Testuj materac
przez 20 nocy

Gwarancja nawet
20 lat

Darmowa
dostawa

13 salonów
stacjonarnych

Materac Hilding Zorba: przedstawiamy Ci krótką recenzję materaca, w której wzięliśmy też pod uwagę opinie naszych klientów. Sprawdź, czy będzie to odpowiedni materac dla Ciebie!

Spis treści:

  1. Materac Hilding Zorba - charakterystyka
  2. Hilding Zorba - jak ocenialiśmy materac?
  3. Materac Zorba Hilding - dla kogo?

Poznaj lepiej materac Zorba Hilding - opinie, które można znaleźć w internecie podkreślają kilka kluczowych zalet tego modelu materaca. Nie bez przyczyny. Jest on ciekawą propozycją w bardzo rozsądnej cenie. W tym artykule postaramy się przybliżyć dla kogo i dlaczego Hilding Zorba będzie rozwiązaniem wartym rozważenia.

Materac Hilding Zorba - charakterystyka

Zorba Hilding to materac sprężynowy, dwustronny, o dwóch twardościach. Z jednej strony materac jest bardziej miękki (H2), z drugiej twardość jest na poziomie H3. Za zróżnicowanie poziomu twardości odpowiadają dwa różne rodzaje pianek: wyprofilowana pianka lateksowa i wysokoelastyczna pianka Flexifoam.

Materac Zorba Hilding ubrany jest w biały pokrowiec Silver, który możesz prać w domowej pralce w temperaturze do 60st.

Sprawdź co znaczą określenia twardości od H1 do H4: Skala twardości materacy

Hilding Zorba

Hilding Zorba - jak ocenialiśmy materac?

Producent materaca poleca ten model m.in. dla par, dla seniorów i dla alergików. Sprawdźmy więc, które właściwości materaca sprawiają, że Hilding Zorba będzie odpowiadał na potrzeby tych grup użytkowników.

Nieprzenoszenie drgań - to cecha bardzo istotna w przypadku, gdy na materacu śpią dwie osoby. System sprężyn kieszeniowych, które uginają się tylko i wyłącznie w miejscu bezpośredniego nacisku i pianki, które punktowo reagują na nacisk - to zdecydowanie przepis na sen niezakłócany przez ruchy osoby śpiącej obok.

Dopasowanie do sylwetki i wagi - istotne w przypadku każdej osoby śpiącej na danym materacu, a podwójnie ważne w przypadku par. Materac dla dwojga powinien mieć taką budowę wkładu, która będzie reagowała na różną budowę ciała i inną wagę.

Wygodny dla osób starszych - tego rodzaju materac nie zapada się pod ciężarem ciała i umożliwia łatwe wstawanie. Lekko sprężynująca powierzchnia jest optymalna dla osób starszych.

Prozdrowotne podparcie kręgosłupa - doceni każdy, kto obudził się rano z obolałymi plecami. Materac powinien dopasowywać się do budowy i wagi ciała i wypełniać puste przestrzenie pod kolanami i w odcinku lędźwiowym.

Antyalergiczne, higieniczne środowisko snu - czyli to, co sprawia, że w materacu utrudniony jest rozwój grzybów, pleśni i roztoczy. Dodatkowym atutem w przypadku materaca dla alergika jest zdejmowany pokrowiec, który można uprać w domowej pralce.

Okazuje się, że materac Zorba realizuje wszystkie powyższe warunki.

Materac Zorba Hilding - dla kogo?

Jak zaraz zobaczysz materac Zorba Hilding opinie pozytywne zbiera w pełni zasłużenie. W swojej klasie cenowej jest produktem bardzo dobrej jakości, a konstrukcja materaca pozwala wypocząć szerokiej grupie użytkowników.

7-strefowy system sprężyn kieszeniowych, który stanowi bazę materaca Zorba Hilding, świetnie dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciala i podpiera je w newralgicznych punktach. Wspiera też sprawną wymianę powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu wilgoć nie gromadzi się we wnętrzu materaca i zniwelowane zostaje ryzyko rozwoju pleśni i roztoczy.

Na rzecz zdrowego odpoczynku i snu niezakłóconego przez osobę śpiącą obok Ciebie pracuje też pianka lateksowa - to wyjątkowy materiał o sprężystej strukturze i właściwościach antyalergicznych i przeciwgrzybiczych. Dla osób o niższej wadze ciała lub preferujących bardziej miękkie podłoże snu zastosowano z drugiej strony materaca piankę wysokoelastyczną Flexifoam.

Dopełnieniem całości jest antyalergiczny pokrowiec Silver, który uszyty jest z eleganckiej, białej tkaniny z elementami srebra. Pokrowiec wolny jest od substancji szkodliwych dla zdrowia. Z łatwością zadbasz o czyste środowisk snu: pokrowiec możesz prać w pralce w temperaturze 60°.

Hilding Zorba 2

Wymienione właściwości sprawiają, że materac Zorba faktycznie może być dobrym wyborem dla osób starszych, dla par, dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem i dla alergików. Pamiętaj, że decydujące znaczenie dla tego, czy materac zapewni Ci komfortowy odpoczynek, mają nie tylko właściwości danego modelu materaca, ale też Twoja waga, wzrost i preferowany rodzaj podparcia: czyli czy wolisz spać na twardszym, czy bardziej miękkim podłożu. Dlatego zachęcamy Cię do napisania do nas na czacie lub do zadzwonienia - pomożemy Ci dobrać odpowiedni model materaca. I pamiętaj - u nas masz gwarancję najniższej ceny, a wiele modeli materacy możesz testować w domu przez 20 nocy.