Materac Janpol HERMES

Rozmiar
Pokrowiec
436,00 zł

Hermes jest klasycznym modelem piankowym, który zapewnia wygodny odpoczynek, a jednolita i stabilna struktura wkładu gwarantują odpowiednie podparcie kręgosłupa.

Gwarancja 2 lata
Dostępność Produkt dostępny
Kolorystyka i tkaniny Sprawdź
Wysyłka Dostawa w ciągu 14 dni
Koszt dostawy Darmowa dostawa
Materac Janpol HERMES

Właściwości produktu:

Skala twardości
miękki średni twardy bardzo twardy

Skala twardości materaca:

Odpowiednio dobrana twardość materaca zapewni właściwe podparcie dla kręgosłupa, pozwalając naszemu ciału na szybszą i bardziej efektywną regenerację. Jeśli nie wiesz, jaka twardość będzie dla Ciebie optymalna - skontaktuj się z naszymi doradcami.

Zobacz jak dobrać materac

Opis produktu:

Janpol HERMES – lekki materac dziecięcy

Janpol HERMES to klasyczny materac piankowy o średnim stopniu twardości, przeznaczony dla młodszych i nieco starszych dzieci. Z uwagi na lekkość konstrukcji, model HERMES jest polecany do łóżek piętrowych, ale równie dobrze sprawdzi się we wszystkich innych łóżkach dziecięcych. Piankowe wypełnienie zapewni Twojemu dziecku wygodę podczas snu, a przy okazji stanie się idealnym miejscem do dziecięcych zabaw.

Pomimo wykonania z pianki, materac HERMES nie odkształca się i nie jest narażony na utratę stabilności, nawet podczas intensywnego użytkowania. Co więcej, HERMES jest materacem dwustronnym, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowolnie go obracać w razie potrzeby. Wpłynie to pozytywnie na jakość snu Twojego dziecka, a także żywotność samego materaca.

Specyfikacja materaca Janpol HERMES

Najważniejszą cechą, świadczącą o wysokiej jakości materaców piankowych, jest stabilność. Dzięki zastosowaniu wypełnienia z odpowiedniej mieszanki, materac HERMES spełnia ten parametr w najwyższym stopniu. Stabilność materaca ma bezpośrednie przełożenie na dobry sen, a dodatkowo zapobiega nadmiernemu odkształcaniu się wkładu podczas siadania oraz korzystania z niego w ciągu dnia, np. podczas zabawy.

Materac Janpol HERMES jest dostępny aż w ośmiu różnych rozmiarach, dopasowanych do mebli jedno- i dwuosobowych: 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm oraz w maksymalnym rozmiarze 200x200 cm (kwadrat). Twardość materaca określana jest jako średnia. W przypadku materaców dziecięcych, produkt o średniej twardości jest optymalnym rozwiązaniem, ponieważ najlepiej wpływa na kształtowanie prawidłowej postawy ciała. Z kolei grubość materaca kształtuje się na poziomie 12 cm – to standardowa wartość dla piankowych materacy dziecięcych.

Pokrowiec Smart w komplecie

Materac Janpol HERMES jest sprzedawany w komplecie z dedykowanym mu pokrowcem Smart. Został on wykonany z miłej w dotyku dzianiny, która dopasowuje się do wkładu materaca, a przy tym wykazuje odporność na wielokrotne prania. Bez obaw możesz go czyścić i prać w warunkach domowych, w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza. Jest dostępny w dwóch wersjach – gładkiej i pikowanej.

Gwarancja producenta na materac Janpol HERMES wynosi 2 lata. Produkt jest dostarczany w zrolowanej formie, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca podczas transportu i jest wygodny do przenoszenia. Wyjęcie go z opakowania nie sprawi Ci żadnych problemów i zajmie dosłownie moment.

Pokrowiec:

Pokrowiec Smart to wysokiej jakości miękka i delikatna dla skóry dzianina. Materiał dobrze dopasowuje się do wkładu i zachowuje swój pierwotny kształt nawet po wielu praniach.

Zastosowanie zróżnicowanej sztywności materiału poprzez odpowiednie pikowanie wspomaga działanie strefowości materaca, przystosowując odpowiednie podparcie dla poszczególnych części ciała.

Pokrowiec można łatwo zdjąć i odświeżyć w warunkach domowych – w temperaturze aż 60 stopni. Dzianina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Pokrowiec występuje w dwóch wersjach: pikowanej i niepikowanej.

Tabela produktu:

Nazwa materaca HERMES
Sposób pakowania rolowany
Rodzaj piankowy
Wysokość 12 cm
Twardość średni
Pokrowiec  Smart
Gwarancja 2 lat

Darmowa dostawa na terenie Polski

Darmowa dostawa na terenie Polski

Wysyłka w 24h od zamówienia

Wysyłka w 24h od zamówienia

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Raty 0% rozłóż płatność w czasie

Ponad 3000 materacy od ręki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem największych marek.
W naszym magazynie posiadamy wiele modeli dostępnych od ręki.

Jesteśmy oficjalnym
dystrybutorem marki Janpol

GWARANTUJEMY NAJLEPSZĄ CENĘ!

Albo zwrócimy Ci różnicę!

+48 883 999 100

Zarejestruj się

Juz posiadasz konto?
Logowanie Lub Resetowanie hasła