Materac Janpol TONI

Rozmiar
Pokrowiec
570,00 zł

Kiedy dziecko zasypia w Twoich ramionach masz pewność, że jest bezpieczne. Materac Toni może je zastąpić, a Ty i Twój maluszek nie odczujecie różnicy. My z kolei dajemy gwarancję, że sen Twojego dziecka będzie spokojny i bezpieczny.

Gwarancja 5 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 14 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Janpol TONI

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Materac Janpol TONI – zapewnij bezpieczny sen dziecku

Nie wiesz, czy materac twardy będzie odpowiedni do łóżeczka nowonarodzonego dziecka? Aby mieć pewność, że sen maluszka będzie w pełni bezpieczny, wybierz produkt marki Janpol. TONI jest to materac średniotwardy, którego konstrukcja uzupełniona jest przez stabilną płytę kokosową. Materiały, z których został wyprodukowany, są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz skóry maleństwa.

Materac piankowy TONI jest wykonany głównie z lateksu. W połowie stworzony został z naturalnego mleczka kokosowego. Na warstwie lateksowej ułożono płytę kokosową, która zapewnia dziecku prawidłowe podparcie podczas snu. Dla zwiększenia komfortu dziecka materac TONI wyposażono także w miękką piankę ułożoną na płycie kokosowej, która nie ogranicza jego ruchów.

Materac Janpol TONI sprzedawany jest z pokrowcem, który ma certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Janpol TONI – materac piankowy idealny do łóżeczek dzieci

Dlaczego warto wybrać produkt firmy Janpol? TONI jest materacem zaprojektowanym z myślą o potrzebach dzieci – także nowonarodzonych. Sen w ich przypadku jest niezwykle ważnym czasem, w którym rosną oraz przyswajają nowe umiejętności. Spędzają na śnie także większą część doby. Z tego względu warto wyposażyć łóżeczko dziecka w wysokiej jakości materac, który zadba o jego delikatne ciało.

Materac dwustronny TONI z łatwością dopasujesz do już posiadanego łóżeczka. Dostępny jest w najpopularniejszych rozmiarach: 60 x 120 cm, 70 x 140 cm, 80 x 160 cm. Dzięki temu szybko możesz podnieść komfort snu dziecka, nie kupując od razu nowego łóżeczka.

Materac TONI – polecany także dla alergików

Materac dwustronny szybko dostosujesz do zmieniających się potrzeb maleństwa. Dla dzieci nowonarodzonych polecana jest strona z płytą kokosową. Toni jest to materac antyalergiczny, dlatego z powodzeniem możesz zastosować go do łóżeczek dzieci wykazujących objawy alergii. Lateks, z którego jest wykonany, ma właściwości antybakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Struktura stworzona z niewielkich kanalików zapewnia prawidłową wentylację materaca i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

Materac antyalergiczny jest w pełni bezpieczny dla zdrowia dziecka. Masz pewność, że w jego wnętrzu nie dojdzie do rozwoju szkodliwych drobnoustrojów. Lateks nie wchłania kurzu. Dodatkowo pokrowiec Puroactive, który sprzedawany jest wraz z pikowanym materacem, również hamuje rozwój pleśni oraz grzybów. Wszystko dzięki zastosowaniu technologii wykorzystującej właściwości probiotyków.

Pokrowiec:

Pokrowiec Puroactive to wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec Puroactive można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, nawet w 40 stopniach. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Tabela produktu:

Nazwa materaca TONI
Sposób pakowania na płasko
Rodzaj piankowy
Wysokość 11 cm
Twardość średni/twardy
Pokrowiec  Puroactive
Gwarancja 5 lat
Właściwości materaca

antyalergiczny

dwustronny

pokrowiec do prania

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Janpol

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła