Wyjątkowa poduszka Hilding Antistress Carbon - poznaj jej właściwości i cechy szczególne. W krótkiej recenzji zawarliśmy wszystkie najważniejsze informacje o tej poduszce, a na koniec podpowiadamy dla kogo sprawdzi się najlepiej.

Spis treści:

  1. Hilding Antistress Carbon - cechy charakterystyczne
  2. Poduszka Antistress Carbon - na co zwracaliśmy uwagę przy ocenie?
  3. Poduszka Hilding Antistress Carbon - komu ją polecamy?

Jeżeli szukasz poduszki dedykowanej osobom śpiącym na boku lub na plecach, a przy tym zależy Ci na ponadprzeciętnym komforcie i higienie snu, warto rozważyć zakup poduszki Hilding Antistress. Dlaczego? Przekonaj się czytając tę krótką recenzję produktu.

Antistress Carbon

Hilding Antistress Carbon - cechy charakterystyczne

Antistress Carbon to profilowana poduszka, która wykonana jest w całości z pianki termoelastycznej wzbogaconej o włókna węglowe. Materiał ten, znany też pod nazwą “carbon”, ceniony jest m.in za skuteczne eliminowanie ładunków elektrycznych na powierzchni ludzkiego ciała. W ten sposób pomaga Ci walczyć z nagromadzonym w ciągu dnia stresem i napięciem. Poduszka wyposażona jest w zdejmowany pokrowiec z dzianiny, który bez problemu odświeżysz w domowej pralce. Antistress to poduszka miękka, o wymiarach 53x40x11cm, produkowana przez szwedzką markę Hilding - znaną z wysokiej jakości materacy i akcesoriów do spania.

Poduszka Antistress Carbon - na co zwracaliśmy uwagę przy ocenie?

Poduszka to przedłużenie materaca i kluczowy czynnik, który odpowiada za wygodę snu i samopoczucie po przebudzeniu. Dobrze dopasowana do naszej budowy ciała poduszka pozwoli mięśniom karku i ramion na rozluźnienie i regenerację. Dzięki temu możesz zniwelować problem napięciowych bólów głowy czy szyi. Więcej na ten temat piszemy w artykule Jaka poduszka do spania będzie najlepsza. Sprawdziliśmy, czy poduszka Antistress może zapewnić wygodny i zdrowy sen. Przede wszystkim zwróciliśmy uwagę na profilowany kształt. Wycięcie w środkowej części poduszki sprawia, że w pozycji na boku barki są na linii poduszki, a nie ponad nią, dzięki czemu zachowujesz równą linię między głową, szyją a ramionami. Podobnie dzieje się, jeśli lubisz spać na plecach - szyja jest przyjemnie podparta w prostej linii z głową i ramionami. Przy ocenianiu poduszki Antistress Carbon wzięliśmy też pod lupę wyjątkowy materiał, jaki został wykorzystany do jej produkcji: pianka carbon, czyli pianka termoelastyczna z włóknami węglowymi. Jaki rodzaj podparcia zapewnia ten rodzaj pianki i czy wiążą się z nim jakieś szczególne właściwości? Pianka termoelastyczna jest często wykorzystywana do produkcji nie tylko materacy, ale też właśnie i poduszek. Ze względu na to, że idealnie dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury i kształtu, poduszki termoelastyczne zapewniają zdrowe i wyjątkowo komfortowe podparcie karku i głowy. Dodatek włókien węglowych wpływa korzystnie na higienę snu i skutecznie odprowadza ładunki elektryczne nagromadzone w ludzkim ciele. Ostatnią kwestią, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku poduszki Carbon Antistress jest zdejmowany pokrowiec. To dzięki niemu bez problemów zadbasz o czystość poduszki - możesz go zdjąć i uprać w domowej pralce. Uszyty jest z przyjemnej w dotyku, oddychającej dzianiny i obszyty taśmą 3D, która wspiera wymianę powietrza wewnątrz poduszki

Poduszka Hilding Antistress Carbon - komu ją polecamy?

Ten model poduszki szczególnie jest polecany dla osób śpiących na boku - specjalnie wycięty kształt sprawi, że zachowasz prostą linię górnej części kręgosłupa. Prozdrowotna pozycja snu poprawi samopoczucie po przebudzeniu. Ze względu na wyjątkowe właściwości zastosowanej pianki, Antistress Carbon od Hilding polecana jest też osobom, które szukają pełnego odprężenia i relaksu, m.in. dla osób aktywnych lub narażonych na napięcia i stres w ciągu dnia. Z kolei przewiewny pokrowiec i świetna przepuszczalność powietrza stwarzają warunki odpowiednie dla alergików. Mają oni zapewnione środowisko snu, w którym nie gromadzi się wilgoć.

Decydując się na poduszkę Antistress Carbon wybierasz wysoką jakość, konkurencyjną cenę, wyjątkowe właściwości i gwarancję wysokiej higieny snu. Pamiętaj jednak, że poduszka musi być dopasowana do Twojej budowy ciała i do materaca, na którym śpisz. Jeżeli dopiero przymierzasz się do zakupu poduszki lub nie jesteś pewien, czy poduszka Hilding Antistress Carbon to dobry wybór dla Ciebie - skontaktuj się z naszymi konsultantami przez czat lub infolinię. Pomogą Ci dobrać odpowiedni model, biorąc pod uwagę wspomniane kwestie i przewidziany budżet.