zakupów!