Materac Janpol LIO

Rozmiar
Pokrowiec
520,00 zł

Dziecięce łóżeczko to centrum rozwoju i zabawy. Tam też znajduje się wygodny materacyk, na którym Twój maluch ładuje przysłowiowe baterie na każdy nowy dzień. A kiedy smacznie śpi, to my dbamy, by jego sen był spokojny i bezpieczny.

Gwarancja 5 lat
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 14 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Janpol LIO

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Materac LIO – idealny do łóżka dziecięcego

Zastanawiasz się, jaki wkład włożyć do łóżeczka nowonarodzonego dziecka? A może właśnie wyposażasz pierwsze łóżeczko dziecka w jego własnym pokoju? W obu sytuacjach dobrym rozwiązaniem będzie produkt Janpol. LIO to model materaca dostosowany do potrzeb rosnącego malucha. Ten wysoki materac zapewnia komfort snu i wspiera prawidłowy rozwój Twojego dziecka.

Materac dla dzieci Janpol z jednej strony wykończony jest przyjemnym dla skóry i bezpiecznym dla dziecka lateksem. Zatopione w nim kapsułki żelowe mają właściwości termoregulujące i zwiększają efektywność odprowadzania wilgoci.

Materac rolowany jest podczas transportu, co ułatwia przenoszenie. Nie zmienia to jednak jego parametrów technicznych.

Materac Janpol LIO – zapewnij dziecku prawidłowy rozwój

Materac piankowy LIO dostępny jest w rozmiarach: 60x120, 70x140, 80x160. Wyposażysz nim łóżeczka o standardowych rozmiarach, a także nieco większe. Wygodnie zmieści się na nim maluszek, a w razie potrzeby – także i rodzic. Wybierając materac LIO w większym rozmiarze masz pewność, że będzie odpowiadał na potrzeby rosnącego malca przez dłuższy czas.

Materac Janpol LIO wyróżnia się specjalną konstrukcją, łączącą dwie pianki. Jest to materac średniotwardy, który doskonale podpiera ciało dziecka, utrzymując jego kręgosłup w prawidłowej pozycji. Jest odporny na odgniatanie, dzięki czemu na długo zachowuje swoje parametry techniczne. Ponadto jest to wysoki materac, którego grubość wynosi 12 cm.

Janpol LIO – antyalergiczny i bezpieczny materac dla dzieci

Dlaczego warto wybrać materac Janpol? LIO jest modelem dostosowanym do dziecięcych łóżek nie tylko pod względem rozmiaru, ale i właściwości. Zastosowany w nim lateks jest w pełni bezpieczny dla skóry dziecka. Nie podrażnia jej ani nie wywołuje reakcji alergicznych.

Materac dla dzieci Janpol utrzymasz w higienicznej czystości. Dzięki żelowym kapsułkom wilgoć nie jest gromadzona na powierzchni ani wewnątrz, tylko stopniowo uwalniana. To sprawia, że Twoje dziecko nawet w ciepłe dni lub gdy gorączkuje, będzie miało suche i wygodne podłoże do snu.

Prezentowany materac piankowy sprawdzi się także u dzieci z objawami alergii. W jego wnętrzu nie gromadzi się kurz ani wilgoć, co stanowiłoby idealne warunki do rozwoju roztoczy. Sprzedawany jest z dodatkową powłoką. Pokrowiec Puroactive wykonany jest z włókien bezpiecznych dla dziecka z wykorzystaniem probiotyków, które dodatkowo hamują rozwój roztoczy. Model otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Pokrowiec:

Pokrowiec Puroactive to wysokiej jakości, delikatna w dotyku dzianina stworzona z wykorzystaniem technologii aktywnych probiotyków, dla uzyskania czystego i świeżego środowiska snu. Obecność probiotyków w powłoce pokrowca zmniejsza ilość roztoczy kurzu domowego o 93,7%.

Wyselekcjonowane kultury bakteryjne aktywują się poprzez tarcie między ciałem a powierzchnią pokrowca, pochłaniają wilgoć i oczyszczają powłokę z alergenów. Skuteczność bariery ochronnej została potwierdzona w badaniu naukowym i zatwierdzona przez pacjentów z alergią. Najnowsze wyniki testów dowodzą, że składniki zawarte w powłoce Purotex redukują również alergeny kotów i psów.

Pokrowiec Puroactive można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych, nawet w 40 stopniach. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje wyłącznie w wersji pikowanej.

Tabela produktu:

Nazwa materaca LIO
Sposób pakowania rolowany
Rodzaj piankowy
Wysokość 12 cm
Twardość średni
Pokrowiec  Puroactive
Gwarancja 5 lat
Właściwości materaca

antyalergiczny

dwustronny

pokrowiec do prania

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Janpol

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła